Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dadaba

Polska TV w UK.

Polecane posty

Gość dadaba

Mam angielska TV i niestety obawiam sie, ze nadszedl czas dosztukowania TV polskiej. Moje dzieci nie maja kontaktu z j. polskim i chce aby troche osluchaly sie jezyka poprzez polska TV. CZy ktoras z was wykupila tu na miejscu pakiet Cyfry (zalezy mi na cyfrze bo tam sa fajne kanaly z bajkami :D). Jezeli tak to moze ktos podzieli sie ze mna doswiadczeniem. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mozna wszystko zobaczyc w internecie za free, wystarczy podpiac lapka do TV i juz dzieciaki beda mialy bajki. A tak poza tym, w domu nie mówi sie u Was po Polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.myszkier
Zajrzyjcie na www.polskytv.co.uk - rewelacja! Wreszcie nie trzeba sie bawic w podlaczanie anteny satelitarnej, bo to telewizja internetowa, ale oglada sie ja na ekranie telewizora, jakbys byl w Polsce, bez zabawy z podlaczaniem do komputera, no i mozna korzystac z pilota. Jakosc obrazu naprawde super, nie ma przerw w nadawaniu, maja ponad 30 polskich kanalow (nie jakis szajs, ale same najlepsze stacje). Mozna wyprobowac za darmo i sie przekonac. Nie jest to telewizja darmowa, ale ja kupilam abonament na caly rok i naprawde bylo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaplusnajlepsza
polsky.tv jest przeciez nielegalna, od keidy niby maja podpisane umowy z polskimi stacjami, zeby udostepniac kanaly poza obszarem Polski? Jezeli chodzi o legalna tv w UK to polecam Polske Plus- www.polskaplus.co.uk - mozna ogladac zarowno online jak i na Freeview na 110 kanale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padam na kolana.
ciasteczko -a moe ojciec jest nie-polakiem,rpzeszlo ci to przez mysl? moze mama nie ma az tak duzo czasu zeby spedzac z dziecmi i rozmawiac z nimi po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynociasteczji
Sluchaj... nauka polskiego to mowienie do dzieci poki sa male - proste zwroty choc kilka slow dziennie, plus czytanie krotkich bajek lub opowiadanie.. Osluchiwanie z TV nic nie daje chyba ze dzieci juz mowia po poslku...Wiem z wlasnego doswiadczenia..Jestem z mieszanego malzenstwa..Ojciec nie przykladal nigdy wagi zeby nauczycmnie holenderskiego tylko "mialam sie z TV osluchiwac:" i nic sie nigdy nie nauczylam..tylko nam zwroty ktore do mnie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weebtvnienajlepsza
Co do weeb tv to nie polecam, oni nielegalnie nadaja te kanaly za granicami Polski, nie maja boiwem podpisanych umow ze stacjami. Ponadto odbierasz cos tylko wtedy, gdy dany uzytkownik w tej chwili to nadaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKJHGFLKJHGH
A CO NIBY POLSKA TV SATELITARNA JEST LEGALNIE??? BUHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia123456789
Tez nie dziala legalnie, dlatego polecam kanal 110 na Freeview, Polska Plus, ktory w UK nadaje legalnie, gdyż posiada umowy z telewizjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.myszkier
PolskyTV tez jest legalnym sposobem na ogladanie polskiej telewizji. Na ich stronie (polskytv.co.uk - na samym dole) jest informacja, ze ponosza pelna odpowiedzialnosc za wszystkie kwestie prawne związane z licencją na kanały w pakietach Polsky IPTV. Na podstronie Pytania i odpowiedzi tez jest napisane, ze korzystanie z PolskyTV w UK jest zgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z doswiadczenia wiem, ze dzieci najszybniej ucza sie jezyka ogladajac bajki, jest to cos co je ciekawi i chetniej powtarzaja zwroty, ktore sa dla nich zabawne- dokladnie tak uczyly sie dzieci mojej kuzynki! A jesli cghodzi o polska telewizje polecam sprawdzic polske plus, tym bardziej, ze puki co jest to telwizja darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram przedmowczynie, obok czytania ksiazek, ogladanie telewizji w jezyku, ktorego chcemy sie nauczyc to jeden z najlatwiejszych sposobow nauki, dzieciaki ucza sie wtedy nieswiadomie, nie czujac, ze sa do czegokolwiek zmuszane ;) Wiem, ze na filmboxie czesto graja fajne filmy dla dzieciakow, jak Pipi Langstrumpf, czy Pinokio, no i oczywiscie polecam wieczorynki, najlepsze sa te stare np. na polonii! Ja ogladam polskie kanaly na 110 kanale freeview, wydaje mi sie, ze to kanal polecanej wczesniej polski plus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkatv
polsky jest nielagalna. weeb.tv jest nielegalne anteny sa nielegalne polskaplus jest legalna i na freeview, ale ma malo kanalow.. normalnie nie wiem - aż strach, że zostanę przestępcą oglądając TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna ze stacji nie nadaje legalnie WEEB.TV z bardzo slabym interfejsem oraz ciagle przycinajacymi sie kanalami oraz POLSKY.TV obydwie stacje nie posiadaja praw autorskich ani licencji na stremowanie live i udostepnianie kanalow polskich poza granicami panstwa POLSKIEGO !!! Rowniez kazda jedna firma ktora udostepnia dekodery satelitarne poza granicami pol-ski jest nielegalna i powinna byc karana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tynociasteczji
to chyba jaks tepa jestes skoro nic sie nie nauczylas, bo dzieki tv w danym jezyku uczymy sie szybciej, kazdy ci to powie, kazdy nauczyciel obcego jezyka zaleca ogladac tv w obcymjezyku bez lektora ojczystego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tv nic nie daje?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikierre
jak dla mnie polsky.TV jest naprawde dobre. Jakosc obrazu i dzwieku jest naprawde dobra jak na takie male urzadzenie, a wszystko i tak zalezy od predkosci netu. Dla mnie byl to strzal w 10-tke i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×