Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i co emigracyjne smiecie, polacy w kraju tez mają teraz program prorodzinny

Polecane posty

Gość gość

mysleliscie ze wasz uk jest wyjatkowy? :D dobzre wiemy smiecie ze wyjechaliscie tam aby naroochac bachorów i zlozyc wniosek do councilu o mieszkanie od miasta bo na waszej pracy nigdy byscie sie go nie dorobili :D a potem benefity ciagniecie, wy tępe su/ki , macie czelnosc sie porownywac z prawdziwymi Polakami w kraju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertolę! nie masz innych zajęć w niedzielę? chce ci się tak całe dnie rzygać tutaj jadem ? zabierz żonę i córkę na spacer albo do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pos/rałaś sie debilko powyzej z wrazenia ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz teraz jest wysokie bezrobocie. Zobaczymy twoja minke za 20 lat jak nar****ne miliony bachorkow pracy znalezc nie beda mogly a do UK nie wyjada bo UK wyjdzie z Unii, wyj***e wiekszosc darmozjadow i zamknie granice dla ibcokrajowcow. A ja na szczescie mam przepracowane 7 lat tu i moge w kazdej chwili zrobic obywatelstwo buehehehrhe wiec ja zostaje a wiekszosc spier/dala. :D jestes zerem bez mozgu bingolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio cos jest oprucz obietnic na papierze ? :D Podaj przyklad piesku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ramach programu prorodzinnego odczep się wreszcie od tego komputera bingol i zajmij się swoją rodziną!!! poświęć tej swojej biednej córce chociaż godzinę zamiast srać żarem na forum dzień i noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ma corke ale tylko w simsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się nie podniecaj, widzisz ile Polsce czasu zajęło żeby cokolwiek dac na bachory? Dalej jesteście daleko za murzynami wiec się czasem nie posraj ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa! Od drugiego dzieciara! Tez mi osiagniecie i tylko dla najbiedniejszych. Bingol twoja mama i tak nic nie dostanie, bo na niedorozwinietych nie ma prorodzinnego. oni sa objeci programem eutanazji przymusowej, wiec uwazaj! Przyjda po ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha! Umieram! 500+ za bekarta! Cieszcie sie Polskie wiesniaki! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol sie cieszy bo matka dostanie 500zl na pieluchy i zeszyty do podstawowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego rzecz jasna :D co za przyglupie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
er

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLIKAJCIE W "ZGŁOŚ", żeby redakcja usunęła ten watek! Precz z psycholami, Kafeteria dla normalnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMIGRACYJNY ŚMIEĆ znowu grasuje forum. Chyba był w psychiatryku, bo przez jakiś czas był spokój, ale go wypuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes smieciem i jako smiec zgnijesz w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. wg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedze sobie z kawka przed praca , pol roku nei wchodzilam na kafe bo mi bylo szkoda czasu, poza tym byly wakacje, to wiadomo , no i co widze, Idiota ktory tu pisal podobnie pol roku temu dalej pisze, toz to chore!!! A propos tego tematu i wpisu tego debila/ To w Polsce jest tyle dzieci narobionych przez niekotrych ze teraz nie oplaaca sie im pracowac i wiele rodzin wczesniej tez mialo facetow za granica i korzystalo z socjalu zagranicznego, a ty zalosny dupku w*********j do roboty j***c na te bachory bo ten kraj polandia niedługo splajtuje od swojej szczodrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze dodal, ze owszem wyjechac moze kazdy glab , tak jak ty debilu, ale poradzic sobie potrafia albo inteligentni abo cwani a ty jestes wlasnie nieudacznikem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes smieciem i jako smiec zgnijesz w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wgjpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D zjjie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×