Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość po 30

Jakie polskie kosmetyki polecacie?

Polecane posty

Gość po 30

Duzo sie czyta o tym, ze polskie kosmetyki (typu DrIrena Eris, Ziaja, AA) sa tak samo dobre jak te drogie zagraniczne. Czy macie jakichs swoich ulubiencow godnych polecenia drogie panie i gdzie je kupujecie? Podczas wizyt w Polsce? Przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktore konkretnie kosmetyki z Ziaji bys polecila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kosmetyki mozna kupowac przez sklep internetowy kamyk. Niestety nie mam zadnego ulubionego kosmetyku, ktory by zrobil na mnie wrazenie, ale nie uzywalam zbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz internet to poszukaj kosmetykow w bootsie , superdrugu, rodzime angielskie marki tez nie sa złe - zależy jakie masz zapotrzebowanie :] z wyjazdow do pl czasem sobie przywioze jakis kosmetyk, ale nie generalizuje co lepsze-gorsze bo mam juz tzw. swoje produkty a typu szampon, zel pod prysznic, pasta do zebow - to naprawde jest mi wszystko jedno jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bylam dosc uprzedzona do polskich kosmetykow :( czy moze ktoras z was doradzic mi jakis dobry krem na dzien, ktory nadawalby sie rowniez pod makijaz- czyli ladnie sie wchlanial i jednoczesnie nawilzal, nie chce nakladac podkladu na tlusta skore, ale tez chce utrzymac ja nawilzona. przerobilam juz tyle kremow i zaden nie spelnia moich oczekiwan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem nawilzajacy fitomed, bez parabenow, b.fajny i nie kosztuje duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wizazu.pl widzialam, ze kosmetyki fitomed maja wysokie oceny, moze sprobuje, bo na dodatek sa tanie. W Bootsie i superdrugu nie widzialam zadnych polskich kosmetykow. Nie jestem uprzedzona do zagranicznych, uzywam ich od lat. Ale naczytalam sie duzo dobrego o polskich kosmetykach, ktore na dodatek sa tansze i chcialam sie dowiedziec, czy macie jakichs godnych polecenia ulubiencow? Mam cere mieszana, latwo sie przetluszcza, ale potrafi sie tez wysuszac. Mam tez sklonnosc do wypryskow i wagrow, wiec musze takze porzadnie oczyszczac buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kosmetyki Oceanic polskiego producenta cenię sobie, konkretnie AA, bardzo dobre dla wyymagającej cery. Z nowości używałam serię Collagen Hial, kremu na dzień, pięknie wygładza, nie pozostawiając jakichś smug, lekka konsystencja utrzymuje się przez cały dzień, no i ceny są przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię te kremy są naprawdę godne swojej ceny. Ostatnio będąc na zakupach kupiłam sobie collagen hial oraz w prezencie mamie revita intensa 50+, mam nadzieje że jej też się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie? Zadne! Tylko francuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama uzywa aa revita intensa, ale maski na noc, która w ogóle jej nie uczula, skóre ma wygladzona, jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia moim zdaniem znajdziesz w sklepie, którego oferta zamieszczona jest pod adresem www.e-naturalne.pl O dawna zamawiam w nim produkty dla całej rodziny i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Często korzystam z licznych promocji a jak robię duże zamówienia to przesyłka jest gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmy Tołpa, Sylveco, Green Pharmacy, Farmona, biały jeleń tołpa świetne kremy do twarzy ma dla kazdej cery, wieku, problemu. Sylveco fajne toniki/wody micelarne. green pharmacy olejki do wlosów i kremy do rak. farmona szmapony, odżywki, mgiełki biały jeleń płyny do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zachwycona mineralnymi cieniami do powiek marki alilla, to właśnie polska marka, cienie hipoalergiczne, bardzo trwałe a te kolory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki kupuję różne, sporo polskich producentów robi dobre rzeczy. Ostatnio też się przekonałam do firmy francuskiej, to się nazywa jakoś Christian Laurent jeśli mi się nic nie przekręciło – dobra jakość, przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.23 NIE RÓB z ludzi IDIOTÓW!!! To nie jest żadna francuska firma!!! :O To jest zwykłe przaśne polskie Eveline pod inną nazwą - ten sam szajs co eveline oryginalne, tylko w innym opakowaniu i 3 razy droższe!!! :O Im się na serio wydaje, że zatrudnią takiego spamerskiego śmiecia, zmienią słoiczek i dvrni ludzie to kupią??? :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie reklamowac tu nic bo tutaj i tak pełno spamu jest, ale podam jakie lubię. lubie firmę tołpa, ale np mojej kolezance nie slzua ich kremy dotwarzy - ale juz np ich toniki itd to lubi. ja z Tołpy lubię bardzo: szampon i odżywka Czarny Owies; szampon botanic kiełki soi; kremy z serii hydrativ i dermo futuris a moj facet lubi krem dermo men expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a też lubię np płyny do higieny intymnej lirene, joanna naturia oraz niedawno odkrylam maskę do włosów lnianą Sylveco. bombowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZIAJA the best ?? aaaa aa koszmar a jakie niby produkty Ziaji?? serio pytam bo ich płyny do higieny intymnej są jak płyn ludwik do mycia naczyń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja co pyta o "dobre" produkty Ziaji tołpy nie znam, tzn kojarzę nazwe ale nic nie próbowałam. czyli polecacie ...? z polskich to ja lubię Farmonę oraz Eris niektóre... a jeśli chodzi o krem do twarzy, to ja polecę jeden - nie polski akurat. firma Lavera (chyba z Niemiec firma, są dostepne np tu w UK w sklepach z lepszą żywnością i organic kosmetykami itd). krem Lavera Basis Night Cream (Protection) - jest C U D O W N Y - ja mam skórę mieszaną, czoło broda lekko tłuste nadal mimo qwieku (30+ jestem), policzki dosć suche i delikatne, a nos normalny ;) i ten krem mi bardzo pasuje. naturalny i wegański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wegański krem ..?? o co chodzi ja lubię eris i bielenda i joanna ale joanna tylko szmapony moja mama (62 lata) uzywa krem ziaja na noc jasmin i jest super, z tego co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Seria Ulga - większość. Krem-maska pod oczy z serii profesjonalnej. Bloker. Tonik manuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj 22:06 oo, dzięki, może się przydać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocanka jest w porządku jeśli chodzi drogerie które sprzedają online. Dokładny adres to www.nocanka.pl . Kupowałam kilka razy tutaj i jeszcze się nie zawiodłam co do jakości kosmetyków czy samej obsługi. Szybcy, życzliwi. Raz chciałam zrobić zwrot, bo się okazało że podkład nie do końca trafiony na prezent dla koleżanki to też wszystko załatwili bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielendę uwielbiam , ostatnie moje odkrycie to ich maseczki Cloud Mask. Super maseczki do twarzy -bąbelkujące. Pod wpływem powietrza pęcznieją, powiększają swoją objetośc. Skuteczne, pięknie pachna, zapachy owoców banana, jagody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom sporo jest polskich kosmetyków: Inglot, Barwa, Bielenda, Clarena, Dr Irena Eris, Frarmona, FM Group, Joanna, Mariza, Oceanic, Pollena, Vibo, Ziaja i wiele innych.

Mamy tyle tych firm jak w spożywce - dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby miały by nie być dobre? Zacznijcie chwalić swoje bo naprawdę mamy dobre marki kosmetyczne. Bardzo lubię Bielendę , a ta ich seria ekologiczna Eco nature dla mnie jest świetna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×