Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Uk jest mało warta bo drozyzna jest do dúpy

Polecane posty

Gość gość

Poza tym masa ciapatych i asfaltów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen, niech sobie doopomyje tą kolorową różnorodność zatrzymają w UKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym "asfaltom" i "ciapatym" rasistowski nedzny cwelu wiekszosc polaczkow nie dorasta do piet. Wiekszosc polaczkow to falszywe, nedzne swinie, dlatego trzeba ograniczac z nimi kontakty jak tylko sie da :o dobrze ze w UK jest ich o wiele mniej niz w PL. To jeden z niesamowitych plusow UK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ty pedale tez sie zaliczasz do tych gowien. Na szczeecie juz nie mieszkam w tym samym kraju co ty i tpbie podobne gowno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "drozyzna" to ceny takie same jak w pl, za to zarobki 5x wielsxe. Gnij w plu biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe bo ja za duze zakupy dziś zapłacilam tyle, ile zarobię w niecałe 3 godziny ... w tym udka indyka, ser feta, brukselka, 2 awokado, 6 bananów, dobre cabernet sauvignon , olej kokosowy 600 kg słoik , czekolada Lindt excellence itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki w pl takie same jak w uk wystarczyo sie uczyc sciero od podlogi. Co moj przyklad i mojej zony pokazuje ze nic nam nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600kg sloik :D:D na palecie go przywiozlas gruba swinio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:08 napisz czy ty kupisz takie zakupy za 2 godz 40 minut pracy jednej osoby w Pl :) czekam !!!! a propos nauki to mam i polskiego, i brytyjskiego magistra, pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eyobraź sobie - choć u ciebie cienkso z wuobraxnią - że Polacy za granicą też maja dobre prace, a że ty nie znasz nikogo takiego - cóż, nie dziwi mnie to (bo to oni nie chcą znać kogoś takiego jak Ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś tak przewidywalny, że teraz , zamiast do kg i g przyczepisz sie do innych literówek :P oj tak, znamy Ciebie, żałosny trollu :D i mamy z Ciebie ubaw po pachy siedzi w Polsce i non stop (chyba bezrobotny...) zionie jadem na forum dla Polaków SPOZA POLSKI - zazdrość, zawiść, ach jakie to polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×