Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Program work and travel w usa w 2016

Polecane posty

Gość gość

Jestem na 2 roku studiów i zastanawiamy się ze znajomymi aby skorzystać z programu work and travel do usa. Aby zwiedzić ten kraj, popracować, może trochę zarobić - ale nie byłby to priorytet. Czy ktoś tam był? Jak to wygląda? Ile kosztuje? Czy były jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic22
Tez planuje wyjazd do USA z biurem THE BEST WAY. :) fajnie byloby jechac większą grupką osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia3
Też bym chciała wybrać się ale jeszcze zastanawiam się z jakim biurem. To mój pierwszy raz i chciałabym może jeszcze kogoś znaleźć z kim pojechać, razem lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabia się min stawke prawie zawsze, to nie jest wiza pracownicza, tylko bardziej wymiana kulturowa, nie liczcie na kokosy, a praca raczej w fast foodach itp, ledwo starczy wam na skromne przeżycie, o podróżach raczej zapomnieć chyba że za przywiezioną kase, tymbardziej że bez auta tu ani rusz poza większymi miastami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, też właśnie chciałam bym wyjechać do usa na wakacje. Zaczęłam przeglądać firmy i biura oferujące ten program. Trudno jest coś wybrać, mnóstwo tych stron, pakietów i różne ceny. Proszę doradzić, jak ktoś miał do czynienie albo posiada info na temat firm w&t. Zastanawiałam się nad ccusa, bo oferują bardzo niskie ceny, ale widziałam opinie i są dużo negatywnych, i nawet rażących. Z tego co widziałam ceny za program oferowane przez różne organizacji jest mniej więcej średnie, chociaż jak dla mnie, dla studentki, to nie są male pieniądze więc ostatnie co chciałabym to trafić na oszustów albo nie kompetentnych pracowników. Najważniejsze żeby cena odpowiadała jakości dostarczanej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic22
Mi zostalo polecone biuro The Best Way. To co dziewczyny, zbieramy sie razem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia3
Jestem tylko za, też slyszałam pozytywne opinie o biurze TBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milsi
Cześć dziewczyny;) Tez wybieram się na ten program z biurem TBW:) Chętnie się z Wami zabiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia3
Dziewczyny, napiszcie do mnie ;) kseniaakinshyna96@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam 2 raz na work and travel przed 2010 rokiem, wyjezdzalam z biurem BTC,glowne biuro maja w Warszawie, sama organizacja bardzo dobra, jest to fajna przygoda, finansowo wyszlam na plus, warto jechac zeby cos zwiedzic, ludzi poznac, angielski pocwiczyc i przy okazji zobaczyc jak sie pracuje w USA a pracuje sie inaczej niz w UE. Ja pracowalam po 12-13 godzina na dobe, przerwy w pracy platne nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilkaSi
Skorzystaj z tego programu. Najszybciej nauczysz się języka angielskiego, gdy będziesz w naturalnym językowo środowisku. Nie dość, że podszkolisz swój angielski, poznasz nowych ludzi to jeszcze zarobisz pieniążki i zwiedzisz USA. Na tej stronie masz wszystkie informacje o programie Camp America http://www.campamerica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! ja równiez wybralam biuro The Best Way z Poznania. Dziewczyny a zerezerwowalyscie sobie juz jakas oferte? Mialyscie skype interview z ludzmi z biura??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miles151
Jeszcze czekam na resztę ofert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy sa jakies dziewczyny z Warszawy ktore chca sie wybrać na work and travel ale nie maja z kim ? Ja bardzo bym chciała jechac ale nie mam odwagi sama :/ i jesli jest jakaś dziewczyna chetna jechac ze mną to czekam na kontakt . W zasadzie obojętne mi jest miejsce pobytu ważne zeby w ogole jechac ;) Ja preferuje biuro BTC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwi25
Hej Magdalena! Ja nie jestem z Warszawy (krk) ale tez jestem zainteresowana btc, mozemy wspolnie cos pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też się zastanawiam nad wyjazdem. Jeszcze nie dowiedziałam się z jakiego biura warto jechać, ale z chęcią się z Wami skonsultuję. Prosze o maila madzik19071992@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 9219
Hej dziewczyny :) Od dawna tu zaglądam ale wypowiadam się po raz pierwszy :) Szukam kogoś, kto chciałby polecieć ze mną do USA ale raczej z Camp America/ Camp Leaders. Początkowo też planowałam work &travel ale nie mogę sobie na to pozwolić w tym roku więc wybrałam nieco tańszą opcje :/ Czas leci bardzo szybko a ja totalnie nie mam z kim jechać, sama nie chcę. Proszę o kontakt :) kowalska9219@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też się wybieram z TBW :) ja dopiero w trakcie składania aplikacji.. mój mail kasia.lipska6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja w tym roku wybieram się ze znajomymi na Work and Travel z biurem IECenter. Jadę już z nimi drugi raz, jak chcecie to to jest ich stronka http://www.iecenter.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mypaula
Ja tez chce jechać, ale nie wiem z jaką firmą jeszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a ja też myślę nad One Globe Travel tylko koleżankę jeszcze cisnę żeby się zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie coś więcej o tym jak to naprawdę wygląda. Jak zarobki, godziny pracy, czy rzeczywiście jest czas żeby coś pozwiedzać, gdzie i w jakim zawodzie pracowaliście, czy mieliście się do kogo zwrócić gdy był jakiś problem, czy trafialiście do pracy z innymi Polakami, na jakim poziomie zakwaterowanie, no wszystko co może zainteresować potencjalnego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka94
czesc, czy ktos kto jechał z BTC może coś powiedzieć? chcę z nimi w tym roku (tzn w 2017:)) jechać. Na uczelni zrobili super prezentację i byli byli uczestnicy, ktorym pozazdrościłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W przyszłym roku (2017) planuję wyjazd na program Work and Travel do USA (dokładniej California). Szukam osoby, która również chciałaby wyjechać. Wiem, że zawsze można kogoś poznać na miejscu i wyjazd w pojedynke nie jest aż taki straszny... ale mimo to raźniej jest z kimś kogo się pozna już wcześniej :) Jeśli chodzi o specyfikę wyjazdu, jestem nastawiona na zwiedzanie, chciałabym zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc (praca ma być dodatkiem, a nie priorytetem). Proszę o kontakt na e-mail: monika.kobielska@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja byłam w tym roku w Północnej Karolinie. Wyjechałam z biurem IECnter. Pracowałam jako "foodrunnerka" w bufecie z owocami morza. Nie miałam problemu z godzinami, nie było ich mniej niż na kontrakcie na pewno. Zarabiałam 9$ po miesiącu dostałam powyzkę. Pracowało ze mną okolo 9 polaków i 18 Amerykanów. Trafiłam na bardzo fajną ekipę, czesto wszyscy razem wychodziliśmy nad ocean do pabu itp. Mieszkałam z Polakami biuro pomogło mi znależć zakwaterowanie choć często sama musisz o to zadbać. Jesli chodzi o zwiedzanie miałam na to 30 dni, lecz zwiedziałam 17. Nie zdążyłam wszystkiego zobaczyc więc w tym roku wracam z tym samym biurem , lecz do innego miejsca- Kalifornii :) podaje link z opisem mojej podróży może kogoś zainteresuje :) http://www.iecenter.pl/single-post/2016/11/25/Kr%C3%B3tko-m%C3%B3wi%C4%85c---spakowa%C5%82am-walizki-i-polecia%C5%82am-na-drugi-koniec-%C5%9Bwiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lolka94, jestem jedną z uczestniczek, z BTC byłam już 3 razy i znowu jadę, żadnych problemów, wszystko tak jak było uzgodnione, a co ważne noclegi jeśli załatwiają to bardzo przyzwoite, nie po 8 osób w pokojach. Duża ilość ofert pracy i lokalizacji to też spory plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×