Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nauka angielskiego.

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Mam 18 lat i wreszcie postanowiłem nauczyć się angielskiego ;) Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe i chciałem w te ferie wyjechać na kursy językowe np do Anglii nauczyć się tego języka ;) poradzicie jakieś konkretne firmy zajmujące się tym ?? :) i czy w ogóle da się tak nauczyć angielskiego :P ( mój poziom jest aktualnie na poziomie zerowym ). pozdrawiam i dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na krótkich feriach niewiele się nauczysz, ale w sumie za dwa, trzy lata możesz jako tako opanować język jeżeli będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinko... do jakiej ty szkoly chodzisz, ze nie umiesz jezyka angielskiego? Co ty na maturze zdajesz z jezyka obcego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmujące się tym ?? usmiech.gif i czy w ogóle da się tak nauczyć angielskiego jezyk.gif ( mój poziom jest aktualnie na poziomie zerowym) xxx Da sie, ale w ciagu killu tygodni nikt ci do glowy nie naleje wiedzy. Nauka jezyka to proces trwajacy latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Najlepiej nastawić się na dłuższą naukę w dobrej szkole angielskiego. Myslę, że świetnie sprawdzą się takie miejsca jak http://szkolalemon.pl/ które stawiają właśnie na kompleksową naukę przez dłuższy czas. Dzięki temu na pewno dobrze opanujesz angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja miałam kiedyś duży problem z nauka języka angielskiego ale od kiedy poznałam metode Zuzy już się nie wstydze mówić po angielsku. Metoda ta pozwala szybko nauczyć się języka i uczymy się go kiedy chcemy i tylko najważniejszych rzeczy. Serdecznie polecam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekTea
Nie słuchaj ludzi, którzy powiedzą, że się nie da. Za krótko. Że nie tak, nie śmak. Poczytaj sobie artykuły na http://naucz-angielskiego.pl i sam stwierdzisz, że nie ma w tym żadnej głębszej logiki i trudności. Kwestia nauki z domu wymaga po prostu dużej systematyczności, skupienia na powtarzaniu, czytaniu, pisaniu i mówieniu. Nawet 5-10 słów dziennie, a potem rezultaty zaczną przychodzić same. Ja się tak uczyłem sam i po trzech miesiącach byłem w stanie przeprowadzić bez jakichś większych problemów normalną rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×