Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość esperal

czy w anglii mozna wszyc esperal???????

Polecane posty

Gość esperal

prosze o odpowiedz osoby orientujace sie w tym temacie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperal
up up bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania48
mozna wszyc esperal w anglii. moj maz ma problem z alkoholem i zrobil sobie wszywke. musisz poszukac na polskich portalach lub w polskich gazetach ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
a nie lepiej isc go GP i sie zapytac? byc boze jest tu to bezplatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
*byc moze- mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
mozna to zrobic w londynie polka wszywa przyjezdza ra zna 2 tygodnie wpisz w goolgle wsperal w uk lub w londynie i znajdziesz do niej numer koszt ok 300-400 funtow nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jasne, mojemu kumplowi wszyła taka Polka jakiś badzieww UK to ledwo go w szpitalu odratowali. Jak wszywać to tylko u Angoli, Polak Polaka zawsze w chuja zrobi! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkklkl
Disulfiram to ang odpowiednik, lek na NHS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maź tez ma problem i właśnie była u nas ta oto bardzo niesympatyczna starsza pani dr. WSzyła ale chyba wit bo po mc się napił i nic nie zadziałało. Skorzystaliśmy z innego źrodła i jest ok podaje nr. 07445194219 bardzo miła dr.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc byłem u tej młodej. Jak sie po miesiącu napiłem to myślałem że już po mnie. Mam nadzieje że jeszcze wszywa bo ja byłem u niej 2 lata temu. Tamten numer jest do wspólniczki a ten prywatny do doktorki 07703634717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent123
Witam byłem u pani dr i jestem b. zadowolony z usługi węszycie esperalu chciałem powiedzieć ze zawsze trzeba zadzwonić pod nr 07445194219 bo dr nie odbierze swojego prywatnego , trzeba umówić się z ta druga panią bo to ona jest tu osoba zarządzająca pozdrawiam wszystkich w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam dołączyć się do dyskusji ja rownież korzystałam 2 mce temu z usług obu pan. Chciałam dodać ze przed zabiegiem porozmawialy ze mną i potraktowały bardzo ciepło ,a sam zabieg u mnie super pierwszy raz i jestem w końcu trzeźwa .Goraco polecam naprawdę podaje nr 07445194219 pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest koszt tej wszywki u tych dwoch pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam trzeba zadzwonić bo koszt zależy od miejsca zamieszkania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Beata
Witam wszystkich bardzo proszę dzwonic w sprawie esperalu pod nr 07445194219 to jest nasz nr firmowy . Ktos z pacjentów podał na forum mój prywatny nr nie wiem dlaczego ,nie odbieram żadnych obcych nr ani tez nie udzielam inf. Proszę to uszanować i nie dzwonić pod nr z końcówka 717. Pozdrawiam wszystkich potrzebujących mojej pomocy . Dr Beata. Dla wszystkich podaje raz jeszcze nr 07445194219 ESPERAL - ODTRUCIE ALKOHOLOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapytać GP. Poza tym 300-400f to chore ,bo esperal w Polsce to koszt ok.400-500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałogowy2016
Co sądzicie o dr Beacie? co w razie powikłań? to się zdarza... Czy ta dr ma jakieś nazwisko? może przesadzam, ale trochę przeraża mnie ten zabieg i chciałbym mieć pewność, że będzie to wykonane przez profesjonalistę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_Akord
Mieszkam w okolicach Londynu .Od kilku lat zaszywam się w Polsce w Katowicach(mam złe doświadczenia z wszywkami w Anglii) . Bardziej opłacalny jest tani lot do Polski do Pyrzowic i z powrotem plus wszywka za 450 zl niż wydatek 400 funtow na miejscu.Na dodatek w katowicach mam stu procentową pewność bo zabieg robiony jest w gabinecie chirurgicznym. Podaje telefon + 48 501 312 829.Ostatnio wprowadzili zastrzyki przeciw alkoholowe ktore dzialają do pol roku ale ceny nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksantypa86
Taaaak a w razie komplikacji, które mogą się zdarzyć nawet po prawidłowo przeprowadzonym zabiegu też lot do PL? Zastrzyki są dostępne także w UK. A gabinet chirurgiczny to w UK nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek_Akord
Robiłem sobie już trzy razy i nie było żadnych komplikacji, tak jaki i u paru moich kolegów. Komplikacje występują wtedy, gdy zabieg robi osoba która nie ma o tym pojęcia lub w warunkach mało sterylnych. Jak robiłem w UK, to cięcie było na 4 cm i trzy szwy. W Katowicach cięcie do 1 cm i szwy rozpuszczalne. Żadnych komplikacji. Ale wybór należy do każdego indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem bez ryzyka powikłań typu złe gojenie rany przez zabrudzenie itd jest ZASTRZYK. Ta sama substancja a bez krojenia. I nie ma opcji pt wyciagniecie tabletek w chwili slabosci. Tutaj w uk: 07483 369 565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bane alkony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wspaniala polska lekarka , ktora zaszywa mojego brata od kilku lat i bardzo mu pomaga , poza tym duzo z nim rozmawia , jest cierpliwa i bardzo doswiaczona , goraco polecam i podaje numer tel 07757 234889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2234
A orientujecie się czy wszywka wplywa jakos na ciaze? Tak wyszlo ze zaszlam w ciaze z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszywka nie ma zadnego wplywu na ciaze sama zaszlam jak maz byl zaszyty dzidzia ok pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAN 42
drodzy panstwo mnie tutaj w londynie proponowano zastrzyk , zapytalem pania dr ktora wszywala mi esperal czy cos takowego jest dla nas uzaleznionych i podpowiedziala zeby zadzwonic do polfy zakladu ktory produkuje leki okazalo sie ze nic a nic takiego jak zastrzyk nie istnieje . nie dajcie sie naciagnac wstrzykuja sol fizjologiczna ktora kosztuje w pl 50 gr. na ta chwile polfa oferuje tylko i wylacznie disulfiram . pozdrawiam wszystkich jestem zaszyty od dwoch mcy pani dr bardzo mila i zadnych komplikacji podaje nr. 07445194219.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2234
Tak,u Pani mąż a gdy kobieta jest zaszyta? Z tego co się dowiadywalam też nie ma wplywu,reaguje tylko z alkoholem,no mam nadzieję że dziecku nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2234
Nie,nie broń boże :-) już niedlugo do rozwiązania,bylam przewrazliwiona. Alkohol odstawiony został jeszcze przed ciążą. Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze nie robic wszywk od tej milej pani pod nr.07445194219,przyjechala bardzo mila sympatyczna I wszyla ale nie wiem co?po pierwsze Sie nie goi look,ropa leciala,miesiac nie pilam bo sie bylam a potem normalnie nic sie nie dzialo.skontaktowalam Sie z ta pania z nowu mowila ze przyjedzie I nic,pozniej przestala odpisywac I pieniedzy tez nie oddalI ponad £300 poszlo w bloto.to jest oszustka a ludzie nie pija bo sie boji a to jest jakies gowno I nic niedziala.jak tak mozna oszukiwac ludzi nie rozumiem.Nie dajcie Sie nabrac na tych oszustek gadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×