Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję pomocy szybko

Laptop w Anglii

Polecane posty

Gość potrzebuję pomocy szybko

Kochani pojutrze wyjeżdżam do Anglii i własnie się dowiedziałam, że mój komp, tzn. internet (karta) nie będzie tam działać! byłam tak pochłonięta załatwianiem wszystkiego, że nawet przez mysl mi nie przeszło z tym netem! PROSZĘ was napiszcie jak wam działa internet! czy muszę kupić tam drugą karte i ile to kosztuje! będę wdzięczna za wszelkie info tylko SZYBKO PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy szybko
baaardzo Ci dziękuję!!!!! ale jestem jakoś tak zdenerwowana, że nawet o tym nie pomyslałam! DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy szybko
tak się ucieszyłam, ale tam w sumie nic sensownego nie ma!!!! tylko kłótnie, ale dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez tu jest
Bezprzewodowy net mozesz miec np z orange, o2, vodafone niestety limity sa smieszne a ceny dosyc wysokie np w vodafone za nielimitowany dostep trzeba placic ok 60 Ł miesiecznie ale z tym brakiem limitu to pic na wode bo drobnym druczkiem pisze ze masz limit 2GB. Dowiedz sie czy tam gdzie studiujesz nie ma czasami hotspota, sadze ze bedziesz studiowac gdzies w duzym miescie wiec napewno gdziesz znajdziesz jakis hotspot (wiem ze sa w niektorych macdonaldach ) Razem z ceną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy szybko
no tak, tylko to strasznie drogo 60f co miesiąc a przecież muszę jeszcze kupić tą całą kartę! ja się w ogóle nie znam na tej całej technice i nie wiem jak się zabrac do tego, ale przeraż mnie to, że nie będę mogła korzystać ze swojego neta :-( ps. niestety nic mi nie mówią terminy: hotspoty itp. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsi plotkarze
hotspot to jest takie miejsce na miescie np w bibliotece, w mcdonaldzie, czy po prostu na rynku, gdzie mozesz bezplatnie kozystac z neta. Tzn musisz miec bezprzewodowa karte sieciowa w kompie - jesli jest nowy, to pewnie masz wbudowana. W Polsce tez to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy szybko
no laptop jest nowy , ma 2 miesiące i jest jakieś miejsce na kartę...pytanie tylko czy ten hotspot bedzie działał na tą karte co mam czy koniecznie muszę kupić jakąś w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×