Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ej osrusy, morda w kubel i robic przelewy do PL

Polecane posty

Gość gość

Taka wasza destynacja, w uka i tak nie umiecie wydawac kasy. I PL pieknieje. Tak nam dopomóż bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lecę ci posłać jałmużnę. Podaj tylko numer konta z dopiskiem na kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszac sie dopomyje na wygnaniu. Pracowac piatek swiatek i pod koniec miesiaca ma byc standing order do PL:D taki masz psi, zafajdany obowiazek dopomyje aby splacic wyksztalcenie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelewy do Polski robie tylko tydzien przed lotem do Polski - latam roznie, czasem 2x do roku czasem raz na poltora roku. i te peiniadze w Polsce wydaje. A kase to ja akurat wydawac umiem - w czwartek kupilam nowy malakser, dzis nowa sukienke, rekawiczki kosmetyki itp, a w polowie wrzesnia zarezerwowalam wycieczke dla mnie, meza i syna na swieta, nie do |Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj doopomyju. Przypomnij sobie co pisałeś przed moim powrotem. Głupio ci ściero, bo ja żyję w PL na poziomie , a ty myjesz ukowskie dooopy. Pieprzona szmata ze sterta zdjęć z Majorka. Haha! Mała Brytfania https://www.youtube.com/watch?v=72oeFHwn8As

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylka. skad mysl ze lece na Majorke? lece we wloskie Alpy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka mysli ze ludzie w PL nie lataja w alpy :D łał ale rarytas :D BUEHEHEHEHHEHEHEHEEEEEEE leze i kwicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okmej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl many juz dosyc wysylania wam pieniedzy bo nie stac was na wynajecie kawalerki. Bylo sie uczyc jełopy w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglup je/bany! nie czytam juz tych bredni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza nie posyłam do PL. Teraz niech oni posyłają do mnie. Role się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest miodzio. I pelno rozrywek niedostepnych w uk. UK to sracz dla nadwiślańskich przygłupów którzy ledwo wiążą koniec z końcem i chlastaja sie wsrod ciapatych. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy też się cieszymy, że cię już tu nie ma. Miejsce polskiego wola roboczego jest w obszczanym PGRze w PL. I tam ma ryć za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polscy w pl też się cieszymy, że cię już tu nie ma. Miejsce polskiego wola roboczego jest w obszczanym flacie bez tynku w uk. I tam ma ryć za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z PL ucieka kto żyw. I tak tutaj jest od Mieszka I. Jak nie wojna to zmiana ustroju albo ciężka sraczka. Nienormalny kraj, nienormalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do PL. Niech sami budują dobrobyt. Za 300 lat dogonią zachód tylko wtedy zachód będzie znowu 300 lat przed nimi kartoflanymi magistrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes brytyjczykiem tylko wys/ranym nieudacznikiem gnijacym w uk:D buahahhaha! takich jak ty tez deportuja :D nic tobie paszport nie pomoze perdylu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN i grupa WP to niemieckie śc/ierwo :D xz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wybieracie się w tatry to polecam Hotel Kopieniec. Czysto, ładnie i z klasą, nowocześnie, a w dodatku można się zrelaksować w SPA. Link do hotelu www.kopieniec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×