Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patriota...

dziady na wygnaniu

Polecane posty

Gość patriota...

i co dziady na wygnaniu???? Nie chcialo sie noscic teczki to trza nosci woreczki :) Jak tam szorowanei kibli za nedzne pare funtow???? Ja sobie umiem poradzic w ojczystym kraju.Mam dobra prace,kaske,panienki jakie chce a za granice to co najwyzej na zakupy jezdze,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patriota - nie badz zalosny....ja nie sprzatam kibli i nie zarabiam najnizszej stawki krajowej... Mam skonczone studai i nie przyjechalam tutaj sie dorobic. Nie uogolniaj jak sie nie znasz.... Nie wszyscy Polacy na obczyznie pracuja tak ja tobie sie wydaje... Wkurzaja mnie komentarze takich bubkow jak TY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
prawda w oczy kole,hehe ja to wszystko co ty masz tam na wygnaiu mam u siebei w kraju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechu warte hehehe
*** masz idioto:):):) buahahahahahahahah:>:>:>:>:>:>:>:> a do Twojej wiadomosci mam prace umyslowa-biurowa palancie:P:P:P a ty co? nie len sie! do workow przewracania wracaj!!!juz juz juz:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
"a do Twojej wiadomosci mam prace umyslowa-biurowa palancie" hahaha praca umyslowa-w biurze;) szczyt kariery zawodowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujemy zyskales
miano najgorszego palanta na cafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00 - 00
"prace,kaske,panienki jakie chce " ------ pffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
patriota - w jakim dresie chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patrioty
nie powinienes pic,widac jak to destrukcyjnie na ciebie dziala! te omamy ,urojenia! a juz marsz do psychoanalityka:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
hehe jestem panem tutaj u siebie i powiem wam wiecej mam swoja firme i jak zobacze jakies podanie o prace jednego z was nieudacznicy to wysle go z powrotem do kopanai rowow albo mycia garow na uchodzstwie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
ty slodka wodka chluby nam tez nie przynosisz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
czyzby emigracji newry puszczaly:) za malo funto bylo w tym tygodniu?? trzeba wiecej kibli szorowac,podcierac czarnuchow i robic to czego iiny nie chca hahaha a mi dobrze tutaj u siebie mam wszystko,hata,bryczka,biznes,plazme na scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyzby szanowny pan patriota czegos nam zazdroscil? Moze glupio mu, ze niczego w zyciu nie poznal tylko musi siedziec w swoim grajdolku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche znam
co to jest "hata"? Ladny z ciebioe patriota skoro nawet polskiego dobrze nie znasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
dzisiaj niedziala jak kazdy polak w kraju wybiore sie do kosciola a pozniaj z cala rodzina do restauracji,moj mercedes juz stoi blyszcacy pod domem. a wy co??? do roboty !!! do fabryki zapiepszac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarość dnia codziennego
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze pomarzyc
o bogactwie, siedzac na bezrobociu bez prawa do zasilku idz sie chociaz pomodl zeby ci Bozia troche rozumku dala i nie obrazaj ludzi, bo w Polsce tez mamy patriotow ktorzy czyszcza kible za 600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
tak czyszcza kible nawet za mniej niz 600 u mnie w firmie,hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
ja tez sie wybiore do kosciola, POLSKIEGO na emigracji:):):) wsiade do autobusu- a co mi szkodzi:) szofer za darmo:) jak ci sie uda odpalic tego srebrnego trabanta to daj znac... aha1polecam slownik ortograficzny:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
A co taki wielki biznesmen robi na kafe...hm...jak ma sie "dziuple" to sie jej firma nie nazywa...Poprostu kolejny prostak sie nudzi i wypisuje brednie na ludzi ktorzy poprostu chca normalnie zyc, bo prostak nie potrafi zrozumiec ze niektorzy nie mieli tego szczescia aby zdobyc porzadne wyksztalcenie, nie kazdego na to stac. Z praca ciezko, a przeciez kazdy bezrobotny nie moze zalozyc wlasnej firmy bo kto do cholery korzystal by z uslug tych firm albo kupowal towary...taki patriotyzm o jakim pisze "patriota" to ja mam gleboko gdzies, jesli ktos ma szorowac w Polsce kible za 600 zl i zeby go nie bylo stac nawet na porzadne zycie to czemu do cholery ma nie szorowac kibli za granica i zyc jak czlowiek. I nie piszcie teraz wszyscy ze pracujecie anglii w biurach i umyslowo (niektorzy pracuja ale jak ktos zaczyna najezdzac ze ludzie fizycznie pracuja za granica to zaraz sie okazuje ze wszyscy w biurach siedza), nie musicie takiemu burakowi nic udowadniac, bo w rzeczywistosci to firme to on ma tylko w marzeniach a bryka to fiat 126p lub inny szrot a plazmy to on nigdy nie widzial ale sie chwali bo to teraz na czasie, a jak go ktos litosciwie zabierze to anglii do fabryki to z pocalowaniem reki pojedzie skrobac marchewki, bo sam nawet nie ma odwagi nosa wysciubic za swoj blok, zapieckowy cholerny polaczek. Mam nadzieje ze nikt cie nie zabierze buraku do anglii bo tacy jak ty tylko psuja opinie porzadnym ludziom, ktorzy chca za swoja prace miec godne zycie takie jak powinno sie nalezec. W polsce pracowalam jako kelenerka po 240h w miesiacu i dostawalam 700 zl (jakies 4 lata temu) tutaj tez pracuje fizycznie, moj maz rowniez, mamy 1 dziecko. Tylko ze tutaj stac nas zeby wynajac sobie dom z ogrodkiem, nie oszczedzamy na jedzeniu, mamy 2 kompy, auto, stac nas zeby kupic sobie porzadny aparat cyfrowy za gotowke, a w polsce kisilibysmy sie w 1 pokoju katem u rodzicow i myslelibysmy czy starczy do 1. Coz zycie jest jakie jest, naszych rodzicow nie bylo stac zeby dac nam na studia (obydwoje mamy srednie i mature-uczylismy sie wieczorowo) zreszta ci po studiach tez sa bez pracy lub pracuja fizycznie.W domach rodzinnych nie mielismy zbyt slodko...ale my chcemy zyc lepiej, nie chcemy siedziec na zasilku w polsce i popadac w coraz to glebsza frustracje...wiec kochany patrioto udlaw sie swoim patriotyzmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooooooooooooo popieram:) a ja mam prace biurowa:)ale fakt zaczynalam od mycia kibli:P i czego tu sie wstydzic?:) nawet z mycia kibli po otrzymanej tygodniowce bylo mnie stac na wiecej niz w ojczyznie...niestety.... a tak wogole to mysle ze to jakas nedzna prowokacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
tak prowakacja sory,tak naprawke to doceniam wasz tród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahah
hahahahaha a co to jest trod???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota...
tród a nie trod hehe nawet czytasz nie umiesz pewnie juz polskiego zapomniales tam na wygnaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
nie mam polskich znakow ciemniaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
taaa ty za to poslugujesz sie typowa slownikowa, godna nasladowania poprawna polszczyzna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooo
A ty patrioto nawet w swoim ojczystym jezyku nie potrafisz pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriota chlopie tobie
juz podziekujemy, nie komromituj sie dalej bo az zazenowanie ogarnia czytajac tak nieudolna powokacje, oszczedz nas prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×