Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paszcza Lewiatana

Podyplomowe studia edytorskie

Polecane posty

Cześć. Czy ktoś w was kończył takie studia podyplomowe i czy pomogły wam w zdobyciu lepszej pracy, ułatwiły poszukiwanie pracy? Jestem ciekawa ile praktycznych umiejętności faktycznie mozna nabyć po skończeniu tych studiów (chodzi mi szczególnie o DTP). jakich programów można się nauczyc i na jakim poziomie mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki/
A jakie studia skonczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
to jeszcze do kompletu ci tzreba edytorstwa - na UJ te studia sa beznadziejne i 1 osoba na 100 ma po nich prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, są mi potrzebne, bo potrzebuję pewnych umiejetności w związku z praca w wydawnictwie (sklad, lamanie) chciałabym sie czegoś dowiedzieć od ludzi, którzy to studiowali. Nie wybieram sie na UJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
jesli pracujesz w tej dziedzinie i nie mozesz sie nauczyc w pracy skladu i lamania to na studiach sa takie zajecia i nawte to byly najfajniesze zajecia, ale inne to porazka; z tego co wiem to ciezko dostac po tym prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
ja tam nie wiem - z ludzi kt konczyli te studia (znam okolo 100 osob) 2 pracuja w "braznzy" - poziom zajec komputeowych naprawde jest podtawowy - praktyki tez nie za ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×