Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto nie spedza wakacji w Polsce ten biedak.

Polecane posty

Gość gość

jak tam biedaki na emigracji, znowu spedzicie je przed laptopem w waszym obskurnym flacie? my z zona zarezerwowalismy tydzien w Mielnie w tym roku, czterogwiazdkowy hotel z sauną nad morzem za 4720zł all inclusive plus sniadania do lozka. Stac was na cos takiego za 2 tygodnie pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stac dopomyjów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje? Co ty masz 10 lat? Większość ludzi w "wakacje" pracuje :D ja wolę wyjechać jak nie ma już bachorów na plażach i wszędzie gdzie nie pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol jeszcze mentalnie jest w podstawówce, więc musi na wakacje wyjechać :D nie przeszkadzają mi zawalone plaże, tłumy spoconych ludzi. Wakacje to wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah, ja w życiu bym nie wydała 4700 PLN na polskie zimne brudne morze. co z tego, że plaże są ładne, jak woda zimna i brudna. ja wolę wydać dokladnie takie same pieniadze na wspaniał wyjazd w Alpy, lub na Lanzarote. i tak, dziubek, stać mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Nie. Nie stac cie na nasz piekny Bałtyk. A ty jedz w swoje smierdzące Alpy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w GB kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3.000£ na reke, a kto mial mniej mógł sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolną świnia i nie mogłaś wyjechać z PL nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty polaczku opluty. Gnij w PL. Jak ja się cieszę, że nie ma już w naszej pięknej GB takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś Nie znam nikogo w GB kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3.000£ na reke, a kto mial mniej mógł sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolną świnia i nie mogłaś wyjechać z PL nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty polaczku opluty. Gnij w PL. Jak ja się cieszę, że nie ma już w naszej pięknej GB takich patoli jak ty. ////////// a Ty z kolei nie przeginaj w drugą stronę i nie rób też z siebie wielkiego Brytyjczyka. Bo to najlepiej o Tobie nie świadczy ... Tak się składa, że wielu Brytyjczyków, doskonale wie, że pensja 3200 GBP netto jest ZNAKOMITA. w Londynie może i nie wielkie coś, ale przyzwoita, a poza Londynem - na jenda osobę 3200 GBp na rękę ? coś wspaniałego. ale co ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty z kolei nie przeginaj w drugą stronę i nie rób też z siebie wielkiego Polaczka. Bo to najlepiej o Tobie nie świadczy ... Tak się składa, że wielu Brytyjczyków, doskonale wie, że pensja 3200 GBP netto jest początkowa dla ludzi z wykształceniem w Londynie ale co ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, pensja startowa dla większości ludzi po studiach w GB to 21k. I to po dobrych studiach. Zwłaszcza w branży naukowej. Operator wózka widłowego czy sprzątaczka wyciąga więcej niż wykształceni ludzie (ale to tylko na start).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście wakacje w Polsce to powód do dumy haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłeś się w tytule miało być „kto spędza wakacje w Polsce ten biedak” wybaczamy ci pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3.000zł na reke, a kto mial mniej mógł sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolną świnia i wyjechalać z PL nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty . Gnij w UK. Jak ja się cieszę, że nie ma już w naszej pięknej PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operator wózka widłowego czy sprzątaczka to wstyd takie prace miec i chwalic sie wsrod znajomych i rodziny bo narazasz sie na wybuch smiechu i politowania, najgorsze menele jezdza wozkami lub sprzataja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że Anglicy jeżdżą do PL jak już naprawdę nie mają kasy (zwykle przed pay day jak już na chleb nie maja :D ), bo tam można mieć wakacje super tanio (zwykle za koszt tygodniowych zakupów żywnościowych). Także nie prowokuj lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durniu zerknij jak wyglada uk jest to wyspa wiec morze i ocean mamy praktycznie z kazdej strony imbecylu stulejarski,plaze czyste i brak tlumow,ludzie grzecznici sympatyczni s nie polskie buraki i parawany wielkosci domow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Haha, pensja startowa dla większości ludzi po studiach w GB to 21k. I to po dobrych studiach. Zwłaszcza w branży naukowej. Operator wózka widłowego czy sprzątaczka wyciąga więcej niż wykształceni ludzie (ale to tylko na start). - tak, to prawda, ale też prawda że zwykle tylko na start. mój facet po studiach tutaj dostał na start roczną pensję 19,500 ale to nie w Londynie. w jego zawodzie liczy się tez miasto, aczkolwiek wiadomo, że w wielu konkrentych branżach/zawodach tak jest - Londyn płaci dużo więcej, ale to dlatego że jest dużo droższy. zatem, moj facet dostal poza Londynem te 19,500 na start. szef szybko go docenil, zobaczyl ze jest swietny w tym, co robi, i po pół roku dostal podwyzkę o 2k. obecnie jest w branży 4 lata, zmienił pracę w 2017. obecnie zarabia 31,600 GBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś parawany wielkosci domow, hahaahah niezłe, i jakże trafne. to prawda, na plażach w Grecji czy Hiszpanii nie widzialam żadnych parawanów, tylko Polacy się tak odgradzają :) za to na zagranicznych plażach dużo ladniejsi ludzie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to w grecji tysiace uchodzcow z turcji sa wszedzie, jak szarancza, bylismy z mezem rok temu i na plazy zebraja od turystow kase a nocami g/wałcą kobiety, fuuuuj nigdy wiecej :( w tym roku jedziemy nad Bałtyk tam jest bezpiecznie i najpiekniejsze plaze w UE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą pensją na start to prawda, ja miałam 19k w Londynie, ale to już było kilka lat temu. Potem oczywiście były podwyżki. Jednak pensja na start to żart, zwłaszcza jak się jest studentem z długiem kilkudziesięciu tysięcy funtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt bingolu, ze mnie nie sta wydac tyle kasy na wakacje w Pl.. Pl to koszmarnie droga kraina z mizernym zapleczem turystycznym na odpowiednim poziomie. I nie podnieca mnie polskie morze, całe zycie spedzilam w Trójmiescie :P Ty w swoim PGR.. to cie polskie bajorko jescze rusza.. Tansze lu podobne wakacje z gwarancja slonca i czystym, ciepłym morzem mozna znalec gdzie indziej:) Wole byc biedakiem i odpoczywac poza PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:11 to się nie przyznawaj ;) ja akurat nie o sobie pisałam lol ale super jest poznać opinię sieroty kafe (hint: twoją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie drogie PL? Co ty pie/rdolisz gruba swinio? Za obiad w restauracji nad Zatoką Gdanską ja zona i dzieciak zaplacilem 46 złotych, zupa drugie danie i przystawki. Gdzie w uk kupisz dla tylu osob obiad za 10funtow no gdzie? Yebana emigracyjna nieudolna swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ sorry ale ja nie patrzę żeby jeść jak najtaniej :D właściwe nie wiem ile wydaję kasy w restauracji bo mam jej aż za dużo, więc nie obchodzi mnie to, że Polska jest tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm czy stać nas na takie wakacje za 2 tygodnie pracy? Zobaczmy. Zarabiam około £500 na tydzień (co nie jest dużo, wiem ;) ) więc tak, stać mnie. I nie potrzebuję do tego pieniędzy męża tak jak twoja żona urrzymanka. Ale na pewno nie chciałabym spędzić wakacji w PL bo to strata czasu. Śniadania do łóżka? Proszę cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami wypad w nasze góry lub nad polskie morze wypada drożej, niż zorganizowana wycieczka do Grecji. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu widac ze juz zazdroszcza sniadania do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczą... tylko trochę dziwne jest jedzenie w pokoju hotelowymi jak jakiś hermit. Ja mimo że w hotelach jest taka opcja to zawsze schodzę na śniadanie i sama sobie wybieram co w danej chwili chcę. Też nie rozumiem twojej podniety śniadaniem w pokoju bo to raczej standard? Może w Polsce to jakiś luksus, nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×