Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I co emigracyjne smiecie, macie w uk 500funtow na dziecko?

Polecane posty

Gość gość

my polacy w PL juz mamy, najlepszy socjal w ue, gnijcie na wygnaniu peezdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z dopłatami do czynszu i wszystkimi zasiłkami mam nawet 1200 funtów na dziecko!!! i co? łyso ci dzyndzlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tepy polaczku! Nie zyje w Uk, dzieci sa duze i nie potrzebuje kasy na dzieci. W cywilizowanym kraju mozna zyc godnie z pensji, nie to co w Polsce co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to dno, zarobisz 1400f wydasz 1100 na zycie:D:D buhahaaaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnie z pensji -- znaczy gnicie na pokoiku, bo na kawalerke was w uk nie stac :D w pl tylko studenci tak mieszkaja cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee....Nie gdyż iż ponieważ nikt normalny nie decyduje się na dziecko licząc na dodatki. Za dużo zarabiam żeby w ogóle myśleć o marnych paru groszach na dziecko (co za to 500 kupię? Ledwo starczy na tydzień w żłobku). Nie wspomnę już że wstyd mi by było gdybym nie mogła utrzymać własnego dzieciaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem w UK 1,5 roku. Język angielski dobry, Język niemiecki dobry, język holenderski dobry, wykształcenie wyższe, brak zasiłków, brak nałogów, brak oszczędności, wiek 40 lat, prawo jazdy ABD. Pochodzę ze średnio zamożnego domu. Żyłem tam sam. Moje podsumowanie: jeśli ktoś wyjeżdża z Polski gdzie był biedny finansowo i mieszkał na tzw.klepisku to w UK będzie mu trochę lepiej, ale jeśli mieszkasz w normalnym domu to UK zaskoczy cię wielkie zacofanie technologiczne!!!!! W Polsce wszystko załatwisz na odległość mailem lub aplikacją. Pojęcie mody w UK nie istnieje - tam nadal są lata 90-te , jak w PRL!!! Przykład lotnisk w UK : Luton wygląda przy polskich lotniskach jak aeroklub w nieskoszonej trawie:D Moim marzeniem było zobaczyć największe w Europie lotnisko Heathrow - jak zobaczyłem lastryko i salceson na podłodze, to zapytałem w informacji czy faktycznie jestem w dobrym miejscu. Generalnie wczesny Gierek:D Na lotnisku celnicy angielscy nie mają pojęcia co to jest strefa Schengen!!! Londyn: poszedłem w poniedziałek do centrum światowego biznesu City, chciałem poczuć się jak na Wall Street - usiadłem w kawiarni gdzie przesiadują biznesmeni, każdy biznesmen miał segregator, pomyślałem że to księgowi i jak zerknę przez ich ramię w ten segregator to zobaczę liczby i wykresy - gdzie tam, zobaczyłem czcionkę o rozmiarze 16 i szkolenia z asertywności :D - tam nikt nie trzyma w reku tabletów ! tam dalej są segregatory ! jest rok 2015 !!! Poszedłem do Harrodsa i zobaczyłem krzywo przyciętą dyktę nieumiejętnie pomalowaną na biało:D - towar jak w Polsce 15 lat temu ! Przypomnę tylko, że piszę to z perspektywy średnio zamożnego domu w Polsce. BABCIA MI MÓWIŁA ZAWSZE: wnusiu inteligentny człowiek nigdy nie jest gruby - w UK przestałem patrzyć seksualnie na kobiety - po prostu nie da się na nie patrzyć - gust nie pozwala!!! Transport w UK jest bardzo bardzo drogi!!! Na zakupy modowe najlepiej skoczyć na weekend do Polski , no chyba że chcesz wyglądać jak twój dziadek na zdjęciach czyli retro to kupuj w UK:D Wszystko na wieszakach w UK jest noszone i powypychane:D - standardem jest, że ludzie kupują ubrania na tydzień bądź dwa i oddają. Fakt, że pewnie i w Polsce to się zdarza , ale w UK to standard Anglicy są bardzo słabo wykształceni, po pierwsze nie stać ich na to , po drugie nie chce im się bo to strasznie mało ambitni ludzie. Pracowałem jako szef zmiany w magazynie i Anglicy myśleli że przyjechałem z BBC:D kiedy zaczynałem opowiadać o podróżach i jak wygląda świat:D Higiena: Anglicy nie myją naczyń generalnie, jeśli myją to albo opłukują tylko wodą lub myją z użyciem płynu, ale wtedy już nie opłukują!!!!. Normalnym jest rano w poniedziałek widom mężczyzn w garniturach z ubłoconymi nogawkami i nie dlatego, że przed chwilą wpadł do błota tylko tak chodził przez poprzedni tydzień:D - nikt się nie dziwi:D:D Służba zdrowia: jestem mężczyzną, moim lekarzem rodzinnym jakiego przydzieliła mi przychodnia została pani ginekolog. Standardem jest, że na wszystko lekarz przepisuje zwykły "paracetamol" lub wodę z solą. Służba zdrowia nie istnieje - dlatego Polacy szukają polskich lekarzy - nie chodzi o brak znajomości języka, ale o elementarną znajomość anatomii. Drogi: jeśli ktoś powie, że tam to mają dopiero drogi - to w Polsce mamy super drogi - w UK to chropowaty, krzywo rozlany asfalt z dziurami. Język: jeśli uczyłeś się w Polsce angielskiego amerykańskiego to będziesz miał spory problem ze zrozumieniem brytyjskiego. Nie myśl sobie, że w pracy czy na ulicy usłyszysz piękny język rodem z telewizyjnych brytyjskich wywiadów. Brytyjski angielski to bełkot:D składający się z pierwszych 2-3 sylab wyrazu - to taka ciągła czkawka!!! Podsumowanie: W UK wszystko jest na sznureczek i na gwoździk czyli byle jak:D To kraj byle jakości, ale nikomu to nie przeszkadza:D Nikomu nic tam nie przeszkadza, dlatego jedzenie tam nie smakuje bo nie przeszkadza, osrane gacie u kobiety (osobiście widziałem raz w tygodniu):D nikomu nie przeszkadza, a nazywa się to wolnością. W urzędzie pracy pani angielka zapytała mnie czy Polska jest w Europie:D!!!!! Jeśli zamieszkasz w UK zmienisz się w tym względzie, że wszystko będziesz miał gdzieś - i dotyczy to każdego aspektu życia. Nazywają to wolnością - ja nazywam to bylejakością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety , znowu te same wpisy. Na tych 500 na dziecko to się w Polsce jeszcze przejedziesz kretynie . Poza tym ja mam własne mieszkanie dostałam kredyt z mężem bez problemu. Pracujemy oboje i rate kredytu mam mniejsza niż bym płaciła za wynajem. Dodam jeszcze że kredyt dostaliśmy po pol roku pracy. W Polsce by taki kredyt dostać to doskonałe wiecie że trzeba mieć super zarobki itd a i tak jest problem. Po prostu w cywilizowanych krajach wszystko jest prostsze a już z tą technologią w Polsce to nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam. Bo mamy za dobre zarobki, żeby mieć dodatek na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mam bo chyba za dużo zarabiam z partnerem (razem 55k nam wychodzi). Z resztą nie sprawdzałam jakie są wymagania bo te kilkadziesiąt funtów żadnej różnicy nie robi. To zapomoga dla biednych i jeśli ich tak to cieszy i pomaga to niech biorą ile wlezie. Ja osobiście bym się wstydziła brać od państwa ale prości ludzie wstydu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji dodatek na dziecko jest trzy razy wyższy niż w PL i to od pierwszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieciem to ty jesteś . Widać to po twoich wpisach przegrancu. Teraz tylko musisz pajacu chodzić na wybory i głosować na PiS to może uda się tobie przetrwać w tym dzikim kraju tylko nie zapomnij że niedługo to się może skończyć zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzulmanska szwecja sie nie liczy bo tam obowiazuje prawo szariatu w co drugim miescie. W pl my polacy patrioci chrzescijanskiej na to nie pozwalamy. Gnij u ciapatych swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gnij w pogodzie swojej beznadziejnej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałabym wstrętnego rozdartego bachora nawet za 5000f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by z taka raszplą i pasztetem jak ty chcial bachora :D nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to chodzi. lepiej zaoszczedzic dziecku ewentualnych kontaktow z takimi polaczkowymi pedalami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D scnzh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500f? Chyba tepaku 100f czyli tyle ile 500zl. Z tego co wiem to na bachora daja 80f od lat a nie dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero na drugie dziecko i to zaleznie od zarobkow. W Szwecji od pierwszego dziecka, trzy razy tyle, niezaleznie od dochodu i większy barnbidrag im więcej dzieci. A sharia to jest W polskim kosciele katolickim a nie W Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szwecja sie nie liczy bo tam obowiazuje prawo szariatu na ulicach, ich jezyk to jakas ptasiomowa zero kultury i syfiasty kraj do zycia. Wiec wybor jest prosty , PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! rwybt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×