Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarty zartaaami

Islam to zła religia!!!

Polecane posty

Gość zarty zartaaami

Zacznę od tego, że jestem osobą tolerancyjną, nie mam nic przeciwko związkom mieszanym, mam sporo znajomych różnych narodowości i zawsze oceniam człowieka po jego czynach a nie po tym jaką religię wyznaje. Ale.... Na fejsbukowej stronie jest fan page pod tytułem 'Football Planet'. Jest to zwykły fan page na temat piłki nożnej. We wtorek administrator stronki wstawił zdjęcie Ronalda z innym piłkarzem i napisał pod zdjęciem: "Mezut Ozil: Christiano Ronaldo is a great friend. If we go into the locker room and I forget to say Bismallah, he often comes to me and says : Mezut, you forgot to say Bismallah." Though he isn't a Muslim, but he respects religion". Pod zdjęciem było prawie 300 komentarzy. Z nudów przeczytałam wszystkie. Praktycznie każdy komentarz był od muzułmanina. I wiecie co oni pisali? Komentarze w stylu, że Ronaldo powinien przejść na islam, bo islam jest najlepszą religią. Albo że modlą się aby Allah pokazał mu właściwą drogę do islamu, albo że islam nie jest zły i muzułmanin nie zabije nikogo dopóki ktoś nie zabije jego nrata/siostry w wierze albo że islam to pokojowa religia bo w ich Koranie nie ma ani jednego słowa "miecz", natomiast w Biblii słowo "miecz" występuje około 200 razy. Komentarze w stylu, że pewnego dnia Ronaldo przejdzie na islam i oni za to się modlą. Większość komentarzy była właśnie na temat nadziei na to, że Ronaldo przejdzie na islam. Możecie sobie znaleźć tę stronę i sami poczytać. Nie wiem na jakim świecie my żyjemy? Dlaczego muzułmanie żądają szacunku a sami opluwają inne religie? Czy ci ludzie naprawdę nie widzą jakimi hipokrytami są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
ale oni przeciez pisali ze modla sie zeby przeszedł na islam a nie opluwaki go z tego co rozumiem Kazdy dobry wyznawca islamu zyczący innemu dobrze bedzie uwazał, ze ten ktoś powinien przejsc na islam, tak jak kazdy katolik uważa, ze inni powinni nawrocic sie na katolicyzm bo wtedy beda zbawieni to nie ma nic wspoolnego z obrazaniem i opluwaniem kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarty zartaaami
A co z komentarzami typu: Islam to najlepsza religia świata? Jestem katoliczką i nie namawiam ani nie modlę się, żeby ktoś przeszedł na katolicyzm... poza tym zdajesz sobie sprawę, że w islami za apostazje grozi kara śmierci? Tolerancja pełną parą. Niech zgadnę: Masz chłopaka muzułmanina i wiesz baaaddzo dużo o islamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarty zartaaami
Dlaczego nie odpowiedziałaś na moje wcześniejsze pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarty zartaaami tak mam chłopaka muzułmanina, ale o islamie wiem wciąż bardzo niewiele, wiele rzeczy mnie przeraza, ale nie uważam, ze ta religia jest zła, uważam ze jest po prostu inna i nam w naszej kulturze trudno ją zaakceptować bo myślimy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarty zartaaami
Obawiam się, że nie wiesz niewiele. Ty po prostu nic nie wiesz. Widziałam twój temat na uczuciowym. Ty, 23 lata i twój "chłopak" z Albanii lat 38. Aż się ciśnie na usta: Dziecko, co ty wyprawiasz??? Rozumiem również, że ty, jako katoliczka (jeszcze katoliczka :P ) modlisz się, aby twój "chłopak" przeszedł na chrześcijaństwo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak modle się, bo wiem że to by wiele ułatwiło, ale wiem, że to jest niemozliwe jesli uwazasz, że wiem niewiele i mozesz mi cokolwiek poradzic, to jas bardzo chetnie przxeczytam, bo po to zalozylam ten temat zeby sie czegoś dowiedziec a nie zapewniac, ze wszystkow iem najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarty zartaaami
Przyjdę na wątek później, to popiszemy. Idę spać. Jak chcesz, zajrzyj tu od czasu do czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarty zartaaami
Dziewczyno bez chustki, jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A inne religie są lepsze? Wiadomo każdy broni swojej ale to nie znaczy że są super. Mnie drażnią ludzie którzy do wszystkiego chcą wpychac religijne przesłania i najlepiej nawracac każdego który jest na "złej drodze" (czyli inna wiara lub wcale). I co to ma być: modlenie sie żeby ktoś przeszedł na islam/chrześcijaństwo czy cholera wie co jeszcze? :D większych problemow na świecie nie ma? Może zamiast tracić energię na coś co jest niemożliwe ( jak sama dziewczyna bez chustki przyznała) pomodlcie sie o coś konkretnego. Albo lepiej ruszyć tyłek i coś zrobić pożytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w chrzesciajnstwie
nie ucina sie glowy tym, co przejda na islam albo inna religie, a np w Tunezji malym nozykiem na zywca ucieli glowe facetowi, ktorzy przeszedl z islamu na chrzescijanstwo. Sprobuj w krajach arabskich paradowac z krzyzem, to jak przezyjesz to bedziesz mogl powiedziec ze to byl cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też parę razy zachęcano do przejścia na Islam. Powiedziałam grzecznie, że jestem niewierząca, usłyszałam, że jednak mają nadzieję, że to się zmieni i...tyle. Co w tym złego? Owszem, są napaleńcami, ale dopóki promują swoją religię w pozytywny sposób to proszę bardzo. Na kościele przy mojej ulicy też wiszą banery promujące wiarę w Chrystusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi muzulmanin powiedzial ze pojde do piekla I ze mnie nie szanuje jako czlowieka za to ze nie jestem muzulmanka. Strasznie nietolerancyjna religia I stad tyle z nimi problemow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bylo w tym filmiku w Luton :D jak znajde to wam wkleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziemy wszyscy do piekła bo nie jesteśmy muzułmanami, co za brednie.Albo to, że oni nie będą przestrzegać prawa w Anglii bo to nie jest muzułmański kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka ciap
hehe http://youtu.be/1PQ670sfFXU http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka ciap
www.euroislam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kÓrwiszonÓw nie lÓbi
...debilne pindy z familoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednymizogingynofob
Syryjska żona "dla przyjemności" Jedna z działaczek humanitarnych pracujących w Zaatari zdradza w rozmowie z dziennikiem "The Telegraph", że starsze Syryjki oferują obozowym strażnikom wdzięki swoich córek. A Ziyad Hamad, szef pracującej z uchodźcami organizacji Kitab al-Sunna, przyznaje, że do zadań jego pracowników należy m.in. swatanie młodych Syryjek z muzułmanami z zagranicy. Podkreśla jednocześnie, że organizacja kieruje się restrykcyjnymi regułami, dzięki którym dziewczęta mają możliwość dobrego zamążpójścia. - Na początku zamieściliśmy oświadczenie w prasie i na stronach internetowych, że nie akceptujemy wniosków od Arabów, którzy chcą poślubić te dziewczęta. Ale przyniosło to odwrotny skutek; zostaliśmy zalani większą liczbą wniosków! Zrozumiałem wtedy, że wielu spośród tych mężczyzn ma szczere zamiary - wyjaśnia w rozmowie z "The Telegraph". - Mężczyzna negocjuje cenę za dziewczynę, później agencja wysyła swoją pracownicę do obozu, gdzie spotyka się ona z jej rodziną, by ustalić, czy akceptują proponowaną kwotę - wyjaśnia z kolei anonimowo pracownica organizacji broniącej praw kobiet. - Wiele rodzin zgadza się na taką transakcję, wierząc, że jest to jedyna opcja, by (ich córki) mogły prowadzić normalne życie - dodaje pracownik obozu. Podobne agencje wyrastają jak grzyby po deszczu nie tylko w Jordanii, ale również odległej Libii. Jordańczyk Wissam na prośbę brytyjskiego dziennika zgodził się zatelefonować do jednej z nich. W odpowiedzi na pytanie o "tanią Syryjkę" usłyszał: "W Zarqa wydaliśmy za mąż 16 (dziewcząt) za wiano w wysokości dwóch tysięcy jordańskich dinarów (ok. dziewięciu tysięcy złotych)". - Przed rewolucją aranżowane małżeństwo z Syryjką kosztowało kilka razy więcej. Teraz w Jordanii krąży dowcip, że jeśli masz mało kasy albo nie możesz znaleźć sobie żony, powinieneś ożenić się z dziewczyną z Syrii - wyjaśnia Wissam. Mohammed Abu Zureiq, 50-letni dozorca w Zaatari, zdradza natomiast, że w obozie obok prostytucji kwitnie handel żywym towarem. - Mój sąsiad sprzedał swoją córkę za dwa tysiące dolarów Saudyjczykowi w jego wieku - mówi w rozmowie z AP. Agencja przytacza też historię innej dziewczyny, 18-latki z Homs, która trafiła do obozu latem ubiegłego roku. Jej ojciec oddał ją za tysiąc dolarów 22-letniemu Jordańczykowi, który często zaglądał do Zaatari. Ten z kolei sprzedał nastolatkę do domu publicznego w Irbid, gdzie wraz z grupą około 20 kobiet pracuje dla mężczyzny posługującego się pseudonimem Faroun (z arabskiego Faraon). Jej rodzice w styczniu wrócili do Syrii. - Teraz nie mam się do kogo zwrócić - wyznaje dziewczyna, a jej mąż z rozbrajającą szczerością przyznaje, że zmuszał ją do seksu z nim i (odpłatnie) z innymi mężczyznami. - Nie mam nic do stracenia. W ostateczności rozwiodę się z nią i skończy, wracając do domu - stwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednymizogingynofob
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Pogarsza-sie-sytuacja-Syryjek-na-uchodzstwie-Padaja-ofiarami-sutenerow-i-handlarzy-ludzmi,wid,15465881,wiadomosc.html LINK DO CAŁOŚCI......KOCHANE ARABY......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alic
"Si-xa Mi muzulmanin powiedzial ze pojde do piekla I ze mnie nie szanuje jako czlowieka za to ze nie jestem muzulmanka. Strasznie nietolerancyjna religia I stad tyle z nimi problemow.." taaa...bo katolicyzm jest bardzo tolerancyjna religia, wszystcy ateisci i nie katolicy pojda w podskokach do nieba ... Zalosny ten Twoj komemntarz Si-xa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w katolicyzmie
nikt nie ucina glowy za to, ze zmieniasz religie, w islamie tak robia, czy przytoczyc link z filmiekiem, gdzie mozecie sobie, debilne krowy, zobaczyc jak kwiczy z bolu facet, ktoremu obcinaja nozykiem na zywca glowe, tylko dlatego, ze z islamu smial przejsc na chrzescijanstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja czytam co ja pacze :o
wszystkie religie sa zle, czy to islam czy chrzescijanstwo. Kazda z tych religii ma na sumieniu zycie wielu ludzi. zabawne jest to jak katolicy staraja sie za wszeka cene udowodnic ze sa jacys lepis a to takie same gowno jak i kazda inna religia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islam ka ka
islam to bardzo zła religia, ale katolicy to też nieźli fanatycy jedyny racjonalny muzułmanin to były muzułmanin - znam takich, podobnie z katolikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kili&Fili
A dla mnie najśmieszniejsze jest to, że 99.9% osób wypowiadających się tutaj nigdy muzułmanina na oczy nie widziała, ani w żadnym kraju Muzułmańskim nie byliście. Całą swoją wiedzę czerpiecie z filmików:) Ja też moge wam pokazać filmik z Chrześcijanami na Filipinach jak się samo krzyżują na Wielkanoc. I czy na tej podstawie ludzie mają zdobwać wiedze o Chrześcijanach ? Z filmików? Żałośni jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×