Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagna157

Polska Telewizja w Norwegii

Polecane posty

Gość Jagna157

Hej, mam pytanie. Czy ma ktoś jakąś fajną sprawdzoną telewizję w Norwegii? Trzeba zamowic jakas specjalna usługę, żeby można było odbierać np tvn czy polsat? W ogole sie na tym nie znam, napiszcie proszę co macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny wuj
jak masz net bez limitu transferu to polecam ci: http://weeb.tv/channels za 15zl mies masz ladny pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna157
ktoś jeszcze coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vpnonline
Polską telewizję możesz oglądać za pośrednictwem VPNonline. Dzięki technologii VPN twój adres IP zostanie podmieniony na polski adres IP. Dzieki temu będziesz mógł oglądać filmy i seriale z takich portali jak tvn player, vod onet, vod tvp czy wiadomości na tvp info bez ograniczeń i na bieżąco. Usługa jest w pełni legalna i bardzo prosta konfiguracja. Mamy bardzo dobrą pomoc techniczną wiec jeżeli ktoś nie będzie potrafił skonfigurować połączenia to chętnie pomożemy. Zapraszam na VPNonline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w oslo i ogladam polska tv ,przywiozlam z pl dekoder Cyfrowy polsat place za mies.20zl i mam ful kanalow naprawde warto,polecam bez problemow,kombinacji,oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie jest Internet można oglądać poprzez IPTV. Wystarczy smart tv z aplikacją smart iptv. Mozna uzywac kodi, magbox. Ja kupuje abonament na ebay. Ostatnio zaplacilem 22 funty za 6 miesiący. Lacznie ponad 7 tys kanałów z calego świata jakość hd full hd. Dodatkowo tysiace filmow seriali VOD. Wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TVP INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość747
wystarczy użyć tak zwanego VPNa i można oglądać wszystko z dowolnego miejsca na świecie https://bezpiecznyvpn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio reaktywację miała polska firma SolidVPN.pl , 10 pln/miesiąc lub 120 pln za rok i w paczce 70 serwerów VPN. Oferta jak na początek bardzo dobra w porównaniu do pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest TVP:) nie ogladajcie antypolskich lewackich tvn i tvn24 bo oni promuja sprowadzanie uchodzców i sprzedaz polskich firm zachodowi ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciulaku powiedz, gdzie polską telewizję oglądać, jak serwis VOD najpierw sprawdza z jakiego kraju się łączysz, a jeśli to nie jest Polska, to niczego obejrzeć nie możesz stulejarzu niemyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×