Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola80

Polaczki, jestescie w Las Vegas?

Polecane posty

Gość Ola80

Hej. Mam 25 lat i przeprowadzilam sie wlasnie do Vegas z Californii. Moj chlopak wiecznie podrozuje z praca, w zwiazku z czym czasami mi naprawde nudno siedziec samej w domu. Wiec jak ktos z was mieszka w Vegas i wciaz zyje pomimo temperatury na zewnatrz, ponadto ma chwilke czasu, by skrobnac maila i nie posiada tej wkurzajacej zylki polskiego emigranta wykorzystywacza zjadacza : " pomoz mi znalezc prace itp..." to zapraszam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoiwk
Polaczki??? Na takie wezwanie na pewno ci nikt nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola80
Jak ktos nie ma dystansu do siebie i swojej narodowosci to i tak sie nie dogadamy, wiec lepiej niech nie odpowiada. Ja na "Polaczki" patrze zartobliwie i z uczuciem, pomimo wszelkich wad jacy nasi rodacy czesto posiadaja. Sama jestem Polaczka i jestem z tego dumna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoIaczek
Ja pracy nie szukam a raczej szukam zgrabnej dupci do bzykania. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola19
Moja rada dla Polaczka : jezeli skonczyl ci sie juz mlodzienczy tradzik i posiadasz chociaz grosz pewnosci siebie wyjdz na zewnatrz ze swej jamy. W necie obawiam sie pozostaje Ci tylko machanie raczka na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegas
jest w stanie nevada nie californi polaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet kłamać dobrze nie potraf
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona napisała do Vegas z
Californi, nie w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Las Vegas
jest w nevadzie, nie ma miasta Las Vegas w Californii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytasz czasami inne posty
??? Nie napisała przyjechałam do Vegas w Californi, tylko Z ---- Z -----Z Californii !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola80*
Elizabeth .. moze bede Ci w stanie pomoc. Nie obiecuje, ale zobacze co sie da zrobic. Napisz wiecej na maila. Pozdrawiam. ps. Dziekuje Komus, kto sie nie podpisal za uwage, ze Vegas jest w Newadzie. Alez wy ludzie czasami potraficie byc komiczni i tak geograficznie wyedukowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka 18
Moim marzeniem jest wyprowadzić się do USA więc mam do Ciebie ogromną prośbę...Mogła byś mi napisać jak tam jest,czy bez trudu zdobyłaś wizę i takie tam.Z góry wielkie dzięki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaczki- to najlagodniejsze okreslenie dla naszego zlosliwego,zezgryzocialego narodu alkoholikow:-O i glupich ciotek klejacych pierozki dla mezusiow przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×