Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nielubieuk

Polacy w anglii żyją w rozpadających się ruderach .

Polecane posty

Gość ja sie tyam nie znam
ale żadnego Polaka tam nie widzę, Anglika zresztą też nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę ci
z rozpędu jebbnąć głową w mur, idioto przecież tu nikt nie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska z liverpoolu
przeciez to sa pustostany. Tak samo puste jak twoj leb autorze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka84
ejj ty nielubieuk chyba mowisz o sobie co ci poradze ze mieszkasz w ruderze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kłamie byłem w anglii i widziałem wielu bezdomnych w takich pustostanach w tym polaków sam w niewiele lepszym dziadostwie mieszkałem i nigdy tam nie wróce, nienawidzę tego kraju za to że tak poniża człowieka na każdym kroku i człowiek tam się czuje jak gówno. tu w anglii państwo ma cię w dupie. i musisz sobie radzić, sam zbierając puszki chociażby czy też złom. albo żebrać po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak, my wiemy ze nie klamiesz, byles, widziales, zyles w biedzie, w grzybie , smrodzie i glodzie i wrociles do polski, tak, sam pisales i my ci wierzymy po stokroc... i naprawde przykro nam ze ci nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie tylko w uk taka sytuacja, ale również w Polsce często żyją w takich warunkach. Niestety, nie każdemu się udaje, mieć super pracę jeszcze kredyt na dom w uk dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to trzeba miec kredyt na dom zeby zyc w fajnych warunkach? moj kolega wlasnie sobie wynajal aparatmanet w samym centrum cardiff - 600 funtow miesiecznie za 1 bed. w tym ogrzewanie podlogowe, wszystko nowiutkie, plus wyposazenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląsk brytyjski.
takie są warunki w okolicach leeds,manchaster,sheffield. taki śląsk brytyjski. może w innej częśći anglii jest lepiej bo to co pokazałeś to jakieś rozpadające się familoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle ze
hehehehe bo padne zaraz...buraki wyjezdzaja i nie umieja sobie poradzic to mieszkaja gdzie sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
bo autor myslal, ze pojedzie do UK i wszystko dostanie za darmo, a tu niespodzianka: na wszystko trzeba zapracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację i teraz rozumię czemu brytyjczycy ten kraj UK nazywają bo tu warunki są jak na ukrainie, myślałem że przyjadę do cywilozowanego kraju a w anglii się człowiek jak w afryce czuje. i to ma być cywilozowany kraj wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz kvrwa
nóż się w kieszeni otwiera jak czytam te wypociny a ty autorze myslałeś ze wszystko na krzywy ryj dostaniesz od obcego państwa, postawe roszczeniową mozesz mieć u siebie w kraju albo na podwórku u mamuni o ile nie powie spier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7878
ja byłam u siostry na północy Anglii, mieszka w domku , ktory sobie częściowo kupili na kredyt , ale tyrali po 12 godzin i uczyli sie angielskiego podczas gdy inni Polacy leżeli dupa do góry ... pokazywała mi takie baraki , ale mieszkaja tam ci którym sie nie chce pracowac.... bez języka ani rusz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać lokale socjalne nie przypadły mu do gustu - oczekiwał pałacy... pałaców? też głupieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekiwałem pałaców ale ludzie mówili mi że to w anglii to tak ładnie i porządnie a po przyjeździe robisz na czarno za grosze u jakiegoś dziada i żyjesz jak szczur w biednym szeregowcu to ci dziękuje takie życie brytyjskie. gorzej jak w rumunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes przegrancem ktory nie potrafil sobie znalezc pracy tylko tyral na czarno u jakiegos kebaba. w uk jest 10 razy latwiej znalezc porzadna prace niz w polsce. kto sobie nie potrafi poradzic w uk to juz sam sobie niestety nigdzie nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymskitchen
zgadzam sie z zona, kolejny nieudacznik, ktory pewnie myslal, ze czeka na niego super praca i willa z basenem, ty pewnie w Polsce tez sobie nie radzisz i tylko przesiadujesz na babskim forum krytykujac tych ktorym sie udalo.....zaden z moich znajomych nie mieszka ani nigdy nie mieszkal w takich ruderach ze zdjecia (zreszta pacanie odrazu widac, ze to puste domy, zakratowane przez council, zeby tam sie menele nie schodzili, pewnie do wyburzenia sa i tak) ja po 6 latach pobytu tutaj osiagnelam taki sukces zawodowy bez zadnych znajomosci o jakim tylko mozna w polsce pomarzyc, ale trzeba chciec i sie starac anie lezec tylkiem do gory i wiecznie narzekac i krytykowac...negatywne myslenie przyciaga same problemy wiec sie nie dziw ze ci gowno wychodzi w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajoajo
haha..to chyba ktos sobie wolal za rent nie placic i zaklimatyzowac sie w budynku bez warunkow do mieszkania...zreszta blachy mowia same za siebie..te budynki nie sa ani przez nikogo wynajmowane ani sprzedawane..nie wiem skad pomysl na taki watek.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest praca
na czarno? Bo mieszkam w UK juz 7 lat i jeszcze z takim zjawiskiem sie nie spotkalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla czego autor nie dostał benefitów? przecież jak by pracował nawet bez znajomości angielskiego mógł dostać się o dodatki! Przecież z kasą z pracy i benefitami mógłby spokojnie na wszystko mieć. Na wynajęcie lepszego mieszkania, kupno sprzętu, jedzenia, ubrań itp. Są przecież sklepy z używanymi rzeczami gdzie za psie pieniądze można dostać praktycznie nowe rzeczy mało używane. Przecież na gumtree możesz kupić całkiem nowy tv plazmowy za śmieszne pieniądze. Nawet jak jedna osoba pracuje można w ciągu roku dobrze się urządzić. Przecież mieszkania już od 400 funtów są dobrze wyposażone można samemu sobie pomalować dodatkami urządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wlasnie pracowal na czarno wiec gowno mu sie z dodatkow nalezalo.. poza tym jak glupim trzeba byc zeby w uk pracowac na czarno??? w polsce rozumiem... wysokie bezrobocie, czlowiek chwyta sie kazdej pracy chocby na umowe smieciowa. podejrzewam ze za dlugo w uk nie pobyl.. i tacy sie zdarzaja.. widzialam w tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plenerowa Kochanka
A wy sie odczepcie od mojej Anglii lobuzy, ostrzegam was, bo wam pociagne z mojej gumki od strigow ktore nosze juz tydzien. Anglia jest swietna, to najlepsze miejsce na calym swiecie,zyc nie umierac i ryzi angole tez sa najprzystojniejsi na swiecie. Zazdroscicie mi po prostu wy nedzne polaczki biedaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×