Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tiolkaaa

ECTO Warszawa

Polecane posty

Gość Tiolkaaa

wyjeżdżal ktoś za granicę za pośrednictwem firmy ECTO z Warszawy? jestem zainteresowana wyjazdem do Anglii na zbiór truskawek i jak na razie odpowiada mi wszystko, ale nie chciaabym zostać oszukana, czy ktoś cos wie na temat tej firmy, moze ktoś już korzystał z ich usług??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris21
hej ja też się wybieram na truskawki z ecto i słyszałem same pozytywne opinie na ich temat ale wiesz nikt nie da 100% pewności.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMIL K milo
witam ja rownież słyszałem o tej ofercie i warunki mi odpowiadają tylko że nic nie wiem o tej firmie (czy jest wiarygodna) i wlasnie szukam info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykiwany
firma to zlodzieje.. pobieraja 150 oplaty za nic.. bo na miejscu nie ma pracy i tak jest przewaznie a warunki haniebne lepiej zorientujcie sie co inni pisa w internecie o tej firmie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
witam to są oszuści nie jedżcie tam ,poczytajcie sobie na innych forum opinie o nich pobierają pieniądze a poźniej się zmywają jak nie chcecie być oszukani to nie jedźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacy
czy jedzie ktos teraz na te truskawki i czeka na wyjazd ????????????jeli tak to niech sie odezwie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×