Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca za granicą

Polecane posty

Gość gość

gdzie do pracy za granicą? caly czas sie rozglądam za jakimś wyjazdem, ale jeszcze sie nie zdecydowalem na konkretny kierunek. gdzie wy wyjechaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz język? umiesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula85
zalezy co chcesz robic. ja bylam w niemczech, pracowalam jako opiekunka starszej Pani, ale nie kazdy to lubi. W kazdym razie trafilam na bardzo dobra agencje posrednictwa EJ JOB, ktora organizowala moj wyjazd, a z tego co sie orientuje to szukaja tez na inne stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek87
ja bylem w Holandii. wyjazd mi zorganizowala agencja VPU, jstem bardzo zadowolony i z pracy i ze wspolpracy z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylem w holandii przez agencje VPU, naprawdę rzetelna firma pieniądze wypłacane w terminie więc wszystko na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu spamerow nagle sie znalazlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no... ja rozumiem że nie macie pracy i rzucacie się na "robotę" polegającą na spamowaniu debilnymi reklamami (po 10 groszy za sztukę?? pewnie po 5!) ale to naprawdę staje się nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pan które pracowały jako opiekunki jaka agencja pracy godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencji jest wiele, musisz uważnie czytać opinie na ich temat, bo bywają lepsze i gorsze. Ja byłam do pracy jako opiekunka, ogłoszenia znalazłam w internecie, na http://www.praca-niemcy.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gowork można znaleźć sporo ofert pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikatoran
Ja byłem też w Holandii z VoornePutten jako spawacz. I musze powiedziec, ze zarobki spawacza w Polsce i w Holandii to o prostu niebo a ziemia... w Polsce nie moglem odłożyć nic, w Holandii jestem w stanie życ dostatnio i jeszcze dłożyć na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka213
ja byłam w niemczech z Eurokontakt , pracowałam jako sprzedawczyni , miałam zakwaterowanie i dobre zarobki takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam jako prostytutka w Niemczech , niesamowity zarobek mozna naprawdę zarobic, tam z kasa sie nie licz. (pracowalam w eleganckiej agencji plus taniec rura itp. ) jeśli ktoś sie tym interesuje to tylko tam! Polecam! Obecnie pracuje w Polsce w agencji, ale slaby zarobek. Znowu wybieram sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolaczam sie, vpu to bardzo dobra agencja posrednictwa, moj brat jezdzi z nimi do Holandii juz od ponad dwoch lat, wszystko zawsze załatwione, dobrze zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca praca praca dla kelnerki / kelnera we wloskiej sieci restauracji prosze skladajcie cv warto dobra placa mila atmosfera I pomoc w zakwaterowaniu kasia jobmail866@gmail.com po dostaniu cv odpisze na kazde pytanie jaka placa, jaka restauracja kiedy I gdzie. naprawde warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie napisałaś gdzie chcesz wyjechać ani w jakim charakterze pracować. Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych zajrzyj tutaj https://avanti-medic.eu .Mają ciekawe oferty, aktualizowane na bieżąco. Agencja załatwia wszelkie sprawy organizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Entelia
Jeśli szukacie tego typu namiarów na legalną prace w Niemczech , to warto sobie sprawdzić tę stronkę- http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/?lan%20g=pl Słyszałam bardzo pozytywne opinie na temat tej agencji i zwłaszcza zarobki sobie chwalili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derien90
Tak to prawda. Zarobki są rzędu 1600 euro, tak więc jak na tego typu pracę to są przyzwoite :) Zresztą sprawdźcie sobie opinie na FB na temat Pani Violetty Koper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co chcesz wyjechac? Polska ponoc taka piekna, a zagranica to tylko syf. Nazryj sie ta pieknoscia pl i nie wyjezdzaj, bo potem bedziesz tj wielu polskuch tłumokow za granica piac jak to za granica jest gnoj, ludzie leniwi i niewyksztalceni, a ty polka taka wyksztalcona, robotna, musisz na tych lewusow robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wyjechac...obczaj sobie EJ JOB, dobra agencja posrednictwa, zazwyczaj zapewniaja transport i zakwaterowanie, wiec o to sie nie trzeba martwic i placa tez na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link2usedom ma duzo ciekawych ofert do niemiec, co prawda znac trzeba dobrze jezyk ale warto sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Skandynawia? Jest sporo ofert pracy np. w Norwegii http://www.pracanorwegia.pl - ktoś z Was może wyjeżdżał do Norwegii właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ochotę wyjechać gdzieś zagranicę. Państwa skandynawskie mnie nie interesują, wolę coś bliżej, Austria, Niemcy może jeszcze Francja. W odpowiedzi na rozesłane do różnych agencji pośrednictwa CV przyszła ciekawa oferta z Jobsplus (http://jobsplus.pl/) Niemieckie małżeństwo poszukuje kogoś do opieki nad chorą córeczką. Zapewniają zakwaterowanie, normowany czas pracy i przede wszystkim dobre zarobki. Czy można chcieć coś więcej? Agencja zajmuje się całą niezbędną dokumentacją, a ja pomału się pakuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakow nigdzie nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oplaca sie juz wyjezdzac, zarobki specjalistow w PL dogonily zachodnie. A w PL wszystko tansze i normalne jedzenie , w uk zarcie tylko dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 I co jeszcze bingol? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JOBPLUS OSZUSCI I ZŁODZIEJE nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie No nie mogę. Emigracyjne kurfy zmywają za grosz w uka gary. Hahahahahahaha mógłbym mieć każda z was szmaty. Każda z was by przyjechała do mojego mieszkanka i dawała mi dopy, by tylko mieszkać w PL. Ciekawe czy was kurfy, wasi fagasi utrzymują w uka? No kurfa pochwalcie sie, śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zabijaly by sie o to ktora pierwsza ma dostapic zaszczytu luzania smierdzajach jaj bingola wuefisty :o BUEEEHHHHEEEEHHHHEEE sfrustrowany bajkopisarz opisuje swoje niewykonalne w realu fanrazje BUUEEEEHHHHEEEHHHHEEHHH zryj kal cwelu z podstawowym niepelnym BUEEEEEHHHHHEEEEEHHHHHHHHHH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×