Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama w wielkim świecie

mam głupie pytania ale

Polecane posty

Gość sama w wielkim świecie

kto pyta nie błądzi... czy jak chcę skorzystać z taksówki w Anglii to jak mam sie zachować , co powiedzieć...czy po psortu wsiadać...a skąd bedę wiedziała, że mogę...:-0 i jak wygląda jazda pociągiem...dowiedziałam się że jak się jedzie autobusem to trzeba podejść do kierowcy i dac mu swój bilet, a jak jest z pociągami??? bardzo proszę o pomoc... wystarczająco stresuje mnie samotna podróż i nie chcę się jeszcze załamać popełniając jakieś głupie błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj
Bilet na pociag kupujesz w kasie. A taksowka... to normalnie, jak w Polsce. Machasz reka, zatrzymuje sie (albo bierzesz wolna z postoju). Jesli nie ma w niej ludzi to prawdopodobnie jest wolna, haha. A jesli na kogos czeka, to Ci powiedza. Identycznie jak w Polsce. Nie stresuj sie, nie ma czym, koniec jezyka za przewodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w wielkim świecie
BARDZO DZIĘKUJĘ!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac do Waszych odpowiedzi,ze zeby wsiasc do autobusu to wczesniej nalezy stojac na przystanku machnac reką do kierowcy.wtedy autobus sie zatrzymie.jak tego nie zrobicie to autobus pojedzie dalej, no chyba ze jakis pasazer akurat bedzie wysiadal na tym samym przystanku na ktorym Wy czekacie.Takze tez jadac autobuserm jak chcecie wysiasc z autobusu to jak bedziecie sie zblizac do przystanku na ktorym chcecie wysiasc-stancie juz sobie kolo drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×