Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kleooo87

karnacja i wygląd dzieci ze związków mieszanych

Polecane posty

Witam Mam 25 lata i jestem w ciąży z mężczyzną pochodzenia arabskiego 'kurd'' Czy ktoś z was może ma dzieci z podobnych związków jak one wyglądają. Zazwyczaj jest tak że dziedzicza wygląd po tatusiach czy u was tez tak było Jaką mają karnacje włosy oczy... Dziękuje za każdą odpowiedź jaką otrzymam Dodam że nie jestem w związku z tym mężczyzną i na pewno z nim nie będe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że temat może wydać się mało ciekawy ale może jest ktoś kto chciał by napisać coś o swoich pociechach z takich związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Z reguly ciemniejsze wlosy, karnacja i oczy sa genem dominujacym wiec jest wieksza mozliwosc, ze dzieci beda podobno do taty. Chociaz niekoniecznie, moja znajoma ma rude dziecko z Kurdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam wieke
znam wiele par ze zwiazow arabsko-polskich. Dzieci maja biala karnacje (chyba ze ojciec jest palestynczykiem wtedy moga miec ciemniejsza skore) i choc wszystkie mamy byly blondynki z niebieskimi/zielonymi oczami to dziedci zawsze ma brazowe oczy i brazowe wlosy.generalnie powiem ci ze takie dzieci nie rzucaja sie w oczy, rzadko mozna powiedziec ze sa mieszanka.. arabowie sa takze rasa biala i gdy ich geny mieszaja sie z europejskimi to dzieci wygladaja bardziej europejsko niz rabakso.. byla taka grupa na naszej klasie pol arabowie pol polacy mopzesz sobie wejsc i poogladac zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym zobaczyła jak wyglądaja takie dzieci ale na naszej klasie nic nie moge znaleść Troszke mnie uspokoiłaś mam nadzieje że moje dziecko będzie podobne choć troszke do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina, chodź do nas na forum salam.gromader.org. Forum dla kobiet w związkach mieszanych. Są dzieciate "Kurdyjki". Ja jadę do Kurdystanu za tydzień, pierwszy raz w życiu, poznać teściów. Mam koleżankę, Litwinkę. Mąż Kurd. Dziecko blond, jasna karnacja, niebieskie oczy i długie rzęsy po tacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalam kiedys taka pare, mieli synka . Mial skore jak normalny bialy europejczyk, ciemne wlosy i oczy a rysy wlasnie jakies takie bardziej 'ostre' po tacie:-) piekny chlopczyk wogole dzieciaki z mieszanych zwiazkow sa czesto bardzo ladne a na dodatek bardzo silne fizycznie (wiem z doswiadczenia:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi28
mam męża Albanczyka , w sumie Albanii mozna spotkac jasnego blondyna z niebieskimi oczami,(mojego meza siostra i jej mąż) po ciemnego bruneta z oliwkową skorą jak moj mąż, nasza corcia ma ciemno brązowe włosy, ciemne oczy i oliwkową skore po tacie, ja jestem szatynką z niebieskimi oczami i bardzo jasną karnacją, bądź co bądź moje dziecko zawsze robi furore w Polsce;) pamiętam Kasza tezo kiedyś o tym pisała;) ps. Iskra Boza , powodzenia , ja bym się bała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się boję ;) Bardziej odizolowania od męża, bo kobiety często osobno. A języka nie znam za bardzo, oni angielskiego wcale. Braku łóżka, fotela, czy krzesła no i WC europejskiego. Na dodatek Turcy znów ich biją. I kłopotów w czasie lotu, bo przez Grecję, a dziś lotnisko stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty widzę po długim związku z jednym z nich i wszystko wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% brazowe oczy bo to gen dominujacy.jesli mama ma niebieskie to ma 2 recesywne aa ktore przegrywaja z jednym dominujacym AA i dziecko ma wtedy Aa i to duze A decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szmaciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości przypadków będą brązowe oczy ale np w przypadku kiedy jedno z rodziców jest już mixem a drugie blondynem to będzie śliczne dziecko z niebieskimi/zielonymi oczami i afro blond włosami. Takie dzieciaki akurat są ładne. Same mixy nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony jest miksem (matka blondynka z niebieskimi oczami) ja jestem blondynką z zielonymi. Myślę że jeśli zdecydujemy się na dziecko to wyjdzie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci z mieszanych związków mogą być ładne albo nieładne. Nie ma reguł, ale nie mogę zrozumieć matek, które świadomie skazują swoje potomstwo na takie upodlenie. Ich dzieci nie będą w domu nigdzie. Ani w ojczyźnie ojca ani w ojczyźnie matki. Wszędzie będą miszungami gorszego gatunku i ich pochodzenie na pewno nie pomoże im w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz? Takie matki nie robią nic złego. To można powiedzieć o matkach które decydują się na dzieci z białymi facetami (o różowym swinkowatym odcieniu skóry) z wielkimi buraczanymi łbami... Nie mówiac już o tych ktore rodzą dzieci facetom o wątpliwej urodzie, pochodzeniu czy ambicjach. Może bić, pić, nie pracować...byleby był biały :D . Super logika i recepta na zmarnowane życie haha oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem owocem takiego związku. Mam brązowe oczy i włosy i jasną karnacje. Nie rzucam sie w oczy i bardziej wyglądam na polke niż na libanke. Ale tak od serca wam powiem, wasze dzieci dużo wyczerpją. Życzę wam wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka mixow, z UK i Kanady. Oficialnie nigdy nie mieli problemów z rasizmem ale już nieoficjalnie dyskryminacja na każdym kroku. Ale wyrośli na super ludzi o twardych charakterach :) Znam też mixy z takich krajów jak Litwa, Rosja, Polska...to dopiero hardcore. Jako dzieci które jeszcze nie rozumiały, że są inne grożono im śmiercią, okaleczeniem... wyobraźcie sobie, że nasi rodacy są okropni grożąc niewinnym dzieciom. W sumie to większość na tym forum jest właśnie takimi szujami. Nic mnie już nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym nie zrobiła swojemu dziecku krzywdy wychowaniem w PL. Każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie wyjeżdża do cywilizowanego kraju i tam wysyła swoje dzieci do szkoły. Nie wiem czy moje dzieci będą białe, czarne czy zielone ale wiem jedno: nie będą się wychowywać w PL gdzie mentalność średniowiecza wciąż panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci ze związków mieszanych są z reguły śliczne ALE taki mulat czy pół Arab nie bedzie uznawany za "swego" ani przez czarnych/sniadych ani przez białych. krzywdę dzieciom robicie. to nie znaczy, że masz mordować swe dziecko jak zaszłaś - to znaczy, że ****aj się używając też głowy a nie tylko c**y :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatlawce.w Polsce żyjemy w sredniowieczu??hehe,a to dobre.wasze arabusy zatrzymały się w rozwoju tak ok. VI w.o tych z głębi czarnego lądu nawet nie wspominam bo ameba ma więcej rozumu.myjcie giry waszym ksiazetom i lizcie z nimi ziemię.przynajmniej dopóki wam lbow nie urzna w imię swego boga. Ch.Wam.W.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatlawce.w Polsce żyjemy w sredniowieczu??hehe,a to dobre.wasze arabusy zatrzymały się w rozwoju tak ok. VI w.o tych z głębi czarnego lądu nawet nie wspominam bo ameba ma więcej rozumu.myjcie giry waszym ksiazetom i lizcie z nimi ziemię.przynajmniej dopóki wam lbow nie urzna w imię swego boga. Ch.Wam.W.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Polska to średniowiecze jeśli chodzi o podejście do "inności". Taki przykład: nie dawniej jak w sierpniu, idę rano do pracy, mijam na chodniku parę idących obok za rękę facetów. nagle jedne z nich widzi że nadjeżdża jego autobus, więc szybki buziak i "pa, kochanie" do swojego partnera. A w Polsce? każdy by się gapił. co najmniej gapił. Druga sprawa, to w Polsce - moja siostra ma męża Afroamerykanina, ich dziecko jest "mieszane". jak siostrzenica miala roczek czy cos, byłyśmy w wielki mcentrum handlowym, co drugi człowiek gapił się na małą - bylam ja, siostra i jej kolezanka z nami. parę osób głównie kobiety ok 40-50 lat mówił "ale słodziutka" itd. ale podeszła też jakaś babka, ok 70tki, oczy jak 2 złote wielkie, gapi się i pyta - "czy mogę j DOTKNĄĆ? bo taka czarna". naprawdę !!! myslalam że siostra jej walnie w łeb. ale kulturalnie powiedziała "proszę odejść' na co babka coś wymarotałą poslala złe spojrzenei i odeszła. siostra miala doła cały dzien !! na szczęście wrocili z mężem do USA rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia wize sie z ciapatymi g****icielami i zboczencami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś \tylko ograniczeni jak ty debile są rasistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd dziecka to swego rodzaju loteria genetyczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszanie ras to zbrodnia bo skazuje potomstwo na niebyt społeczny. Takie dziecko nie będzie się czuło w domu ani wśród rasy ojca ani wśród rasy mamy. A przy tym przejmie najgorsze cechy rasy pośledniej. Tak więc czarne będzie czarniejsze, leniwe leniwsze, tępe jeszcze bardziej ospałe umysłowo itd. Nie róbcie dzieciom tej krzywdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ p********z głupoty :D najgorsze co można zrobić to robić sobie dzieci z tą samą rasą. Mieszanka genów zawsze była lepsza niż kazirodztwo, a nie oszukujmy się w polskich wioskach parzą się ze swoją rodziną na całego. Ba! Znam nawet taką która wyrwała się z polskiej wsi i specjalnie przyleciała do Londynu żeby uwieść swojego kuzyna. Nie muszę chyba mówić jakie z tego dziecko wyszło...im dalej tym lepiej (z ewolucyjnego punktu widzenia, nie z zacofanego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko biała rasa przyczyniła się do rozwoju cywilizacji. Czarni nigdy nie stworzyli żadnej kultury i dlatego Afryką wygląda tak jak wygląda. Mieszanie ras to zbrodnia przeciwko ludzkości i powinno być karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×