Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie przerwy w pracy?

Polecane posty

Gość gość

Ja pracuję od 8-16 i mam 1 godzine lunchu w południe i dodatkowo 15 minut na przebranie (15:45 juz mozemy sie przebrac) rano i wieczorem. Do tego dochodzi jeszcze spotkanie z pracownikami rano (15min) czyli w sumie na 8 godzin pracy mam 1h 45m przerwy. Zastanawiam sie jak jest to u was, czy szefowie daja wam obiecane przerwy czy nie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a płacą ci za te przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za lunch nie, a za reszte tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję 3 dni w tygodniu 9-5:30. mam "kwadransówkę" ok 10-30:11 (różnie) i lunch 1 godizna o 13:00. wszystkie przerwy płatne. praca fizyczna. jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc niema przerw, zabrali duposciskom, zrobili druga PL...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niby mam nieplatne przerwy ale mam tyle samo placone nie wazne ile godzin przepracuje (zima mniej, latem wiecej). Wyliczylam ze wychodzi jakies f100-120 na dzien. W sumie to jak się rozgadamy z szefem to potrafimy mieć 2 godz lunchu i jakoś nie ma tragedii. Nikt sumiennie tych przerw nie liczy. Wazne zebysmy swoja prace wykonali ma dany dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez przerwy
ja się nie wypowiadam mój kołchoz ofiaruje 15 min przerwy przy ciężkiej pracy fizycznej na produkcji gdzie dojście na stołówkę zajmuje 2 min na kibelek chwile kolejka w kantynie i siadam na 7 min żeby zjeść jak patrzyłem w chinach mają 30 min szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję 8:30-16:30, przerwa na lunch 1 godzina i jest płatna ale dopiero po okresie próbnym czyli po 3 mies od zatrudnienia (ja tam jestem juz rok prawie). poza tym mam inne różne "drobne" przywileje. a lunch to mogę brać między 12 a 13:30 (o 13:30 najponiej muszę zacząć ten lunch żeby wrócić do biurka na 14:30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×