Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

co do kosmetyczki zobacz w coolturze jest pelno ogloszen, sa tez panie ktore dojezdzaja do klienta na terenie londynu na pewno cos znajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Wiem, tam ogladalam ogloszenia, ale nie wiem czy sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile chcesz wydac - ja znam 2 dobre kosmetyczki w NW3, ale w porownaniu z Pl to tanie nie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma na celu porownywanie cen z uk do polskich odnosnikow ? wytlumacz mi prosze..:) mieszkamy w uk przeciez i operujemy funtami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Pytam sie o dobry fryzjer i dobra kosmetyczke, a nie czy jest droga czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Czy ktos mi da precyzyjna odpowiedz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Dzieki Kasiulena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya31
nikisia, mam dobra fryzjerke, daj znac jezeli chcesz na nia namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Jasne, jestem zainteresowana- napiszdo mnie na email, pozdrawiam, milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya31
Nikisia...a skad ja mam miec twoj e-mail????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya31
Niksia, ten mail z gazeta.pl to chyba nie dziala ? bo wysylam i mail mi wraca ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
niksia@gazeta.pl. albo fashion3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1982
czesc Monya czy moge dostac od cibie namiar na tego dobrego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam zajebistego na bethnal
green,ale nie Polak, za to naprawde wie co zrboci z wlosami.... ceny takie przecietne , jak chcesz obciaz ok. 30 f farbowanie jest dosyc drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam zajebistego na bethnal
sorry,myslalam ,ze szukasz polskiego fryzjera.... ;-) a wiec niewazne ze ten koles nie jest polakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jesli szukacie dobrego fryzjera w londynie to jest nr do Witka 07590574355 dostalam go od kumpeli gosciu jest niesamowity pracowal dla telewizji w polsce. swietnie dobiera kolor swietne strzyzenia i dojezdza do chaty polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak by ten Witek
byl taki zajebisty to by zarobil zeby salon zlozyc a nie jezdzil po domach ....przyznaj sie ze to pewnie twoj ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na pewno
kazdy angielski dobry salon ma dobrych fryzjerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dobry fryzjer meski -
kogo polecacie i tani mam dosc turasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc turasow hahahha
a co ci za roznica, i tak golisz glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niqsia86
sprawdzcie www.trendy.uk.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicki_1980
‘GLAMOUR’ TO NAJGORSZY SALON FRYZJERSKI W LONDYNIE!!! Jakis czas temu poszlam tam na balejage… fryzjerka tak mi spalila wlosy i tak niepoprawnie polozyla I zmieszala kolory ze wygladalam jak klaun!!! Nie bylam w stanie wyjsc tak na ulice czy isc do pracy wiec dnia nastepnego musialam udac sie znowu do fryzjera… cale szczescie znalazlam porzadnego fryzjera na Picadilly C. ‘The longe’ – polecam!!!. Nikomu, nawet najwiekszemu wrogowi, nie polecam ‘Glamour’ – rzeznia dla wlosow!!! KOSZMAR!!! No i manager – zero profesjonalizmu – prostak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicki_1980
‘GLAMOUR’ TO NAJGORSZY SALON FRYZJERSKI W LONDYNIE!!! Jakis czas temu poszlam tam na balejage… fryzjerka tak mi spalila wlosy i tak niepoprawnie polozyla I zmieszala kolory ze wygladalam jak klaun!!! Nie bylam w stanie wyjsc tak na ulice czy isc do pracy wiec dnia nastepnego musialam udac sie znowu do fryzjera… cale szczescie znalazlam porzadnego fryzjera na Picadilly C. ‘The longe’ – polecam!!!. Nikomu, nawet najwiekszemu wrogowi, nie polecam ‘Glamour’ – rzeznia dla wlosow!!! KOSZMAR!!! No i manager – zero profesjonalizmu – prostak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd...d
hej ,a ten glamour to moze na leytonston high road? ja tam chodze na solarium ,ale polskich fryzjerow unikam wiec nie wypwoiem sie na temat uslug fryzjerskich,ale solarium to maja jednak dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beastella
Od jakiegos czasu bylam klientka GLAMOUR na Leytonstone... Po ostatniej wizycie rezygnuje! Za kazdym razem obslugiwala mnie inna fryzjerka (czyzby pracownicy nie mogli tam wytrzymac??!!). Ta ostatnia doradzila mi zmiane koloru wlosow - okazalo sie ze niezbyt trafnie niestety... Podczas koloryzacji opowiedziala z pasja jak wczoraj klientce zniszczyli wlosy i bali sie ze odpadna zanim wyjdzie z salonu... Pelen profesjonalizm! Poza tym ceny mocno naciagane! Za baleyage i farbe ta sama cena... Nigdy wiecej! Podeslijcie namiar na normalna fryzjerke/fryzjera, salon! Najlepiej z okolic poludniowego, poludniowo-wschodniego Londynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayeczka
Ja też o tym salonie Glamour słyszałam, kilka moich koleżanek po prostu sie tam nacieło. Ale znam dobra kosmetyczkę, wypróbowaną, trzeba sie z nią umawiać bo tak z marszu to nie można sie do niej dostać. Robi oczyszczanie twarzy, doradzi co używać. Byłam naprawdę zadowolona. Przyjmuje na Walthamstow. Jak chcecie to Wan telefon i adres mogę dać. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×