Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My Polacy w PL pekamy ze smiechu widzac tanie prezenty od osrusow.

Polecane posty

Gość gość

Mamy w PL wszystko co dusza zapragnie , wiec patrzymy z politowaniem na te ich pseudoprezenty z ciapatolandu zwanego uk. Wyslemy im znowu w tym roku bigosu lub cos innego z 12 potraw bo nawet tego nie maja biedaczki. Nawet na lot ich nie stac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej napisz o sexie analnym z kolegami z kebab shop - tzn. Jak cie ruuchali ostro w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamy W PL wszystko co dusza zapragnie". Tak, wszystko oprócz pieniędzy, bo pieniądze to mamy my emigranci. Wy polaczki nadwiślańskie możecie snuć się po galeriach i oglądać towary na które was nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bingolu mass wssystlo czego dusza zapragnie za 20zl kieszonkowego od matki.:D i nie, nie stac nikogo na loty ale samoloty zaje/bane codziennie we wszystkich kierunkach. Wychodz czesciej z domu cwelu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my Prawdziwi Polacy wiemy, że poprawna forma , to "wszystko czego dusza zapragnie", a nie "wszystko co"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bingol musi byc niezle ustawiony po powrocie w uk. Nie to co wy obes/rane dopomyje co na lot Do PL was nie stac BUEHEHEHEHEHEHE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingolu bo ciebie nikt nie kocha i dostajesz marne śmieci z funciaka lub (bardziej prawdopodobne) nie dostajesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie od dzis wiadomo ze bingol nie skonczyl podstawowki wiec ma niepelne podstawowe buahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nas na lot nie stać, to czemu ja lecę do Wiednia zmiast do Polski, a moja koleżanka z chłopakiem i inną parą lecą do Grecji wtedy? he? a Ciebie stać na loty, no to dalej pochwal się, dokąd lecisz? Gdzie byłeś w tym roku - w sensie, SAMOLOTEM, nie Mazury :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciebie za to wszyscy kochaja i "oddaliby za ciebie zycie" to tez jest fakt ze w polaczkowie wszyscy sa jedna wielka kochajaca sie rodzina, nie ma w nich ani grama falszu, nienawisci czy zazdrosci no i poza tym wszyscy czyli kupa znajomych, oddaliby za bingola zycie..buhaha:D co za przyglup:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 10:27 trollu, no dalej, chwal się, skoro taki bogacz z Ciebie, gdzie w tym roku Ty latałeś, skoro się tu z ludzi śmiejesz, że na loty ich nie stać :D ile na podróże wydałeś, bogaczu? bo np my w roku 2016 (licząc też już w tym nasz wypad poświąteczny) na podróże i w UK, i do Polski, i inne kraje, wydaliśmy w sumie prawie 5 tysięcy. funtów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lot do polski i spowrotem to moja dniowka wiec tak bingolu, na pewno mnie na ta niesamowita atrakcje nie stac.:) a wy juz przestancie sie chwalic gdzie byliscie albo gdzie bedziecie, niektorych stac na wycieczki ale moze nie chca podrozowac, czy jest taka opcja mozliwa? :D czy nie bo kazdy MUSI chciec bo my mamy tak mozgi wyprane i tylko my mamy racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lot do Polski stać każdego. Nawet bezdomny który posiedzi kilka godzin na ulicy może sobie na taki lot pozwolić więc to, że Polacy nie lecą do PL o czymś chyba świadczy ;) nie chcą spędzać świat w zacofanym, zawistnym towarzystwie i żreć padlinę na 1000 sposobow przez 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa stac was:D chyba za rok bo juz na te swieta wszystkie loty zajete BUEHEHEEEEEEE 🖐️ biedaki na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, bingol, odpisz na post z 10:31 gdzie w tym roku byłeś , bogaczu?? Mazury?/ :D :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem biedakiem na wygnaniu. do Polski latam kiedy chcę- a że nie chcę za często, to często nie latam, proste. w tym roku byłam dwa razy - raz zaplanowane kilka miesięcy wcześniej, a drugi to decyzja podjęta w 1 dzień, rezerwacja zrobiona zaledwie na kilka dni przed lotem, nie patrzyłam na ceny, bo chodziło o zdrowie i życie bliskiej osoby, lecz kupiłam i poleciałam, a zapłaciłam za siebie jedną sporo, jak na Polskę. Poza tym w tym roku byłam na wyspie Mykonos oraz w kilku miastach w północnych Włoszech i kilku pięknych miejscach w UK (np Snowdonia Park). A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha w grecji i wloszech sie chwali ze byla:D tam najwiecej ciapatych i uchodzcow robiacych syf:D co za wiesniara haha. My w PL mamy z tym spokoj wiec mamy lepsze miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , obszczane Mazury :D Nieeee bo ciapatych i czarnych w Pl nie uwidzisz :D Kazde miejsce bez ciebie dziecko jest lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, akurat w Polsce sa lepsze plaze niz greckie :D a woda w baltyku to mega czyysta jest!! ale ten troll to zalosny biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posyłam ani grosza do PL. A prezentów zero. Już dawno z tym skończyłam. Mam was w doopie polaczki. Radźcie sobie sami. Pokażcie ile jesteście warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam ktoś w PL zabrania zostać miljonerami? Zarabiasz tyle ile jesteś wart dla twojego pracodawcy. Ani grosza więcej. I tak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz psi obowiazek posylac funty do naszej PL. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do PL. Bucostwo niech pokaże co potrafi. Lubię się wam przyglądać jak za/Pie/rda/lacie za bezdurno! Taki wasz los wy nadwiślańskie pachołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziecie wysylac. Uk jest po to aby ciagnac kase. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich lupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te jukejowskie domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Angole nie oddali po 1945 polskiego depozytu zlota. Mamy prawo ciagnac od brytoli i UE. I basta. Morda w kubel i robic przelewy do PL. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten trol używa podobnego słownictwa jsk PiS. Wszystko widzi inaczej a co z tego że wszystko jest skoro to drogo dla Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te mylioner, już widzę że ty nie zapier :D Taki żeś byznesmen, że już krzyża nie czujesz na plecach. Masz czas aby go marnować na forum zamiast liczyć te funty? :D Jestem Polakiem w Polsce, zarabiam godne pieniądze, stać mnie na wyjazd w Alpy bez brania ze sobą puszek z konserwami. U siebie czuje się jak u siebie, a nie w Anglii jako pachołek, co niestety dotyczy większości tych nowobogackich, którzy tutaj w PL muszą podbudować sobie ego, bo tam są traktowani jak kmiecie (nie umiejąc nawet języka). No nie taka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do PL. Bucostwo niech pokaże co potrafi. Lubię się wam przyglądać jak za/Pie/rda/lacie za bezdurno! Taki wasz los wy nadwiślańskie białe murzyny z dorzecza narzecza dumnie zwanego PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy w pl nie musimy rzucac pracy. JESTESMY U SIEBIE. Pracy jest full w PL, ze musimy sprowadzac ukraincow. I co roku podwyzka pensji, nie to cow uk gdzie wszystko drozeje a pensje te same. I socjal full wypas teraz, nie to co jakies ochłapy dla dziadowskich polaczkow w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×