Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafiozzzz

jaki internet we francji?

Polecane posty

Gość rafiozzzz

podpowie ktos jaki jest internet we francji pre-paid i jaki koszt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet internetowy
za to operatorzy rozni najpopularniejsi to: free (freebox) dartybox sfr numericable orange alice (alicebox) - nie wiem czy jeszcze to istnieje wszyscy maja mniejwiecej to samo czyli: internet bez limitu czasowego 20Mega + televizja (okolo 300 kanalow, w wiekszosci wymagajacych dodatkowego abonamentu) i telefon za darmo na francje i na okolo 45 - 70 krajow swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet internetowy
a pre-paid bo niedoczytalem to chyba tylko te takie klucze usb ale to chyba jak w kazdym kraju mozna kupic w kazdym sklepie z komorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerka
Alicebox zostal zakupiony przez free - osobiscie nie polecam, duzo problemow i servis telefoniczny za granica (Marok) - dogadanie sie z nimi graniczy z cudem. Za to bardzo polecam B Box z bouygues telecom - sa naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerka
a pre-paid tutaj jest malo popularny (rzeczywiscie to ten przez klucze USB) bo abonamenty sa bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes atam!🖐️:-) Faktem jest ze polskich programow nie maja ale jest to w planach. Ja tez jestem z nich baaaardzo zadowolona czego nie moglam powiedziec wczesniej o free - niby polska telewizja byla(tv polonia, tv kultua, tvpinfo i tv biznes) tylko ze regularnie szlag cos trafialo (3 dni bez telewizji, Tydzien bez internetu, dwa tygodnie bez telefonu, i od nowa " dni bez telewizji...) A jak juz cos sie zepsulo i trzeba bylo dzwonic do serwisu to rzeczywiscie trudno sie bylo z nimi porozumiec i byli raczej nieprzyjemni... No coz, kazdy ma swoje doswiadczenia...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo222
Sluchajcie o co chodzi z tym internetem na usb?? Czy jezeli przyjezdzam na tydzien do Francji i chce miec Internet, ale oczywiscie bez podpisywania zadnych umow, to moge sobie w kiosku kupic takie usb i bede podlaczona do sieci?? Jesli tak, to na jaki okres czasu i ile to kosztuje?Z gory dziekuje za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego ci nie moge powiedziec bo nigdy tego nie uzywalam. W kazdym razie jest pewne ze nie bedziesz mogla go kupic w kiosku bo .... we Francji nie ma kioskow!:-) Musisz isc do butiku jednego z operatorow i tam wytlumacza ci co robic. Ale wiem ze w niektorych kafejkach czy w McDonaldach masz podlaczenie do sieci za darmo. Albo po prostu w cybercafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvsdvsd
ja ci polecam tylko neufboxa sfr bo przeszlam przez wszytkie mozliwe firmy i zawsze bvyly problemy, neuf box dziala mi juz od 2 lat , zero problemow i nigdy juz nic nie wezme w zadnej innej firmie niz sfr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvsdvsd
ie na tydzien klucza usb wynajc , bo to sa klucze na ktore podpisuje sie umowy i normalny abonament jak na telefon komorkowy. masz darmowe wifi punkty w mcdonaldach i niektorych parkach w hotelach zazwyczaj sa gdzie sie zatrzymujesz. jednak nie ma noegraniczonego wi fi i czesto za darmo jest sie ciezko podlaczyc bo fancja w przeciwienstwie do poski wprowadzila ograniczneia darmowego wifi. jak chcesz neta idz do mcdonalda to jest zawsze 100%pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za linka wszystko dziala jak nalezy jeszcze raz stokrotne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia618
Zdarza się że wybieram efektowną wycieczkę do Paryża pod linkiem: http://płytki-klamki-podłogi.net.pl/wypoczynek-po-pracy-budowlanej-kierunek-paryz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×