Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja8282

Druga osoba do ubezpieczenia samochodu?

Polecane posty

Poniewaz mam prawo jazdy od kilku tygodniu kwota ubezpecznia jest ogromna.Chciala bym ubezpieczyc samochod na kogs innego a siebie dopisac jako drugiego kierowce. Slyszalam,ze mozna dodatkowow jakos zabezpieczyc znizki osoby na ktora jest ubezpiecznie by w razie kolizji spowodowanej przeze mnie nie stracila ona znizek. Prosze o rade jak to zrobic i czy faktycznie to sprawdza sie w rzeczywistosci. Dzikei wielkei!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry napój :-)
podbijam,bo sama niedługo biorę się za prawko. a opowiedz mi jak wygląda cała procedura w UK?ze zdawaniem,jazdami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacekk88
mam podobny problem, mam 21 lat i ubezpieczenie jak dla mnie nawet na b male auto jest b drogie.. czy moge kupic ubezpieczenie na ktorym glownym kierowca bedzie moj ojciec, ktory mieszka w Polsce, a ja bede korzystal z jego znizek - i tym samym mial tanie ubezpieczenie czy to legalne? czy moge na takim ubezpieczeniu legalnie jezdzic w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zeby ubezpieczyc auto
zagranica trzeba tam byc, wiec jak sobie wyobrazasz ubezpieczyc auto na ojca jeli on mieszka w Polsce, przeciez jak cie sprawdza to dostaniesz po dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacekk88
no ale moj kumpel, tak wlasnie jezdzi w anglii od ponad 2 lat; na znizkach ojca, ktory mieszka w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eretenwa
Moja kolezanka mila tak ubezpieczony samochod, na matke a matka mieszka w PL. Kolezanka miala stluczke, tamten kierowca podal o odszkodowanie (placi ubezpieczalnie). Ale to sa juz dodatkowe pieniadze i wtedy ubezpieczyciel sprawdza dokladnie co i jak bo placic nie chca ;-) Sprawa sie wydala i kolezanka sama musi zaplacic odszkodowanie (pare tysiakow) i splaca ubezpieczalnie za nieprawnie pobrane znizki. Kosztuje ja to chyba okolo 7 tysiecy, w ratch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zeby auto ubezpieczyc
gacek88 wiem ze mozna tak ubezpieczyc poniewaz tu zalatwiasz wszystko telefonicznie, ale jak ktos tu wspomnial, w razie wypadku niezla kare mozna dostac. Wiem ze ubezpieczenie jest drogie jak sie dostanie dopiero prawko, ale najgorszy jest pierwszy rok no i jak sie ma mniej niz 25 lat. Nie wiem jak w inych krajach ale UK to jest taki kraj ze predzej czy pozniej wszystko wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nissan
zaraz, zaraz, z tego co mi wiadomo, to rodzic musi być współwłascicielem auta, żeby były jego znizki...Jak można byc współwłascicielem ubezpieczenia gdy nie jest się współwłaścicielem auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zeby auto ubezpieczyc
ale w UK chyba jedna osoba jest wlascicielem auta a inne moga byc dopisane do ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaceeek81
przez takie numery miedzy innymi; jak gacka kolega czy ta kolezanka opisanana w 2 odpowiedzi - ubezpieczenia aut sa takie drogie w Anglii! ja jezdze od 23 roku i sam (bez uzywania znizek innych) legalnie doszledlem do swoich znizek i place teraz 50 mcznie za ubezpieczenie - wiecej anizeli Ci co jezdza na znizkach ojca lub matki..! czy mozna gdzies takich kierowcow z nielegalnym ubezpieczeniem zglosic? moze mniej takich przekretow doprowdzi do tego, ze w konsekwencji ubezpieczenia beda tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka26
Czytałam ostatnio artykuł w serwisie czasnafinanse.pl o tym jak obniżyć sobie kwotę ubezpieczenia i właśnie było to podane jako jedna z opcji. Też bym z tego skorzystała. A jak to jest jeśli ubezpieczyciel gwarantuje ochronę na terenie całej Europy? Wtedy chyba wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak spowodujesz wypadek na zniżkach ojca i potrącisz kogoś, a ta osoba straci zdrowie to TY będziesz do końca jej życia płacić odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki , możesz tak zrobic ale no claim bonus może być użyty tylko na jeden samochód , więc jeśli osoba na która ubezpieczysz samochód ma swój samochód to nie będzie chciała tak zrobic , chyba ze nie ma samochodu to spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze o UK , bo nie napisałaś gdzie mieszkasz , jeszcze jedno , ta osoba musi mieszkać w UK , nie robilabym przekrętów jak kogoś koleżanka wyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkis44
Raczej mam dobre doświadczenia z porównywarkami OC. Fajnie że takie urządzenia powstają bo można sobie sporo czasu zaoszczędzić, niż tak przeszukiwać oferty – na piechotę. Tutaj automatycznie się podstawia kilkanaście, albo kilkadziesiąt różnych ofert z konkretami i wnioskami online często. Jeśli bym miał jakąś konkretną porównywarkę polecać, to sam korzystałem ze strony http://najtaniejuagenta.pl. Łatwa w obsłudze, dobry kontakt z obsługą, można o szczegóły podpytać mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jezdzij rowerem jak cie nie stac nieudacznico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie dobrze działa Rankomat – http://rankomat.pl, już parę ubezpieczeń właśnie przez tę porównywarkę wyszukiwałem w tym OC i jestem zadowolony z cen, można wyraźnie na takim przesiewie ofert zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co szukać małych ubezpieczycieli, wybieraj tylko tych największych. Ja mam polisę w Concordii odkąd pamiętam, zawsze dawali dobre ceny, nie mam powodu do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma piernik do wiatraka i jakaśtam concordia do auta za granicą? Pogięło was trolle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA wysokie OC/ AC? Nie przepłacaj! Znajdz ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta. ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia ze stronką https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/. Szybkie porównanie ofert dla mnie, czyli stawki miałem podliczane indywidualnie pod mój samochód, mój staż jazdy i tak dalej. No i też dużym plusem jest tutaj że tych ofert biorą pod lupę bardzo dużo, na pewno ponad pięćdziesiąt, a to już jednak większość rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×