Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MatyldaS

Przelewy z Polski do Anglii, ważne!

Polecane posty

Gość MatyldaS

Witam. Od pół roku jestem w Polsce po ponad 3-letnim pobycie w Anglii. Mam zobowiązanie wobec pewnej instytucji, musze comiesięcznie płacić im pewną kwotę. Chodzi mi o to, że po założeniu konta walutowego w WBK oprocentowanie miało wynosić 2% wysyłanej kwoty-i wyniosło, ale dodatkowo zabrano mi drugie tyle. Mnie się to nie kalkuluje. Chodzi mi o tanie przelewy z Polski do Wielkiej Brytanii, wie ktoś coś na ten temat? Bardzo mi zależy na Waszych opiniach. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdswzgfterhy
przez peypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwierdzam , post wyżej
England.pl jest w porządku przelewałam juz nie raz za ich pośrednictwem pieniądze i w obie strony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfggggjjj
Opal trasfer. Biorą 3F niezależnie od kwoty. W Barclays .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby2
Ja tez uzywam england.pl, i wszystkie przelewy z Polski mam za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skierkawka
www.przekazypieniezne.com dziala to w obie strony jak jestes w PL to mozesz wysylac do anglii tez.Mi tak brat zrobil przelew z Polski. 12 funtow do 100 pounds o ile pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferpay.com mi pasuje i to bardzo. Tani są i szybcy. Pieniądze w ciągu 5 min były już na koncie. Jeśli ktoś chce zrobić przelew z UK do Polski i z Polski do Wielkiej Brytanii to polecam. Do tego jeśli robimy przelew do UK nic nie płacimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
A moze spróbuj wysłać pieniądze przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ , wydaje mi sie ze tam nie będziesz mieć aż tak wysokiego przelicznika i nie zapłacisz tak dużych opłat. No i pieniadze dużo szybciej dotrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skozystaj z transfer24 ja tez mam zobowiazania placac abonament tel. pieniazki w tym samym dniu w Polsce i niska oplata.Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Drobne kwoty przesyłam PayPal. Większe, tzn powyżej 500 zł EasySend. Założyłam u nich konto jakiś czas temu. Przelewy do 2k zł są po 19 zł. Od 2k do 5k zł kosztują 9 zł. A od 5k w górę są za darmo. Kurs wymiany jest zbliżony do tego z kantorów. Cała procedura przesyłu pieniędzy trwa od kilku godzin do maksymalnie 1 dnia roboczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignes6547
Dzięki za ten pomysł z easysend :) Przelałam za jego pośrednictwem wczoraj dług jaki musiałam zapłacić na konto w Barclays Banku w UK i otrzymałam już potwierdzenie, że wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela88
A jaki jest koszt przelewu w tym EASYSEND? szukam czegoś bezpiecznego oraz taniego... przelew w moim banku to koszt rzędu 100zł... masakra nie opłaca mi się tam robić takie transfery..a jak jest w EASYSEND?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahop2
@gabriela88 W Easysend koszt przelewu to około 19zł za transfer do 2 tysięcy złotych. Powiem Tobie szczerze że się opłaca bo w bankach masz taki przelew za 100zł no i tracisz krocie na przewalutowaniu... jakieś jeszcze pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmawarior
Ciekawe te przelewy z Easysend. Jakiś czas temu miałem zamiar kupić samochód i sprowadzić go za granicy.. jedynym problemem właśnie było jak wysłać kasę żeby dużo nie zabulić... a tu mam rozwiązanie! dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzaless
Jak ktoś chce zaoszczędzić pieniądze na przelewie to Easysend będzie idealnym wyborem. Sam korzystam z tych przelewów i jestem bardzo zadowolony z współpracy. Koszty są niewielkie w porównaniu do przelewów w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
transfer24 0.69 funta za przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się przyzwyczaiłam do easysend więc chyba przy tym zostanę. Podoba mi się w tej opcji, ze wpłacać mogę przy pomocy karty debetowej. Wygląda to mniej więcej tak, jak zakup biletu :) Czyli nie dłużej niż 2-3 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku jakichkolwiek problemów, czy wątpliwości, warto skorzystać z tzw. Amola System. Amola automatycznie weryfikuje treść dokumentów i eliminuje wszystkie zagrożenia finansowe. Usługi nie są wykonywane za darmo, ale nie są to też jakieś wielkie kwoty ;) A dzięki tej usłudze ma się praktycznie 100% pewność, że wszystko jest wykonane prawidłowo. Nie ma się czego obawiać, ponieważ cała jego baza danych została stworzona przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa finansowego :) http://amola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też często używam Easysend, wcześniej robiłem przelewy za pomocą PayPal, jakoś z żadną firmą nie miałem komplikacji. Przelewy elixir http://knab.pl/sesjeelixir.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam transferwise https://transferwise.com/u/63138 pierwszy przelew gratis. świetne kursy przeliczeniowe oraz niska prowizja 0,5 %. Używam od dłuższego czasu i jest to najlepsza forma przelewu pieniędzy jaką do tej pory znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
Ktoś wspomniał o Ferpay. O tu faktycznie przelew w PL do UK jest za darmo i nie ważne jaką kwotę przesyłasz. Zrobiłam jeden przelew ale dotarł na czas więc jestem zadowolona. Potwierdzenie też można sobie pobrać więc jak coś to można to przesłać odbiorcy. Mi się podoba. Jeśli komuś przyda się moja opinia to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1111
również polecam Ferpay. Przelew z Polski do Anglii jest darmowy a pieniążki są po dwóch dniach na koncie osoby do której wysyłasz. Przy innych przelewach nie pobierają prowizji od kwoty więc opłata zawsze jest stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diafullspookte1977eoejr
Ciekawe te przelewy z Easysend. Jakiś czas temu miałem zamiar kupić samochód i sprowadzić go za granicy.. jedynym problemem właśnie było jak wysłać kasę żeby dużo nie zabulić... a tu mam rozwiązanie! dzięki! Jasne http://eis.cx/423c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszczyk
Zajrzyj na bettermoeny.eu, jest tam wiele porad na temat przelewu zagranicznego, między innymi porównanie firm, wszystko o kodach swift/iban i krok po kroku jak zrobić taki przelew na przykładzie jednej ze stron. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×