Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoletni

przejście do banku Halifax. 100F na zachętę.

Polecane posty

Gość niebieskooka kafeterianka
te 100 funtow dostajesz gdy wplywa ci na konto regularnie okragla sumka powyzej jakiejs kwoty, juz nie pamietam. i to sie dostaje po kilku miesiacach gdy widza, ze pieniadze ci regularnie wplywaja na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem. chodziło mi bardziej czy to nie jest jakaś ściema, nie podpisujesz z nimi umowy na xxx- lat. muszę przejść się do banku, po więcej szczegółów. dzięki za informację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe za kredyt dziękuję. zainteresowała mnie oferta tego banku. napisane jest też, że co miesiąc bank wpłaca 5f na Twoje konto. chciałem wiedzieć czy jest jakiś haczyk. może odezwie się ktoś, kto ma już konto w tym banku i napisze jak go ocenia. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z uk
z tym 5f co miesiąc to prawda, mam tak od 2 lat, wpłacasz 100f co miesiąc i potem mozesz sobie wypłacic nawet na drugi dzien tą kasę, za samą transakcję wpłaty masz 5f- czyli 60f rocznie a te 100f to jest jak polecisz inną osobę i ona załozy konto, ja tak zrobiłam i się okazało że nie zmieściłam się w czasie bo jest bardzo mało czasu od załozenia własnego konta- chyba kilka dni- specjalnie tak, żebys nie zdązył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z uk
wpłacasz 1tys funtów, sorry, bo napisałam sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, jakktos jest taki tepy, nie sie nie umie dowiedziec jak wyglada ta opcja, to po co sie wypowiada? Za przelaczenie sie do Halifaxu z innego banku po styczniu 2012 dostaje sie 100 funtow do reki. Te 100 funtow na koncie sa OD RAZU, zanim jeszcze przyjdzie karta i pin. Nie prawda, ze sprawdzaja czy na Twoje konto wplywa okragla sumka czy jeszcze inne bzdury, ktore "inteligenci" powyzej opisywali. P.S. Wiem, bo moj wspollokator z tego skorzystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zakładałem dziś konto zwykłe i zastanawiam się jak to jest z tymi 100f ? opowiedz mi coś więcej jeśli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le... :o no to byles dzisiaj w banku założyć konto I nadal nic nie wiesz o dzialalnosci banku? I pytasz nas na kafeterii? To babka w banku nie wyjasnila ci regul w Halifax? Albo ty nie zapytales? Co, angielski nie teges? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka34polska
Jak nie jestescie muzułmanami to może hSBC, bo ostatnio pozamykali konta muzułmanom, w ogóle maja tez inne problemy, wystarczy wejśc na gowork.pl/opinie_czytaj,43 i poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną osobę to tu chyba nerwy ponoszą, człowiek chce się dowiedzieć od kogoś kto ma już konto w Halifax, bo w banku czasami nie wszystko Ci powiedzą, zwłaszcza niekorzystne dla klienta rzeczy. Skoro ktoś nie ma nic sensownego do napisania to lepiej nie wypowiadać się. Też chcę dowiedzieć się jak działa ten bank zanim do niego przejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna50
Założyłam w Halifax konto w maju 2016 roku, przeniosłam dotychczasowe konto z Barclays Bank, dostałam 100f na konto juz nastepnego dnia, i co miesiac wlywa mi na konto 5 funtów , jesli nie ,,zeruje'' konta i bank nie musi płacic za mnie moich zobowiazań, a jest taka możliwosc do wysokosci 50 funtów tygodniowo!..np. w tyg w ktorym przypada płatnosc TV , nie zostawiasz srodków na koncie lub masz ich zbyt mało, bank pokryje za ciebie opłate, ale nie dostaniesz juz tych 5 funtów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac gość
Tragiczny, żałosny, żenujący, kupa gowna. Tyle mogę powiedzieć o halifaxie :) Gowno. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×