Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do dziewczyn w Holandii, czy czujecie się tam bezpiecznie?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja mieszkam juz tu trochę czasu i powiem Wam ,że czuje się tu coraz mniej bezpieczniej :o Jadąc rowerem czy idąc na spacer co chwile trabia auta lub ktoś mnie zaczepia, niedawno pod wieczór jadąc autem zatrzymałam się na poboczu by móc odebrać telefon no to w ciągu pięciu minut dostałam dwie propozycje sexu od gości z innych aut! Ostatnio idąc na miasto trzy razy zatrzymał się jakiś bus pytając mnie o sklep, którego tam nie ma a na oko widać było, że goście z tego auta są zjarani! Powiem, że wszystkie te sytuacje miały miejsce jak byłam sama, moja koleżanka idąc boczna droga miała krótsza sukienkę no to tez auta zwalniali i pytali się jej ile bierze za numerek. .! Co chwile słyszy się o jakichś morderstwach czy gangach. .nie wiem może tylko ja tak mam? Jak to jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówiąc o tym, że w pubach trzeba strasznie uważać, mi raz ktoś próbował dosypac czegoś do drinka, a ja jestem spokojna dziewczyna, nie ubieram się wyzywajaco, do pubów rzadko chodzę, jak już to czegoś się napić i posiedzieć niż tańczyć, lubię biegać i jeździć na rowerze. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Amsterdamu
Ale masz fantazję... napisz powieść, zostaniesz milionerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka fantazja? Jak naprawdę tak miałam! I nic nie wymyślam bo niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam pół roku w Holandii i czułam się tam bardziej bezpiecznie niż w Polsce, także uważam, że koloryzujesz i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, a takie świetne, fajne prawo miało być. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja nie wiem, może mam po prostu pecha, ale takie sytuacje zdarzają mi się bardzo często, to nie jest przyjemne gdy auta trabia lub mnie zaczepiaja jak idę sobie pobiegać czy pojeździć na rowerze. ..Albo mieszkam w takiej okolicy, mieszkam blisko przy granicy z Belgia, blisko czerwonej belgijskiej ulicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
to jak kręcisz się w okolicy czerwonych ulic to już masz odpowiedz czemu zostajesz zaczepiana.ja również w Holandii czulam się bardzo bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mam się nie kręcić skoro tam mieszkam? ;) mieszkam jakieś 15km od tej znanej belgijskiej ulicy, ale żeby nie było nigdy na niej nie byłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może watro kiedyś pójść?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzięki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniej bezpieczny kraj to Francja. Tam, jest mniostwo kolorowych, Francuzi sie ich boja :O wiuec nikt ci nie pomoze, kiedy taki arabus bedzie cie na ulicy molestowal. Ten kraj upadl, tam sie nie daje zyc. Polki prowadzaja sie z kolorowymi, arabi sa glosni, tarasuja ulice bo klecza na srodku i odprawiaja modly. Muslimy wyzywaja biale kobiety, kiedy sa ubrane )(wedlug nich) w zbyt krotka spodniczke. Tam sie nie da zyc! Brrr!!!! Trzymajcie sie z daleka od kalifatu francuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Holandii czarnowłosi dżentelmeni są bardziej szarmanccy niż łysi polacy pod wpływem % którzy biją kobiety w domach.Ostatnio mojej koleżance mąż złamał nos bo coś mu odpyskneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech ty i twoja koleżanka nie ubierajcie się jak k***y i tyle . Ehh :D Wyglądacie jak wyglądacie a potem wielce oburzone księżniczki bo ktos wam seks proponuje . Albo olejcie to w cholere lub poprostu się normalnie uwberzcie i tyle w temacie , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierzcie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Ja w NL czuje sie jak w domu. W Amsterdamie jest zakaz naruszania przestrzeni osobistej. Na ulicy tlumy ale malo kto cie zaczepia. Wszedzie patrol, policja- na koniach, rowerach, skuterach... Kocham ten kraj. Pamietam jak na Polskiej Mszy w Kosciele Katolickim w nl Ksiadz powiedzial: "Podziekujmy Ziemii Holenderskiej za goscine".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***iska chodzą w miniówkach zakrywających ledwie pół d**y i potem się dziw+ią :D że mają je za dziw+ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Wcale, aż tak nie ma bezpiecznie pewnie w dupie byliscie i ... widzieliscie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×