Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sie roz\umie

ile kasy daja wam w zasilkach?? przyznajcie sie;) anglia

Polecane posty

Gość sie roz\umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 na tydzien
200 na tydzien tax kredyt na meza 30 child tax 100 i 65 zasilek dla bezrobotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ale dobrze
haha co za ironia odrazu, no wlasnie tacy polacy, zaraz zwyzywaja, prosze po kulture stanac w kolejce ;P chyba nikt nie zostal urazony pytaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zona zona
jezeli masz children tax credit to dostajesz tez working tax credit, jedno idzie z drugim. Chyba ze ciagniesz ta kase w ogole nie pracujac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnych nie wolaja sami wchodz
wlasnie ciagne te kase nie pracujac;)) dostaje child tax a maz working tax ale kasa wplywa na moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnotyyyyyyy
mozna dostawac tax chikld credit bez working tax. Na working sie nie zaliczam ale na tax credit tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjki689o89opp
nieprawda.ja nie dostaje wtc bo za duze zarobki, ale dostaje chtc-dofinansowanie do przedszkola, czyli mozna.tylko odpada darmowa opieka medyczna, tj. dentysta, leki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijioji
i to sa te wielkie benefity, ktore pozwalaja mamuskom nie pracowac i normalnie zyc?:O:O chyba wegetowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beneficiara
240-dodatek mieszkaniowy dwa razy w miesiącu 240-chb raz w miesiącu 150-chtc co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkhkhkjkjhk
child benefit -80 do reszty sie nie zaliczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeetulkl
caly czynsz.tax za mieszkanie i do tego 160 co tydzien;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
child benefit na dwojke dzieci, tak okolo 130f, na inne tez sie nie kwalifikujemy. Poza tym juz nie dlugo progi kwalifikacyjne sie obniza, CTC tylko dla rodzin z zarobkami max 40tys rocznie, WTC chba w ogole zlikwiduja, housing benefits tez ogranicza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie...........
zasilki beda okrojone i zmniejszy sie ilosc osob uprawnionych do nich. osoby nie pracujace a zyjace z benefitow beda mialy ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiujiooooooooooooooooooo
A KTO ZARABIA 40 TYS W UK??? ja mam 7 na godzine ii nie przekraczam 16 tysiecy .wiec pomyslcie kogo okroja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
40tys na dwoje rodzicow ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocik27
mam 17500 maz 28, nas na pewno okroja../ powaznie zastanawiam sie nad part timem, mniejsze koszta opieki nad dzieckiem , plus zasilek, inaczej nie wiem jak wydolimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ConfusedGirl25
a ja mam pytanie. skoro moj maz zarabia tyle samoo co w zeszlym roku, to dlaczego zabrali nam wtc?? okroili nam teraz ponad 60Ł. wtf??? dlaczego dostajemy teraz tylko chtc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjko[p[p[
to masz pecha ...fuj fuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj,moja droga...
wstyd to jest kraść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najbardziej wstyd brac
zasilki jest zawsze tym, ktorym NIC sie nie nalezy :D A jak sie zmienia im sytuacja zyciowa i juz cos im sie nalezy to przeciez nie taki wstyd bo podatki placa i sie nalezy :D Polaczek zawsze Polaczkiem zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostaje zasilkow, bo nawet nie przyszloby mi to do glowy....radze sobie bez. Ale rozumiem rodziny z dziecmi, bo na dzieci zawsze potrzebne sa pieniadze....nie rozumiem natomiast cwaniakow krorzy ciagna wszystkie zasilki ktore sie da, a nie bardzo im sie przysloguja. Takich trzeba tepic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgreg
ej benefficiarze śmieci co tam wyjechaliście podludzie wasza matka też pewno ciągneła śmieci w polsce nie mogliście znależc pracy tępaki trabylo sie uczyć podludzie dobrze ze wam murzyni walą żony i ciapaci lea dzieci haha polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL tylko potrzebujacy biora benefity. Reszta czyli 99% ciezko i uczciwie pracuje budujac kraj. Nie to co w uk, gdzie 90% szczutopolakow bierze benefity. Znajoma pracuje w councilu i mi powiedziala ma dostep do statystyk. Haha! Co za emigracyjne zlodzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam child benefit 80f co 4 tygodnie czyli to co maja w sumie wszyscy ktorzy maja dzieci (nie dostaja ci co maja roczny dochod ponad 50tys f na osobe czy jakos tak czyli ok 100 tys f rocznie no takim to wisi ten 1000 rocznie wiadomo) jeszcze 1,5 roku temu dostwalismy child tax credit a 2,5 lata temu housing benefit. hb bylo roznie miedzy 70 a 200 miesiecznie. zabrali jak maz mial kredyt studencki bo liczyli to jako dochod (to ma sens choc znam Polske ktora sie o to klocic z councilem chciala...zenada). child tax credit mielismy jakos 160-200 miesiecznie. jak pisze od poltora roku nic bo maz znalazl dobra prace 9tu sie uczyl) a ja tez potem zmienilam prace i mam w niej 1.40 f wiecej na godizne niz kiedys. czyli od wiosny 2015 nie dostajemy nic aha a chtc musielismy oddac 2600 funtow. raty roczne mielismy. Dziecko mamy jedno mieszkamy w dosc duzym ale niezbyt drogim miescie a dochod mamy wspolnie jakos 46 tysiecy rocznie (brutto). miesiecznie netto lacznie mamy ok 3050 funtow. wiec jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×