Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

Proponował Wam ktoś pieniądze za seks

Polecane posty

Gość 0 Terenia 0

Bo mi tak :classic_cool: Ale zawsze odmawiałam i szłam w p i z d u [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryngolog z powolania
nie za to oferowano mi sex za pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi proponowano kasę za sex ale tez odmówiłam, jeszcze mi dawał 200 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też proponował taki jeden pieniążki za sex ale odmówiłam, dawał 1 000 zł za całą noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie? To prowo, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Dlaczego prowo? :classic_cool: Niczego sobie ze mnie kobitka, więc moje wdzięki są zauważane przez wygłodniałych samców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnvb
oj ja to milam duzo ale ladna jestem zgrabna to ciagle mamm adoratorow nawet jak mam dizs 34l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i was to kreci ze ktos sie na was napala?dlaczego macie takie puste zycie ? Dla mnie to by bylo uwlaczajace . terenia nikt z toba niechce sie wiazac tylko oferuje kase za twoje cialo, moze czas sie nad soba zastanowic bo to nie jest bynajmniej powod do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość no i was to kreci ze ktos sie na was napala?dlaczego macie takie puste zycie ? Dla mnie to by bylo uwlaczajace ." Napisz po prostu, że nie masz powodzenia, pamiętaj - Jesteś anonimowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat pisal facet. Tu nie chodzi o powodzenie. Myli ci sie powodzenie z k*******m kolezanko. Dla mnie pikena kobieta to taka ktora zwroci swoja uwage cialem i wygladem strejem itd ale fascynuje zachowaniem, umyslem. Wtedy ja, jako mezczyzna probuje ja podrywac bo mnie fascynuje cos wiecej niz tylko cialo, cialo to mily dodatek. W twoim pryzapdku nie fascynujesz, niczym wiecej poza wygladam. Lubisz byc traktowana przedmiotowo, bez zobowiazan, bez znaczenia, jestes pusta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiii
Nie. Oczywiście zdarzały się głupie zaczepki na ulicy ale każdemu się zdarzają, bo na palantow na ulicy nie mamy wplywu, oni nawet małe dziewczynki potrafia zaczepiac....nikt natomiast nigdy nie składał mi takiej propozycji. Zakładam zd taka oferta wychodzi od kogoś kogo znamy, a moi znajomi są normalni. Wg mnie to brak szacunku, facet pewnie dostalby z liscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego niby faceta z godziny 16:31:49 *** widzisz ale na takich "mężczyzn" nie mamy wpływu, oni po prostu są i trzeba im odmawiać i olewać, ja tez miałam taką propozycję i nie uważam sie za kogoś ktoś się nie szanuje bo ja nic złego nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze za seks? Nie. Nikt mi czegos takiego nie proponowal. Nie zadaje sie z marginesem spolecznym, ale autorce widac takie propozycje pochlebiaja. No coz... no comments :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
20.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Pieniadze za seks? Nie. Nikt mi czegos takiego nie proponowal." Kolejny pasztet? :classic_cool: To raus! raus! ten temat nie jest dla ciebie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy sie twoim zdaniem kase za seks proponuje sie pieknym kobietom? Haha :D A moze raczej pustym prostytutkom? Hmm? Zejdz na ziemie autorko. Albo dorosnij, bo wyczuwam tu bardzo mlody wiek i emocjonalnie gimnazjum, gdzie dziewczyny tak sie rajcuja seksem, kasa... i w dodatku wydaje im sie, ze maja "powodzenie" :D I jeszcze jedno. Tak jak wczoraj w tv pewien koles powiedział. Z reguly piekne kobiety, ktore same o sobie mowia, ze sa piekne - nie sa ani piekne ani seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
21.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość I jeszcze jedno. Tak jak wczoraj w tv pewien koles powiedział. Z reguly piekne kobiety, ktore same o sobie mowia, ze sa piekne - nie sa ani piekne ani seksowne." TV tobą manipuluje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiuję w Grecji
mnie Grek zaproponował seks za pieniądze raz w tygodniu ;) Zgodziłam się bo niezłe ciacho z niego mimo, że przed 40 stką :P I tak co tydzień w piatek za noc zarabiam 200 e może i to nie dużo ale wiadomo kryzys ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia to facet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Jadwiga Tips Uk
Studiuję w Grecji-pochwal sie rodzicom i rodzinie na pewno beda dumni :D ch*j ci na droge ty prostytutko...buuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierole , patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mi też proponował pieniądze bo nie mógł mnie zdobyć w żaden inny sposób, ale i wtedy odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiuję w Grecji
a co ja niby takiego robię ? Prostytutką nie jestem bo nie daje na ulicy ani w burdelu nie pracuję....... Można powiedzieć, że tworzymy związek . Co jakiś czas wychodzimy razem na kolację, kawę itp. Jedynie roznica wieku rzuca się w oczy no ale jak wspomniałam to ciacho i wygląda lepiej niż niejeden 20+ Polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do studiuje w Grecji jesteś prostytutką ale taką prywatną :D Oprócz sponsora masz innego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutką nie jestem bo nie daje na ulicy ani w burdelu nie pracuję od kiedy to praca?....... Można powiedzieć, że tworzymy związek ?wtf buuhaha. Co jakiś czas wychodzimy razem na kolację, kawę itp mozesz dokladniej?. Jedynie roznica wieku rzuca się w oczy no ale jak wspomniałam to ciacho i wygląda lepiej niż niejeden 20+ Polaczek lapka.gif do sedna,skoro to prawda to chwalilas sie rodzinie,szczegolnie mamci :D sadze ze nie polczyno,a moze ty prostytutko?ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TV tobą manipuluje - Prawda w oczy kole, co nie, dziecko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej ladacznice prostytuowaly sie bez rozglosu a teraz chwala sie i sa z tego dumne, bo to juz nie prostytutka czy d****a tylko dama do towarzystwa a r****nie sie z obcymi chlopami nazywaja zwiazkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGA777
Za duzo sie tych ladacznic narodzilo w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, przez Gumtree. :D Jeden nawet dawal 150 zl zebym poszla z nim do kina. A w realu mialam niejedna propozycje, wiec to nie ze musza mi placic. Oczywiscie takie propozycje mam w glebokim powazaniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mój obecny mąż jak się poznaliśmy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×