Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vgcgjkk;l;,nbvcg

praca w niemczech

Polecane posty

Gość vgcgjkk;l;,nbvcg

gdzie i jak szukac pracy do wyjazdu za granice? najlepiej niemcy ... bez znajomosci jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy wasi mezczyzni
bez znajomosci jezyka niemieckiego to sobie w doopie szukac mozesz :-O to powiem tyle Tobie. w Niemczech od 25 lat mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxsima
bez j. to tylko w agencji wypinajac tylek tlustym tutasow ,w niemczech jest ich jak psow ,z kazdego kata wygladaja brrrr... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez języka - zapomnij.
Język to podstawa. jak ty sobie wyobrażasz swoją pracę? Niemcy są strasznie ostrożni i osoby, z którą się nie będą umieli dogadać nie zatrudnią. Nie wspomnę, że szanse na wynajem mieszkania masz zerowe. Znaczy szanse są, praca za pośrednictwem, albo u mieszkających w Niemczech Polaków. Ponieważ wystarczająco długo tu mieszkam, to ci powiem tylko tyle - daruj sobie. Druga szansa, to polskie agencje, za grosze wynajmujące cię do najgorszej roboty i oferujące tragiczne warunki mieszkaniowe. Przykład - http://www.siegen.tv/2011/11/20/burbach-wohnhaus-wurde-raub-der-flammen/ - w tym domu było zakwaterowanych 37 Polaków. Spaliło się im wszystko. Może to tak nie wygląda, ale to naprawdę niewielki dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfds
w LOCKNITZ szukaja polaków do pracy zarobki ok 5 tys zł tylko musisz miec własna działajnosc gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak po za tym
w Niemczech jest dosc auslaenderow nie mowiacym ani be ani me po niemiecku :-O to maja dosc do wyboru miedzy analfabetami :-O mozesz jechac na sezon ogorki zbierac i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
nie do końca jest tak, jak piszecie, tzn w niektórych zawodach, szczególnie informatycznych są firmy w Niemczech, w których jest wymagana znajomość angielskiego. W tych firmach i tak połowa ludzi jest z zagranicy, z całego świata i nie znają niemieckiego. Często dopiero po przyjeździe zaczynają się uczyć.Niemieckiego tak, czy inaczej warto się uczyć, przez rok spokojnie poświęcając godzine dziennie, jesteś w stanie z dobrych materiałów opanować konieczny poziom niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie malych kutaskow
czy on sie pytal o prace jako informatyk????? czy mowil ze umie po angielsku? to po chooj wciskasz swoje 5 groszy? jakby byl informatykiem to by tu nie pisal bo by wiedzial ze ze znajomoscia angielskiego ma szanse w DE...i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w agencjach posrednictwa pracy, ale to badziewie, nie polecam. jestes kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam szkołę pielęgniarską i zrobiłam dodatkową specjalizację w opiece nad osobami niepełnosprawnymi. Na pierwszy raz do Niemiec pojechałam przez https://www.interjob.com.pl/ z polecenia bardzo doświadczonej opiekunki, która regularnie tam wraca. Zarobiłam 1400 euro, po raz pierwszy w życiu tak dużo. Z językiem u mnie średnio było, ale na miejscu się łapie szybko. To naprawdę działa. Wcześniej dostałam pełną informację, co będę robić, jaki jest stan emeryta, na co mam zwrócić uwagę. Nie ma tak, że w ciemno jedziesz. Umowa normalna, ubezpieczenie. Staram się dwa razy w roku wyruszać. W Polsce pracuję regularnie w przychodni, ale perspektyw nie dostrzegam specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w niemczech 4 lata pracuje w tej branzy. jak masz pytania to pisz. skad pochodzisz w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście z językiem łatwiej znaleźć pracę ale są ludzie bez języka i zarabiają kasę (w porównaniu z PL). Najważniejsze, że pracy jest pod dostatkiem. Te 2.000€ zawsze zarobisz. A język podłapiesz w rok, dwa i wtedy będzie już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w Niemczech prostytucja jest legalna i możesz w tym zawodzie się zawsze zatrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×