Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeciętne wynagrodzenie to 4848,16 zł brutto. 5000zł może pęknąć już niedlugo

Polecane posty

Gość gość

GUS podał najnowsze wyliczenia dotyczące płac. Przeciętne pensje wciąż rosną, w dodatku nieco szybciej, niż się spodziewano. Trzeba jednak pamiętać, że GUS nie bierze pod uwagę wszystkich miejsc pracy. Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w czerwcu wyniosło 4848,16 zł brutto. Oznacza to wzrost o 7,5 proc. w porównaniu ubiegłym rokiem - średnia oczekiwań analityków i ekonomistów była na poziomie 7,0 proc. wzrostu. W ciągu miesiąca średnie płace zwiększyły się o 3,2 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu ten post jest na forum Poza Polska, a nie na np ogolnym...?? To moze ja napisze ze przecietne wynagrodzenie brutto gdzie ja mieszkam to 3074 euro. I kazdy glupi wie, ze to wiecej, niz 5 tyz PLN. przeciez Ty tak BARDZO lubisz przleiczac, to przelicz I tym razem - x 4.25 :) czyli srednia pensja u mnie to mniej wiecej 13,200 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu PL leży w czarnej dooopie! Za 20 lat dogonimy dzisiejsze pensje zachodnie tyle, że oni będą wtedy zarabiać pięć razy więcej niż dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sranie po scianie, zajmuje sie eksportem i juz za chwile Polska produkcja bedzie na tyle droga , ze nikt od nas nie bedzie kupowal. Trzeba pamietac , ze w PL produkuje sie nie ze wzgledu na jakies wymyslne technologie a tania sile robocza. Niestety nie dziala to tak , ze pensje moga rosnac bez konca, powyzej pewnej kwoty towar czy usluga jest za droga i na globalnym rynku przegramy. Nie same pensje sa problem a koszty pracy- takie 5k bruto do przeszlo 6k dla pracodawcy a dla pracownika 3500 na reke czyli przeszlo 40% wraca do Panstwa....Nie dziwnie sie , ze podnoszac o chwile minimalna, nie chodzi tutaj o pacownika a o wplywu do budzetu-na rozdawnnictwo ktos musi zarobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum Poza Polska sluzy dla osob ktore były za granica i WRÓCIŁY DO POLSKI. A ci co sa poza krajem niech ida na swoje angielskie , niemieckie fora ha ha. Te portal utrzymywany jest z polskich podatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Te portal utrzymywany jest z polskich podatkow." powaznie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo PIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, "Poza Polska" oznacza ze ktos byl za granica, WRÓCIŁ i chce sie podzielic swoimi historiami. A reszta won na angielskie portale! Co jezyka nie znacie? Aaaaaaa...... Ahahahhahahahh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 made my dayyyyyyyyyy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a PiS to mam gleboko w 4 literach, razem z Putinem, Trumpem I innymi ich pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te portal utrzymywany jest z polskich podatkow. /// te twoje podatki to nic w porownaniu z kwotami, jakie ja co roku w Polsce wydaje ot, tak. wiec ja mam wieksze prawo do tego forum niz Ty z twoja glodowa pensja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty wydajesz jakieś swoje śmieszne zaskórniaki ktore wzbudzają tylko nasz śmiech i politowanie, w porownaniu do tych co pracuja w PL i placa ciezkia kase na podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podsumowujac, nie masz prawa do naszego polskiego forum jako nieudacznica u obcych za granica. Ban!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwa Forum Poza Polską mówi sama za siebie. To dla ludzi którzy są POZA POLSKĄ. Rozumiesz młotku? :D Jeśli by tak nie było to by się nazywało "Po powrocie do Polski" lub "My nieudacznicy- ex emigranci". Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4848 zlotych, haha tyle to ja mam w 98 godzin pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza Polska" oznacza ze ktos byl za granica, WRÓCIŁ i chce sie podzielic swoimi historiami. A reszta won na angielskie portale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4848 zlotych, haha tyle to ja mam w 98 godzin pracy ... x Masz ale w pensach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie rosnie, a w uk stoi w miejscu :D Za rok srednia pensja 6000zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pieknie rosnie, a w uk stoi w miejscu smiech.gif Za rok srednia pensja 6000zł usmiech.gif // lepiej sie pochwal, jaka kwota jest wolna od podatku w Polsce ?? :) bo w UK jest to 11,500 rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS jako jedyny podwyzszyl kwote od podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś PIS jako jedyny podwyzszyl kwote od podatku. ......... a kwota ta to "szalenstwo" !! cale 8,000 zlotych , niezle, prawda. toc to nic !! u nas to ok 54,000 zlotych (bo wiem, jak bardzo lubisz przelcizac, wiec przeliczylem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to x u was to macie bezowych i islamistow , ha ha ha ! u nas w PL nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego jak przeciętny Polak to przegraniec-idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u was to macie bezowych i islamistow , ha ha ha ! u nas w PL nie mausmiech.gif - w przeciwieństwie do Ciebie, mam szerokie horyzonty i jestem inteligentna, więc mi to absolutnie nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny Polak to katol ograniczony umysłowo. Fałszywy i zakłamany. Równie zły jak islamista a do tego bezgranicznie głupi. Polacy mieli zamknięte granice przez 70 lat po wojnie i separacja od normalnego świata zrobiła swoje. Mają wyprane mózgi z tymi swoimi miesięcznicami i pielgrzymkami nie wiadomo dokąd, po co dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo PIS. Polska zawsze katolicka. Won z islamistami. Niech gniją z uk z polaczkami co uciekli z pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z nas uciekła, poszukując normalności ... uciekliśmy od takich typków, jak Ty :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak brawo PiS, brawo, kwota wolna od podatku to az 8 tysiecy zeta ha ha ha ha ha ha ha ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda: Przeciętny Polak to katol ograniczony umysłowo. Fałszywy i zakłamany. Równie zły jak islamista a do tego bezgranicznie głupi. Polacy mieli zamknięte granice przez 70 lat po wojnie i separacja od normalnego świata zrobiła swoje. Mają wyprane mózgi z tymi swoimi miesięcznicami i pielgrzymkami nie wiadomo dokąd, po co i dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×