Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eyelashvdsv

kurs przedluzania rzes-zrobic czy nie?

Polecane posty

Gość eyelashvdsv

hej. zastanwiam sie na zrobieniem kursu pzredluzania rzes. meiszkam w londynie i jestem studentka ,wiec nie ma fullt-ime job, tylko pracuje od czasu do zasu,a taka praca bylaby bardzo flexible. tylko sobie mysle,czy mialabym klientki? kurs trwa 1 dzien, koszt razem ze zestawem strtujacym na ok.266 klientek to ok.400f, za kleintke mialabym 50f (ok.1,5 godziny roboty) jak myslicie,sa moze tutaj jakies osoby pracujace w taki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarantowa anetka
dziewczyno Ty sie nie zastanawiaj tylko rob,technika przedluzania rzes zaczyna byc coraz bardziej popularna,wiec sie spiesz,bo jak bedzie pozniej tak duzo specjalistek od rzes co tych od tipsow to nia ma szansy sie wybic,a tak mozesz zdobyc doswiadczenie i renome,za jakis czas bedzie bardzo populrarne przedluzanie sobie rzes,nawet kiedys jakbys chcuiala do polski wrocic to juz bedziesz miec jakies nowe doswiadczenie!trzymam kciuki,nie zastanwiaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyelasjdsbv
dziekuja za odpwiedz, wlasnie sparwdzilam londynek i znalazalm rtylko jednna dziewzyne ktora pzredluza rzesy i to po drugiej stronie londynu. tylko boje sie wyrzucac 400f na nic, moglabym tez w polsce sobie dorobi jak pojade na swieta,zwelaszcza ze w polsce taka usluga jest 2 razy drozsza niz w UK!!! mam nadzieje,ze ktos jeszze sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to jest bo ja slyszlam znowu ze kazda sztuczna rzese przyklejasz do kazdego wloska rzesy nat. i to jest czas kolo3 godzin. i te rzesy mozna miec na 2do 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz ja sie nzaywa to o c\ym ja pisze???? nie profesjonalne to chyba te tanie co kzady sobie moze przykleic...ale chyba nie kazdy da rade doklejac pojedyncze wloski do kazdej rzesy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak wyglada profesjonalne przeduzenie rzes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyelashvdsv
tak osa ,mialas racje to co pisals to wlasnie jest pzredluzanie rzes. Karolinah, dzieki za rade, ale te 400 f to jest wlasanie razem ze zestaem startowym , tylko boje sie ze nie bede miala klientek i nie bedzie warto. a jak myslsiz ile razy musisz cwiczyc zeby umiec przyklejac je naparwde dobrze? co mozna zrobic zle? z tego o widzialam na gumtree,dzieczyny sie cenia ok.70-90f ,co mnie troche zdziwili bo znalazalm dwa saolny (fakt ze jeden byl trohe dodgy,ale jedna dziewczyna ktora tam pracuje mialam pzredluzane i wygladaly b.ladnie- koszt. 50f.) a drugit to calkiem porzadny salon i tam kosztuje 70f. plus dopelnianie 50f.(wg pzresada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyelashvdsv
dziekuje wszystkim za wpisy ,mysle ze sie zdecyduje na ten kurs. mzoe znajde ttuaj jakies chetne dziewczyny na zostanie moim modelkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayeczka
Szkoda forsy na ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyelashvdsv
hej kayeczka ,dziekuje za Twoje maila. Widze,ze za wszelka cene chcesz mnie zniechecic do tego kursu ;-) ale wiesz dla mnie to calkiem cos nowego ,Ty juz wiesz jak to jest w tym biznesie i ze to jest proste itd. Poza tym stwierdzilam ze jakbiby to nie byl certyfikat to jednak certyfikat ,chociaz nie bede skladac podan do jakichs salonow czy cos ,ale mysle ze moje przyszle klientki beda sie mniej bac jak bede miala certyfiakt ,poza tym to i tak musze sobie kupic zestaw startowy i mysle,ze kurs i zestaw startowy razem za 400f to nie bedzie az tak strasznie duzo,zwalszcza ze jak ci napisalam znalazam chetne na modelki wiec mysle ze uda mi sie jakos rozkrecic. Przeczytalam tez na angielskim fourm na temat treningu i ogolnie produktow Perfect Lash i dziewczyny byly baaardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayeczka
Więc życzę powodzenia, napisz póżniej jak było. Nie wierzę takim 'niby' prywatnym szkołom z niewiadomym certyfikatem. Ja za szkołe florysztyczną w Warszawie zapłaciłam ponad 10,000 zł a okazało się że na akredytacje to ona czeka, i nie wiadomo kiedy będzie miała. Więc szkończyłam tutaj państwową za 1000f i mam międzynarodowy certyfikat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lashes
hej czy jest ktos kto jest juz po takim kursie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lashes
hej czy jest ktos kto jest juz po takim kursie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggya
eyelashvdsv mam pytanie do ciebie.a mianowicie gdzie sa te kursy??bo ja szukam i niemoge znalezc zadnej str.a za niedlugo wracam do polski i chcialabym sobie zrobic taki kurs bo w polsce jest duzo drozszy.z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggya
i czy ten kurs jest w jezyku polskim?bo wsumie na takim mi zalezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayeczkaa
Jaq zrobilam w koncu taki kurs, bo mimo ze masz umiejetnosci to i tak nie kupisz produktow bez certyfikatu. Lash Perfect zrobilam za 600f, szkolenie trwalo 8godzin. Po czym w domu musisz zrobic kilka osob i wyslac im cala dokumentacje i dopiero dostaniesz certyfikat. Kurs w jezyku angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka kowalska
witam, mam pytanie jestem z olszyna i chciała bym zrobic kurs na przedłuzanie rzes, znalazłam w inretnecie firame Face Star która sie tym zajmuje, ten kurs kosztuje 750 zł. w cenie jest kuferek , czy ktos z was robila w tej firmie kurs i moze mi poradzic czy warto, bo nie znalazłam w necie rzadnych opini o nich, a moze ktos poleci mi kogos innego kto robi takie kursy w olsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z tego linku
troche przesadzila mowiac: ''Nie wierzcie w zapewnienia kosmetyczek, które deklarują, że wykonają ten zabieg w godzinę czy półtorej. '' ja mialam ten ''zabieg;; przerpwoadzony w 50min!!!!!!! i na JEDNO oko babka dala mi 110-120 rzes........efekt byl niesamowiy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedluzanie
Ja tam sie nie znam jak to dlugo z tym schodz. Kiedys chcialam sobie w Polsce zrobic ale tam ceny byly kosmiczne. To bylo juz dawno temu i jak szukalam to ceny byly w granicach ok 1500 zl. Szok normalnie. 35 funtow to taniocha nawet jak to ma zajac 3 godz. Moze nie kazdy ma tak wprawna reke i refleks :) To samo jest jak pojdziesz do fryzjera czy na tipsy. Jeden fryzjez zrobi wszystko w przeciagu 2 godz a drugi bedzie sie babral przez 5. A gdzie robilas, ze tak szybko i ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z tego linku
ja robilamu Jeanette na Oxfrod cirxus w londynie ,glamorus-lashes czy cos takeigo ,placilam 70f ale bylo warto..... chodzi mi o to ,ze nie powiina tak ppisac na swojej stronie,ze jezeli ktos robi to szybko to znaczy ,ze zle....bo akurat jeanette zajmuje sie tym od wielu lat i dlatego potrafi to tak szybko zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z tego linku
ja robilamu Jeanette na Oxfrod cirxus w londynie ,glamorus-lashes czy cos takeigo ,placilam 70f ale bylo warto..... chodzi mi o to ,ze nie powiina tak ppisac na swojej stronie,ze jezeli ktos robi to szybko to znaczy ,ze zle....bo akurat jeanette zajmuje sie tym od wielu lat i dlatego potrafi to tak szybko zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedluzanie
Zgadzam sie, ze tego nie powinna pisac. To, ze jej to zajmuje 3 godz nie znaczy, ze ktos kto ma smykalke do tego moze to zrobic o wiele szybciej i dokladnie. Powiedz mi jeszcze prosze jak dlugo ci sie te rzesy trzymaly? Chodzilas na wypelnianie? Jesli tak to jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam sobie takie rzesy niedawno i KATASTROFA I MASAKRA! na pewno tego nie powtorze. zrobilam w salonie spa, gdzie chodze na paznokcie i zabiegi na twarz i cialo i niestety pokusilam sie na te nieszczesne rzesy. nie wiem cholera jasna co to bylo, nie dosc ze bylo niezbyt rowno to jeszcze powypadaly mi z MOIMI rzesami i teraz juz nie mam praktycznnie wcale. mam nadzieje tylko ze moje mi odrosna i juz nigdy tego nie zrobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli jest ktos z londynu
zainteresowany to ja mam do sprzedania ZESTAW do wykonywania rzes ,do tego karty klienta, i lampa - 300funtow.... moge nawet nauczyc kogos je robic ,jezeli kupi ten zestaw ode mnie . ja nie mam czasu sie tym zajmowac. mam teraz dwie prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli jest ktos z londynu
zainteresowany to ja mam do sprzedania ZESTAW do wykonywania rzes ,do tego karty klienta, i lampa - 300funtow.... moge nawet nauczyc kogos je robic ,jezeli kupi ten zestaw ode mnie . ja nie mam czasu sie tym zajmowac. mam teraz dwie prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Lashes
Sama wykonuję zabiegi przedłużania rzęs na południu UK i wszystkim polecam (sama noszę) ;) Zapraszam na moją stronę - jest tam sporo zdjęć i informacji cała masa. :) www.przedluzanie-rzes.co.uk Oczywiscie chętnie też nauczę jak wykonywać zabiegi; mogę przeprowadzic indywidualny kurs; z tym, że nie wystawię certyfikatu bo nie jestem instruktorem. Piszcie lub dzwońcie - kontakt do mnie - na mojej stronie. :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Lashes
I jeszcze sie chcialam wypowiedziec na temat czasu trwania zabiegu. Jesli ktos uwaza, że w godzine czy półtorej mial zalozone 100 rzęs, to niech je sobie lepiej policzy :D :D Bo po pierwsze w tym czasie nie ma ZADNEJ mozliwosci by tyle rzęs zalożyć, a po drugie - faktycznie - jesli tyle trwal zabieg, to na pewno mozna je sobie 'do lustra' policzyć, bo są pewnie posklejane i jest ich nei więcej niż 40 na jednym oku. Osobiscie zrobilam już ponad 250 klientek (moge udowodnić niedowiarkom) i wiem ile minimum taki zabieg musi trwać, jesli efekt ma być naprawde dobry. Oczywiscie mozna zrobic to raz-dwa (tak, jak Chinczycy potrafią zrobic tipsy w 20 minut) :P, ale na profesjonalnie wygladający idealny efekt bym nie liczyła. Pierwsza sprawa - klej i czas jego wysychania - tego nie da sie przeskoczyc. Jesli bedziemy kleic za szybko, klej nie zdąży wyschnąć i do 1 rzęsy przykleją się rzęsy sąsiadujące a wtedy nie ma mowy o technice '1 do 1', tylko raczej 5 do 1 ;) I mówię tu o kleju profesjonalnym schnącym 1-2 sek. Nie wierzcie kosmetyczkom, ktore wmawiając Wam, że nałożą 100 rzęs w półtorej godziny. Uwazam się za osobe doświadczoną w tej dziedzinie i wiem, że to po prostu niemozliwe. Jesli ktos nadal twierdzi inaczej - poproszę o zdjęcia tych rzęs; chętnie zobaczę ten efekt geniuszu. ;) (Zdjecia moich prac na mojej stronie: www.przedluzanie-rzes.co.uk Odpowiem chętnie na wszelkie pytania związane z przedluzaniem rzęs. Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z tego linku
Dram Lashes- to ja pisalam ,ze miala tyle rzes zalozonych ,i wyobraz sobie ze TAK policzylam je- liczylam nawet w trakcie jak ona mi je zakladala i juz po zabiegu i bylo ich PONAD 100 na jednym oku. nie mam powodow zeby tutaj klamac czy wymyslac, a rzesy wygladaly IDEALNIE ,nie byly posklejane,zaluje ze nie zrobilam zdjecia to bym Wam pokazala, nie bylo to 1:3 czy nawet 1:2 a 1:1.,wiec tak jak ma byc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×