Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigranci sa na poziomie dawnego, przysłowiowego pastucha.

Polecane posty

Gość gość

Kiedyś w PL straszono dzieci słowami, ze jak nie beda sie uczyć, to zostaną pastuchami, a dzisiaj mowi sie, ze zostana emigrantami. Przypominam, ze w tamtych czasach pastuchy takze miały wielkie mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Task, mnie tez tak straszono. Skonczylam studia na 5, pracy na poziomie swoich oczekiwan nie znalazlam (nie bylam zainteresowana kariera sprzedawcy czy po prostu robieniem cos bez perspektyw rozwoju) Wiec zostalam...emigrantem. Szybko podszlifowalam jezyk i jako ze moje studia z Pl byly tu bezuzyteczne zaczelam kolejne w uk ktore ukonczylam rowniez z wynikiem 1st. Prace w zawodzie mialam jeszcze zanim dostalam dyplom do reki, bez znajomosci. Podsumowujac, nie wiem jakby to bylo byc pastuchem ale jako emigrant zyje mi sie lepiej niz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*mialo byc 'Tak' a nie 'Task' Telefon mysli ze wie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys patałachu sie mowilo ze trzeba sie uczyc by cos osiagnac; Niesttey w dzisiejszej Polsce to nei ma racji bytu, Owszme na zachodzie tak, bo jesli masz dobre studia kase zarabiasza w Polsce koles po zawodowce, ktory zarabia cztery razy tyle co ktos po dobrych studiach; Dlatego ludzie wyjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie niemotami, wiec dlatego wyjeżdżacie. Ciekaw jestem co to za stanowisko w UKa piastujesz? Pewnie team leader w Costa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nigdy nie skonczy :D chu/j ci do tego co kto robi i gdzie. Niezle musialy mu polaczki za granica dac popalic, dlatego tak emigrantow nienawidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie zadaje sie juz z polaczkami, czy w Pl czy za granica, nie warto sie angazowac w znajomosci z falszywym gownem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz zanuc sobie ten tekst do znanej muzyczki disco polo Jesteś idiota mowie ci, zawsze nim byłeś na na na na na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zrob lodzika staremu, zawsze to lubiles nanana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyciel tego tematu jest na poziomie pasionych przez tegoż pastucha baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc pastuchem(emigrantem) i byc szczesliwym w zyciu niz byc pulacym jadem czlowiekiem ktorego rodzice straszyli okropna perspektywa zycia. Zal mi ciebie ze tak cie wychowano i nie wiesz o tym ze nie wazne kim sie jest. Wazne zeby bylo sie szczesliwym. A jak bedziesz straszyc swoje dzieci emigracja to wyrosna z nich takie same znerwicowane, sfrustrowane i nieszczsliwe osoby jak ty. No,tylko nie zaprzeczaj ze tak nie jest. Bo nikt szczswliwy i spelniony nie wpada na topik tylko po to zeby komus dokopac. Zal mi ciebie. Musialo ci byc ciezko w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"założyciel tego tematu jest na poziomie pasionych przez tegoż pastucha baranów. " hahaha nic dodać nic ująć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie znowu ten frustrat zakłada nowy temat :-) mi się wydaje że u niego to było tak ze wyjechał za granicę, ale jak widać po jego poziomie to oczywiście sobie nie dał rady, ponieważ stworzenie to nawet poprawnie polszczyzny nie zna a co dopiero wyrywać się z czymś innym. Dostał ostro po d***e gdzieś w uk i wrócił do pokoju u mamusi. Teraz musi się trochę powyzywac a forum najlepsze do tego bo gdzie? W realu wątpię czy ktokolwiek chce mieć do czynienia z takim zerem. Biedna tylko ta matka, całe życie darmozjada trzymać musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to operujesz poprawna polszczyzna szmato. Ja tam zylem ponad pięc lat dzifko. Co to znaczy poradzić sobie w UKa? Przeciez tam wyjezdzaja największe łajzy życiowe. Myj gary dopomyju z ukowskiego zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec ty tez byles taka łajzą :D co to znaczy sobie poradzić? a chociażby to aby wyrwac sie z tego przysłowiowego zmywaka (co tobie sie widocznie nie udalo..) i po odgarnięciu realiów i języka znaleźć sobie na poziomie swoich oczekiwań. No chyba że ktoś ma to gdzieś i praca na zmywaku mu wystarcza. I luz, każdy robi ze swoim życiem co chce. Nie tobie ani mi to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać chlopino że przez te 5 lat żaden większy zaszczyt niż zmywak cie nie spotkał,skoro nie potrafisz wbić sobie do tej małej główki że ludzie osiągają więcej. Zresztą, skoro nawet ze zmywaka cie wykopali to nie mam pytań :-) poza tym wątpię że nawet tam pracowałeś bo z twoim poziomem i elokwencja to pewnie siedzisz w bloku na bezrobociu mamusce na głowie i sepisz na tanie bro z biedry co weekend. Gdybyś był normalnym, ustawionym facetem to byś tu nie bil piany a ty masZ poziom naburmuszonego przedszkolaka złego więc o czym my gadamy. Jesteś dnem dna z ostrymi zaburzeniami psychicznymi co widać gołym okiem czytając te wypociny. Szkoda ze nikt z twojego otoczenia nie uswiadomi ci jakim jesteś zerem i ze czas się leczyć, ale najwidoczniej nawet bliscy mają cie w d***e i obcy ludzie na kafe na każdym założonym przez ciebie temacie muszą ci to pisać. Idź koleś na jakąś konsultacje bo nie pisze tego złośliwe nawet ale masz chory łeb i to na bogato. Gdziekolwiek nie będziesz czy w pl czy w uk jesteś smieciem i tego nie zmienisz. Nawet ludzie ze zmywaka których wysmiewasz mają więcej szarych komórek niż ty. Co ja piszę ty im do pięt nie dosiegasz... Idź do matki i powiedz żeby ogarnęła ci lekarza niemoto bo od walenia gruchy i wyzwisk na cafe raczej nie zmienisz swojego podlego życia a to ze masz podłe dowodzą wszystkie twoje durne posty. Tyle. Dalsza rozmowa z takim nikim jest poniżej mojego poziomu. Nara wszystkim normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim wy tam jestescie pajace? Team leader w Costa? Wielki mi kurfa sukces. Jestescie pastuchami Europy. Tam was nikt nie chce, nienawidzą was, yebane siersciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz juz opowiadac swoja historie. To ze nienawidzili takie gowno gburowate jak ty to oczywiste. Kto by lubil takiego nigdy nie usmiechajacego sie gbura? :D no chyba takie same gbury jak ty ale takich to tylko spotkasz w pl, dlatego tak mieczaku je/bany zachwalasz ten chamski gburowaty kraj. Dobrze ze takie gbury maja mozliwosc wyjazdu z tego czegos i nauczyc sie troche kultury ale i tak pozostaje przesladostwo i mysli ze kazdy mily jedt falszywy bo w pl nigdy nikogo szczerze milego nigdy sie nie da spotkac no chyba ze maja cos do zyskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego taki nedzny mieczak nie potrafiacy sobie poradzic nigdzie musi wylac swoje zale na forum :D bo inaczej pewnie w realu by nasrali na bezrobotnego bojacego sie kontaktow z ludzmi mieszkajacego z mamusia ktora go utrzymuje przegrywa totalnego. Internet to jego jedyna opcja trollowania i mysli taki ze daje mu to jakas wladze buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej obszczymurki ciderowe, jaki wy qrwa ten cel osiagneliscie tam na wygnaniu? Wielkie mi tu fafarafa z dobytkiem w kilku pudlach i reklamowkach. C(w)el was yebauuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich dobytek to iPhon i tablet oraz kilka łachów z primarka. To sa życiowe niemoty, smiecie, syf polskiego społeczeństwa, dlatego w UKa musza gary zmywac. Pieprzone niedojdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkajacego z mamusia ktora go utrzymuje przegrywa totalnego. Internet to jego jedyna opcja trollowania i mysli taki ze daje mu to jakas wladze Ggggggggg O to wlasnie chodzi szmato, ze jestes przegrywem, ktory musiał do UKa wyjechac by z mamusia nie mieszkac. Dobrze o tym wiesz, ze gdyby nie ukowski zmywak, siedziałaby na garnuszku mamusi, poniewaz masz dwie lewe ręce i nic soba nie reprezentujesz. Wlasnie tacy nieudacznicy jak ty wyjezdzaja do UKa na zmywak, by potem na forach trolowac jaka to PL jest zła. Zadaj sobie smieciu pytanie, co mogłabyś w PL robic. Na czym sie szmato znasz oprócz zmywania ukowskich garów? Pieprzone nieudacznictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie IIerdol tylko udzielaj tych pozyczek, bo widac ze cos slabo ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, coś w tym jest, napewno dotyczy to nowej fali emigracji. Kilka/naście lat temu wyjeżdzały Cześki robole i Jolki lansować się ciuchami z primarka, szukać bogatego męża i mieć benefity na dziecko... Teraz to wyjeżdza zawistna masa pseudointeligentów i innej patolki bez klasy, która zazdrości tym Cześkom i Jolkom, że niektórym się ułożyło. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja, znam masę takich pastuchów: lekarze, pielęgniarki, informatycy, tłumacze, inżynierowie, architekci, doktorantów to już nawet nie zliczę (i nie znam żadnego, który by po doktoracie wrócił do Polski). Sama jestem takim "pastuchem", i ogromnie, niesamowicie się z tego cieszę, bo po pierwsze mogę tu pracować w wymarzonym zawodzie a po drugie pracując mniej niż w PL zarabiam prawie 7 razy więcej. Plus mogłam do tego dojść w godny sposób: robiąc tu doktorat dostawałam normalne wynagrodzenie jako pracownik naukowy i mogłam się w 100% poświęcić badaniom, a nie jak w PL żyć za grosze i jeszcze być zmuszoną do nauczania kosztem pracy naukowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa już widzę ten twój doktorat, dopomyju buehahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno widzisz bo sam jestes zerem :) i zagadka trolla rozwiazana ;) mysli ze kazdy jest takim nedznym zerem jak on :) buahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elita mieszka w PL I zarabia 5.000 zł/mies czyli tyle ile ja zarabiam tygodniowe. Ale za to w PL wszystko jest dużo tańsze. Więc tyle polaczkom wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×