Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to wygorowana cena za pokoj

Polecane posty

Gość gość

500 f miesiecznie, wliczone rachunki, pokoj pojedynczy/single w 3 strefie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka cene nie jest chyba wygrowana ale w 3zonie mozna znalezc ejszcze za 100 per week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ceny tam są poj/ebane, ale tak to jest jak plebs z całego świata tam wali i podbija sobie nawzajem ceny, co za tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co się pchać do Londynu? i kisić się na pokoju a kuchnię i łazienkę (!!) dzielić z obcymi ludźmi. nie wyobrażam sobie tego. no chyba, że ktoś ma perspektywy w miarę dobrzej płatnej pracy w Londynie, coś rzędu 30k rocznie wzwyż. ale poniżej tego do Londynu??... ja mieszkam w Edynburgu i za mieszkanie prawie 70 m kw (2 bed, salon, kuchnia, dwie lazienki, korytarz 2 spore schowki, balkon) płacimy czynsz i council tax oraz prąd i gaz w sumie 935 miesięcznie. a ty az 500 za POKÓJ ...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30k rocznie to wcale nie jest w Londynie dobrze platna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w Londynie 27k i nie stać mnie na wynajem mieszkania. Czas się wyprowadzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dzis 12:06 okropne. pewnie podobnie w POlsce, ze srednią krajową trudno w Warszawie samemu coś wynająć i się utrzymać. bo w Edynburgu pensja 27k dla singla bez dziecka to fajna pensja - spkojonie wynajłaby sobie mieszknie 1 bed (i to niekoniecznie na peryfwriach miasta, nie nie) za 550/mies plus rachunki itd to max byłoby ok 870. a 27k rocznie to miesięcznie netto ok 1700. mialaby taka osoba dla siebie 800-850. na dobre jedzenie wyda singiel ile? ok 350 / mies? zostaje 400-450. na co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyśleć, że np w Stanach czy Kanadzie (w miarę większych miastach) singiel może wynająć apartament 2bed pracując za minimalną (basen, siłownia, ochrona 24/h w cenie). Ja prawie dobijam 30tki i czas chyba się wyprowadzić z tego drogiego i stresującego miasta. Są o wiele lepsze miejsca na świecie. W Londynie to można trochę pomieszkać, ale nie rozumiem ludzi którzy siedzą tu na pokoju do 40tki i nic nie mogą odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×