Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy potrafilibyscie się utrzymać obecnie z najniższej pensji w Londynie

Polecane posty

Gość gość

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Nie spełnia się "amerykański sen"? To po co tam siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Londynie to nie wiem ale utrzymać się w PL z najniższej pensji to dopiero jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W londynie nie ale w PL jak najbardziej. Ja zarabiam 6k w kraju i odkladam 3k. Zycie trzykrotnie tansze niz w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie. Kto skonczyl studia ten ma duzo wiecej niz najnizsza pensja w PL. Do tego 500+, tacierzynskie a od wrzesnia wyprawka dla maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierd***erdu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero tacierzyńskie od września? Rzeczywiście Polska za murzynami :D i co się chwalisz zacofaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół pl pracuje za minimalną albo tak coś koło tego. Ledwo wiążą koniec z końcem i żyją bo muszą. Ten frajer co pisze o 6.000 to w simsach zarabia. A o odkładaniu 3.000 to możesz tylko zamarzyć polski biały murzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo wiążą koniec z końcem x Tiaaa...i ledwo wyjezdzaja z weekendowych zakupow z wypchanymi wozkami...i ledwo kupuja na pniu nowe domy i apartamenty :D tak sobie tlumacz ze inni mama gorzej bo ty tak miales w PL bo ci nie wyszlo :D 🖐️ Sciskasz poślady z zazdrosci ze ty nie mozesz biały murzynie na wygnaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ciuchy, samochody i mieszkania kupują a w domu głodują i dzieciom jeść nie dają. Pokazać się przed ludźmi trzeba bo co powiedzą sąsiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie i innych dużych miastach jest drożyzna jak cholera. Trzeba kupować naprawdę najtańsze marnej jakości jedzenie żeby jakoś przewegetować a jeszcze inne nieprzewidziane wydatki,ubrania,środki czystości, horrendalnie wysokie opłaty za media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile zarabiasz. Ja nie narzekam :) zwłaszcza na jedzenie nie żałuję. A środki czystości wszystkie są takie same z czy to za £1 czy za 5. Ciuchy staram się kupować z firm które produkują w GB lub Włoszech a nie przez małe dzieci w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę pracować w Londynie za najniższą (chociaż w rzeczywistości mam 3.300£/mc) niż w Pl. W PL za najniższą zdechniesz z głodu a w UK da się przeżyć a nawet coś odłożyć. W PL nie odłożysz nic bo wszystko wydasz na bierzące wydatki. Pl to nędza i PGR-y w których białe, polskie murzyny walczą żeby przeżyć. To nie jest życie tylko upodlenie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie w uk to syf! Wszystko smazone na oleju i miazdzyca w wieku 40 lat a max 20 lat pozniej zawal serca. To tlumaczy dlaczego nie widac w uk emerytow. Polskie jedzenie jest najlepsze w Europie. Rosół, barszcz biały z jajkiem, schabowy z mizeria, kluski slaskie i pierogi z miesem, zeberka z miodem do piwa na prawdziwym jeczmieniu. Mniam. Nie macie takich rarytasow w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk emerytow nie zobaczysz,bo siedza w Hiszpanii.W Polsce emeryci umieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bingola ludzie nie reagujcie bo po co szkoda czasu odpowiadając na pytanie z tematu: nie, nie potrafiłabym. ile ona, ta najniższa pensja, teraz wynosi? jakoś pewnie 1150 netto za caly etat..? ja mam niewiele więcej - nie Londyn! - bo 1250 miesiecznie na rekę za caly etat (ale mam też zniżki na niektore linie lotnicze na konkretne lotniska i też parę innych malych dodatków); mój mąż ma 1680 funtow netto/mies. mamy dziecko, żyjemy normalnie (nie mamy auta, nie potrzebujemy, lubimy autobusy i pociągi i chodzimy dużo). czynsz za duże mieszkanie blisko centrum 820/mies. pozostale opłaty, rachunki i wyzywienie to jakoś 1450/mies. zostaje ok 650-700 na co tylko chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego jak nie jestescie u siebie :D :D tylko u OBCYCH :D angole was nienawidzą bo zabieracie ich miejsca pracy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19:46 widać, że g****o wiesz. Nie widać emerytów w UK bo wszyscy mają domy w Hiszpanii, Indonezji, USA i tam sobie spędzają resztę życia. Nie dlatego, że umarli :D co za jełop. I współczuję, że było cię stać na najgorsze jedzenie. Ja smażonego od miesięcy nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 a ten schabowy to na czym smazysz, jak nie NA OLEJU ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na smalcu sie smazy schabowego a nie na oleju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotlety schabowe powinno się smażyć TYLKO I WYŁĄCZNIE NA SMALCU. Tak mówią przepisy kuchni staropolskiej. Kotlety schabowe na smalcu Skladniki: kilka kotletów schabowych 2 jajka sól, pieprz bułka tarta do obtaczania smalec do smażenia (ok. 0,5 kostki) Kotlety porozbijać tłuczkiem. Jajko rozbełtać razem z solą, pieprzem i 2 łyżkami wody. Kotlety moczyć w jajku, obtaczać w tartej bułce i smażyć na rozgrzanym smalcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuuj, smalec bleh. i jaki "zdrowy" :P ja nie jem smalcu od kiedy mialam jakies 8 lat a z mięsa jem "tylko" tuńczyka, pstrąga i indyka, łącznie 4-5 razy w miesiacu bo częściej nie lubie. nie jem wędlin i nie jem nic z mleka (lody jem wegańskie). jem jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:44 Jakie PGRy z murzynami co ty bredzisz człowieku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie jedzenie jest najlepsze w Europie. Rosół, barszcz biały z jajkiem, schabowy z mizeria, kluski slaskie i pierogi z miesem, zeberka z miodem do piwa na prawdziwym jeczmieniu. wymieniłeś tlyko jedno warzywo - ogórek w mizerii... poza tym nic zdrowego, no jedynie jajko. smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:35 przykro mi, że Ty czujesz się "u siebie" tylko w Polsce. smutne to. musisz mieć niezsamowicie wąskie horyzonty... ja się czuje u siebie tam, gdzie mi jest dobrze. nie musi to byc kraj moich narodzin 9na to NIKT nie ma wpływu przecieź). poza Polską, czuję się lepiej niż w Polsce. I nie, nie musisz tego rozumieć. bo twoje pojmowanie świata chyba nie wykracza aż tak "daleko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby kazdy sie czul wszedzie u siebie to bylby burdel i brak panstw. Nie mozna do tego dopuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smalec, ogniska z kolegami, piwko..typowy polski prostak :D na szczęście takiego na drodze nie spotkam bo nie chadzam po głębokich wsiach i nie rozmawiam z tubylcami ze względu na ich zacofanie i upośledzenie umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co mało kto zarabia najniższą w Londynie. Ja pracuję max 48 godzin tyg. Często 40. Tyle zarabiam i mam setki znajomych zarabiających podobnie. https://ibb.co/mJxPqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak znajomi w londynie. Rozumiesz tepaczko? Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem menagerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×