Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jajo0

KOTY-jak się ich pozbyć z ogrodu????????????

Polecane posty

podpowiedzcie jak skutecznie sie pozbyc kotów z ogrodu,mam dzieci uczulone na nie,a łażą i do tego załatwiają się na trawie,zrobiły sobie u mnie toaletę!!!!!!!!!!! pomóżcie prosze wiatrówka nie wchodzi w grę-to dla żartownisiów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można prosić o więcej info o
tych kulkach (gdzie to kupić, jak się nazywa, jak używać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mi przypomniało
ze my sypaliśmy pieprz po ogrodzie co jakiś czas,pomogło! trzeba powtarzac po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fpdjpfjpjhpdjhpdkjhped
w sklepach ogrodniczych sa specjalne spreje sprejuje sie na plocie; koty nie beda ci wchodzic. niestety nie wiem jak sie nazywaja ale zapytaj z jakims centrum ogrodniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawny ten komentarz z przynoszeniem gowna wlascicielowi kota. przeciez to nie wina wlasciciela ze kot sie zalatwia w czyims ogrodzie. i raczej przyjmie to smiechem. o ile masz malo ziemi a wiecej desek w ogrodzie to mozesz oblozyc ziemie siatka taka na klatki dla ptakow, wysypac kamyczki (koty lubia grzebac w ziemi) albo zaintsalowac odstraszac, ktory wyczuwajac ruch imituje wysokie dzwieki slyszalne tylko dla kotow i je odstraszajace. mozesz ustawic swoja kuwete z piaskiem, koty nadal beda sraly ale przynajmniej ty bedziesz wiedziala gdzie. wszystkie inne sposoby typu pieprz, skorki od cytryny sa bradzo zawodne i krotkotrwale i calkowicie nieporadne jak ma sie wiekszy ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam wole...
no pewnie, ze wlasciciela wina, gdzie jego zwierze sra. co to ktos wyzej za glupote wypisal, ze nie...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecdl ....
po psach sie sprzata, a nie zmusza, zeby nie sraly, kot nie ma prawa sie walasac po cudzych ogrodkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze koty powinny wychodzic na sznurku dlugosci ogrodka przywiazanym do domu??? :) albo takie zabezpiecznie zbudowac z drutu kolczastego co by kot nie wylazl haha.. i ciekawa jestem jak odroznic gowno kota sasiada spod numeru 34 od gowna kota sasiada spod numeru 35 :) no chyba, ze chcecie stac i czatowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssa
ecdl .... po psach sie sprzata, a nie zmusza, zeby nie sraly, kot nie ma prawa sie walasac po cudzych ogrodkach... tez zes wymyslil/a .... a kto nadaje prawa zwierzetom? kot to kot, jak chce to wszedzie polezie...skad ma wiedziec czyj to ogrodek? zreszta sa tez bezpanskie koty, ktore walesaja sie wokol domkow i co wtedy? kto za nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecdl ....
oczywiste, ze nie pisalam o kotach bezpanskich, tylko tych, co maja wlasicieli. nie robcie z ludzi idiotow.... jak ktos ma zwierze, to odpowiada za nie. jak zwierzat nie mam i dla mnie to nieporozumienie, zeby mi sraly w ogrodku, gdzie np bawia sie moje male dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natrętny kot sąsiada
mi do ogrodu przychodzi kot sąsiada ale nie tylko sika, on gapi się w okna i od rana próbuje wydębić jedzenie, miałczy jak nienormalny czasami zaczyna od 7 rano, dzis np. dopiero teraz zaczął miałczy w oknie i nie przestaje, obłęd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbował ktoś tego urzadzonka na wysokie tony?,można go kupić np.w B&Q za ok 30f ,tylko nie wiem czy to nie strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl12
mój maż kupił wuwuzele-działa:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivan
po co od razu wiatrówka.. A może - proca? Albo - pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna topolewska...
te urzadzenia na wysokie tony dzialaja, ale nie super, powiedzialabym, ze troche. ja tez mam takie na myszy i jest skuteczne, ale nie calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the legendary lila
koty to bardzo inteligentne zwierzeta i wyczuwaja zlych ludzi, pewnie macie okropne charakterki i koty wam za to sraja do ogrodka hahahhaha u mnie w ogrodku zawsze walesaja sie koty, czesto podchodza, lasza sie , ja je glaskam, czasami daje jakis smakolyk i nigdy mi nie nasraly jeszcze....ja bym z checia uwiazala na sznurku i zakula w kaganiec pare madralinskich z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahaa
koty sa glupie i durne, to nie sa madre zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakier 1290
glupi to sa ludzie, ktorzy nie umieja sobie poradzic ze srajacym kotem w ogrodku w normalny sposob tylko odrazu by zwierzaka wiazali na sznurku lub rzucali gownami pod drzwi sasiadow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te z nieswieza
moim zdaniem wlasciciel odpowiada za swoje zwierze, to jest oczywiste. czesto ci ktorzy posiadaja koty wlasnie maja je dlatego, bo nie trzeba sie nimi zajmowac i puszczaja wolno to te sraja gdzie popadnie. moim zdaniem to niekulturalne podejscie. rozwiazanie - kup w zoo kupe lwa i podrzucic sasiadom do ogrodu jesli kot jest ich, moze odbiora wiadomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu Kupic psa,
albo pozyczyc na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhh
ogród podłaczyc pod 230 V i beda uciekały w podskokach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace skarpety
masz racje zona, co rada to glupsza!! najlepsza jest ta z kupa lwa zakupiona w zoo.....ja powyzszym doradca proponuje zakup oleju do glowy bo wam lekko klepki szwankuja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugabunga
HITLEROWSKI SĄD REJONOWY W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zdjęcia robił
a ja bym kotu przyłożyła porządnie kiedy nikt nie widzi.Może by zapamiętał.To że sąsiad ma kota nie znaczy że wszyscy na ulicy go mają. Sama nie cierpię kotów i nie zniosłabym takiego w swoim grodzie, szczególnie gdyby tam spędzały czas małe dzieci!! mam do tego prawo i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×