Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia123

Paczki z Anglii do Polski - jakie ceny?

Polecane posty

Gość Asia123

Witam, czy ktos z Was moze wysylal z Anglii paczke do Polski? Jak orientacyjnie moze byc cena niewielkiej paczuszki? Przegladajac cennik z poczty wychodzi ze ok. 25 £, ale mi sie w to nic chce wierzyc, bo to drogo! Moze kts ma doswiadczenie w tym temacie i podzieli sie ze mna informacjami, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysyłałam na swięta rok temu (tzn nie ja osobiście,ale wiem ile kosztowało), waga jakieś gora 2 kg i koszt wyniósł ok. 7 funtów. doszło w 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
Znajoma wysylala dosyc duza paczke chyba z 5 kg, najtaniej jak sie dalo, kosztowalo to 35f, paczka szla 2 miesiace bo jak sie okazalo szla droga morska i lądową (chyba przez kazachstan ja ciągneli heheh) i taka paczka idzie do 8 tyg...porazka poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odwrotną stronę też nie jest
tanio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem hehe
jak wyslac bardzo tanio,szybko i pewnie,bo juz wysylalam,ale nie powiem bo ta Asia123 juz mnie wkurza. jak zadac pytanie na innym topiku to nawet nie odpowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze ja ....
ja wiem heheh powiedz - ja nie asia a chetnie bym sie dowiedziala, siorze buty chce kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem hehe
ja z Polski 2 razy miałam wysyłane duze paczki i juz po 5 dniach jest paczka. za 30 kilo 40 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem hehe
w odwrotna strone to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemnogosc..
kto w dzisiejszych czasach paczki sle,wiesnieki opamietajcie sie, w polsce sa towary na polkach i o ile mi wiadomo w anglii nie brakuje pol.sklepikow...poracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupawariata
hehehehe...zgadzam sie z przedmowca:)slijcie do polski,slijcie...a oni i tak zawsze na brak kasy beda narzekac,pomimo wozenia sie furami i mieszkania w wypasionych domach....niezapomnij laska mydla mamie wyslac i szamopnu...bo nie ma w polandzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies ogrodnika11111111111
w jakich rejonach polski sie tak mowi????pospolstwo...kazdy mmoze pisac co chce a jezeli ktos jest jak ja niewychowany to moze wypisywac glupoty na kzdy temat...co to idiotko nie mozesz pofatygowac sie na poczte albo na necie cen sprawdzic...no ale angielskiego pewnie nie znasz.....WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieolstana
ja co do 3eypowiedzi mojej poprzedniczki mam wiele zastrzezen!!jesli checie rostrzygna c spoor psczkowy wyslijcie smws na numer n0881002552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESNIARA======
jestem wiesniakiem ale nie oczekuje zeby mi mama paste do zebow wysylala:):)spadaj sprzaac kibel szefowej paniusiu a potem cala kase do polski wyslij!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak nie robie...........
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja 2 lata temu zabrałam już
Za niedługo będziecie się kłócić kto komu lepiej szoruje kibel :D Ludzie opamiętajcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pole
tos ty z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzik
za jeden kg.6 funow.paczka idzie 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTRANS
PRZEWóZ OSóB, TOWARóW,OKIEN, MOTOCYKLI, DORECZANIE PACZEK.LONDYN I OKOLICE.ZAOPATRYWANIE SKLEPóW.PRZEPROWADZKI POLSKA-UK-POLSKA.WYJAZDY Z LONDYNU W KAZDA NIEDZIELE, WYJAZDY Z POLSKI W KAZDY PIATEK.DEBICA, TARNóW, BRZESKO, KRAKóW, KATOWICE, OPOLE, WROCłAW.S UPER CENY!!!!!!!!!TEL W POLSCE 503540681 669482575 TEL W ANGLII 07757564468 TELEFONY CZYNNE CALY TYDZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadaje i odbieram paczki przez autokar. Mama nadaje mi spore kartony, najczesciej przez firme Sinbad, do 20 kg kosztuje 100 zl, nawet jak by byla troche ciezsza to kierowcy ich nie waza, no chyba ze ewidentnie to kaza pewnie doplacic. Paczka jest podpisana, kierowca ma moje imie i nazwisko, a odbieram przy Bus Station, tam gdzie autobus ma przystanek. Zawsze mam nr kom do pilota lub kierowcy, wiec wiem kiedy mniej wiecej bedzie na miejscu. To tyle, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbig
polecam www.gdapolska.com mają sieć w Polsce w Anglii i Irlandii Ceny konkurencyjne Dobra obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzio23
Czy ktos może powiedzieć mi tylko jedno ile idzie paczka do 0,5kg z Anglii do Polski do Krakowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzio23
Powiedzmy taka rzecz jak telefon komórkowy pełny zestaw w pudełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja paczka
ja wysylam 35 kg szla 7 dni koszt 40 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzio23
Czyli tydzień bity mam nadzieje że dostane telefon a nie zgniłego kartofla :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
Profesjonalny ,tani i bezpieczny przewóz przesyłek z/do Polski, Anglii i Irlandii. Odbiór i dostawa pod wskazany adres. Przeprowadzki, transport motocykli. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Informacje i zamówienia na stronie: www.dameltpl.pl lub pod numerami telefonów 0048 22 641 73 24 + 48 785 79 79 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurierexpress
Oferujemy regularny przewóz przesyłek na trasie POLSKA–IRLANDIA-ANGLIA-BELGIA-HOLANDIA–POLSKA Przesyłki odbieramy i dostarczamy do domu klienta po atrakcyjnych cenach: Strefa "A"* Podział wagowy (kg) Od 1 do 20 - 50€ Od 21 do 30 - 60€ Od 31 do 40 - 75€ Od 41 do 50 - 85€ Strefa "B"** Podział wagowy (kg) Od 1 do 20 - 60€ Od 21 do 30 - 70€ Od 31 do 40 - 85€ Od 41 do 50 - 95€ * Strefa "A" paczki dostarczane lub odbierane z Dublin'a, Cork i Limerick **Strefa "B" paczki dostarczane lub odbierane z całej Irlandii Paczki gabarytowe: jeśli ich waga gabarytowa jest wyższa od rzeczywistej, obliczana jest według wzoru: długość x szerokość x wysokość / 6000 = kg Ceny przesyłek do/z Anglii, Belgii i Holandii znajduja sie na naszej stronie internetowej www.kurierexpress.info Dla stałych klientów oferujemy rabaty Kontakt: KURIER EXPRESS Nowa Wieś 39 46-146 Domaszowice (+48 ) 516-42-80-80 (+48 ) 516-90-10-07 gadu-gadu:1563509 kurier-express@wp.pl www.kurierexpress.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_202
Witam. Polecam Firmę Aba. Przesyłają paczki z Anglii/Szkocji do Polski i z Polski do Anglii/Szkocji. Odbierają od klienta i dowożą pod same drzwi. Cennik można sprawdzić na stronce www.abaglasgow.winweb.pl Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Wejdż na stronę DHL i sprawdż sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×