Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to mozliwe ze opiekunowie osob starszych czy sprzedawcy w uk j

Polecane posty

Gość gość

Jeszcze nie padli z glodu skoro pielegniarkom, ktore zarabiaja wiecej niz ww brakuje na podstawowe wydatki? To co w takim razie maja powiedziec opiekunowie osob starszych (care assistants), sprzedawcy (sales assistants), asystenci nauczycieli (teaching assistants) i osoby wykonujace inne, niskoplatne prace w uk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tez assistant ale manager więc zarabiam nieźle,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes manager ale w simsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Assistant Manager to zwykle stanowisko, szału nie ma, jesli to w jakiejś zwykłej firmie... bo jak to duża firma, szanowana, wymagająca konkretnej widzy itd, to juz co innego np Assistant manager u mnie to wcale nie musi być mega mądry itd. wystarczy mieć pewnie umiejętności i po prostu awansować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w firmie jest kilka działów (ja tam pracuję w administracji) i każdy dzial ma managera i assistant managera (no, zastepca managera i tyle). I na 7 działów, jest 2 assistant managers Polka i Polak,i jedna Czeszka. a dwoje z głównych managers to Hiszpan i też inna Czeszka, Anglia, fira zatudniajaca ok 120 osób, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez sa dodatki, takie osoby nie zyja z samych pensji, czasami maja sie lepiej niz osoby zarabiajace wiecej i nie kwalifikujace sie do zadnych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahah zle wam bylo w PL? to gnijcie w uk o chlebie i wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:46 nie ma zadnych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jedynie można biedę klepac. Wolałabym d**y obsrane podcierac starcom za godziwe pieniądze niż siedzieć u siebie w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×