Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przelewać funty do Polski?

Polecane posty

Gość gość

hej:) w jaki sposób wysyłacie funty do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołębiem pocztowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemycam funty w butelkach po piwie, zawsze skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
England.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
westernunion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
England to kantor nie przelejesz u nich funtow bo zarabiaja na przewalutowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na konto złotówkowe to polecam transfer24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego, na czym Ci zależy. Jeśli walutą w Polsce nadal mają być funty i nie zamierzasz zamieniać ich na złotówki, pomóc może konto walutowe, ktoś może bezproblemowo założyć je w większości placówek w Polsce. Jeśli jednak zamierzacie i tak zamienić to na złotówki (co wnioskuję po "przelewaniu funtów do Polski" - polecam po prostu przewalutować to w sieci i podesłać na konto odpowiedniej osoby, to o wiele prostsze i nie wymaga od nikogo zachodu. Ja robię to najczęściej na https://www.kantory-plus.pl - zaufany portal, w przypadku funtów ma na bank najkorzystniejszy kurs, bo sam je wymieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wysyłać nie przez bank to tylko przez takie firmy które działają legalnie i mają zezwolenia na działalność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czmudera122
Z platformy wymiany walut polecam. Tanio i szybko. Np. Gieldawalut.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterdizz
Dokładnie tak. W ten sposób można sporo kasy zaoszczędzić na przelewach i idzie sprawnie.Parę razy już przez Amronet.pl przekazywałem pieniądze do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Pluskantor.pl pójdzie szybko i niskim kosztem, groszowa prowizja, a PLN już za free przelewasz na polski rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transferwise, ja tak przelewam od 2 lat na kilka dni przed lotem do \Polski, żeby mieć kasę na wydawanie w Polsce. kszt przelequ to tlyko 2-3 funty. i po sensownym kursie. 100% bezpiecznie, nie tylko ja to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energija
Amronet.pl idealnie sobie radzi z przelewami na wszystkie rachunki, PLN darmowo już pójdzie na polskie konto, a przewalutujesz tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychsz
To całkiem niezły pomysł żeby przelewać z e-kantoru. Jak patrzyłam na opłacalność wymiany i koszty przelewów Pluskantor.pl ma teraz bardzo dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelewac funty szybciutko dopomyje, czekam na wasza gotoweczke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dostajesz na konto to wpłać do Gieldawalut.com-bardzo szybko księgują też z zagranicznych rachunków , wymień i PLN na polskie konto przelej już za darmo:) Proste i opłacalne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia296
Tak, to najprostsze rozwiązanie:) Nieraz już w ten sposób kasę z zagranicy przelewałam. Zaufanym i pewnym kantorem jest dla mnie Amronet, sprawdzony i niezawodny na przełomie kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirenna
Przelewałam ostatnio z Gieldawalut.com. Wymiana na platformie kosztowała mnie jakąś niemal niezauważalną sumkę, groszową dosłownie, przelew EUR dotarł w ciągu doby ( w standardzie, a można i ekspresowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelewal ktos funty do Polski przez transfer24?? czy to bezpieczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloramora
Ja korzystam . Są pod nadzorem KNF a dodatkowo wykonanie przelewow jest naprawdę proste . Nie trzeba podawac kodow iban ani swift jak to w bankach . Pieniądze w ten sam dzień i niska prowizja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkoSowa
Polecam mój sposób- zarejestrowałam się w serwisie Gieldawalut.com. Z zagranicy wpłacam tam, wymieniam i wypłacam w PLN na konto w PKO BP (możesz na jakie chcesz). Ponoszę tylko niewielką opłatę za przelew EUR i to wszystko, bo prowizji 0,2 % od przewalutowania nawet nie liczę, praktycznie nie odczuwalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pluskantor.pl są tanie i szybkie przelewy międzynarodowe, na samym przewalutowaniu już sporo zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje przelew w EUR? Bo co do kursów to faktycznie Plsuakntor.pl ma interesujące, jak wyliczałam spread to coś ok 1 grosza wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymalnie płaciłam za przelew EUR z Pluskantor .pl 5 zł, opłaca się przy tak dobrym kursie. Ponadto do banków zintegrowanych z kantorem wypłaty idą za darmo. A tych 5 zł mi nie szkoda, ponieważ zawsze terminowo transfer dociera na rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l_janka
Na stałe mieszkam w Szkocji, przewalutowania oraz transfer od 3 lat realizują z pomocą Amronet, 100% pewna firma, usługa w świetnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelewy międzynarodowe, do kilku różnych banków realizowałam przez Gieldawalut.com w tym i ubiegłym roku. Platforma sprawdziła się idealnie, nie testowałam jedynie opcji ekspresowych transferów bo w sumie nie miałam potrzeby, zwykły SEPA idzie sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Western union, inne się nie opłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×