Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z pamietnika emigranta uk

Przyjechałem do UK i dzisiaj byłem ogladac pokoj na wynajem.

Polecane posty

Gość z pamietnika emigranta uk

Po ustaleniu telefonicznie adresu udalem sie pod wskazany adres. Juz przy ogledzinach z zewnatrz zastanowiły mnie zielone schody od glonów których nikt nie mył chyba od 50lat:D Po otworzeniu frontowych drzwi uderzył mnie smród zatęchłego dywanu chyba z czasów wiktoriańskich . No ale nic, przeciez cena to tylko 600 pałndsów wiec za wiele nie mozna wymagac. Obejrzalem pokoj ale nie znalazlem pralki. Na to landlird powiedzial ze jest communal washer na ground floorze na MONETY :D buahauahaha, coż za elokwencja :D W lazience uwage moja przykuły jakies czarne plany na suficie. Landlord powiedział "it is normal" ale jak nie pzrypominam sobie zeby w polsce normalnie wiedziec takie grzyby w łazience, raczej w lesie. Druga sprawa to dwa kurki. Po co ??? Rozumiem ze najpier mam parzyc sobie rece we wrzatku aby potem to opłukac lodowata woda? Fascynujace rozwiazanie. Na koniec poszlismy na backyard. Zaintrygowały mnie rury kanalizacyjne na zewnatrz budynku. Pan landlord powiedzial ze to lepiej bo jak sie zapcha to latwiej naprawic. Nie przeszkadzalo mu to ze byly permanentnie obes/rane przez gołebie buheheeeee. Z niesmakiem skonczyłem oglad i podziekowalem, Jak wychodzilem czekała jeszcze kolejka 9 osob wiekszosci ciapatych. Nastepny w kolejce był anglik ale jak zobaczył moja mine zrezygnował i obrocił sie na piecie i poszedł do domu. Co za syf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde piszesz w takim standardzie mieszka wiekszosc polaczkow. Sa mieszkania lepsze ale ceny zaczynaja sie o 1000f nieosiagalne dla zmywakow:D wiec mieszkaja w takich ruderach i chwala sie ze maja lepiej nzi w PL bueheeeee:D beka z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast za pokoj placic 600 wystarczy fajne mieszkanie zal 1300 wynajac w trojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast za pokoj placic 600 wystarczy fajne mieszkanie zal 1300 wynajac w trojke. x I wdychac pierdy obcych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoj 600 buehehehe :D niezle kogos popier/dolilo tyle placic za pokoj. Za 700f mam przepiekne mieszkanie w luksusowym wiezowcu na East Midlands a nie smierdzacy i w ch/uj drogi Londyn :D mam basen, restauracje i silownie na dole, mieszkanko bez grzyba, dywanow i wszedzie jeden kurek. Nie bede mowil ile zarabiam na prawde, zeby nie bylo ze klamie, bingol na pewno nie uwierzy bueheheh, mieszkam z dziewczyna i powiedzmy ze mamy te minimalne :D 2000f z czego co miesiac zostaje okolo 600f wy polaczkowe bingolskie osrusy BUAHAHAHEHEHEHE gnijcie w PLU tepaki tepe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bingol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa za luksusowe mieszkanie placisz 700f :D chyba za zadoopiu angielskim gdzie nie ma pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 725 czynszu za fajne i duże mieszkanie z balkonem , 5 minut autem od centrum miasta, w Edynburgu, i zarówno ja jak i mąż mamy prace w których nam całkiem nieźle płacą. pozdrawiam trollu :D a teraz napiję się Crabbies ginger beer a mąż piwo yellowhammer z black isle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono wymyslilem to sobie buehehehe bo tak jak ty gnije u mamusi na garnuszku w PLU :D🖐️ ceny mozna sprawdzic np na rightmove 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasneeee buehehe wczoraj placiles 600f a dzisiaj juz 725f :D co za kundel na angielskim socjalu bajeczki wymysla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa bo madry bingol nie wie :D ze tu kilka osob pisze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polskie pensj***ardzo się ostatnio poprawiły. Już nie opłaca się emigrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa bo madry bingol nie wie smiech.gif ze tu kilka osob pisze. smiech.gif x Ty piszesz zawsze tak samo podobnie wiec jedna osoba jestes bajkopisarzu buhahahhhaaaa:D jutro napiszesz ze wynajmujesz za 800funta ihahahahaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko uwierzyc w twoja glupote :D ja tu pisze, ty i jeszcze na pewno dwie osoby ale taki tepak malo rozgarniety nie ogarnia takiej oczywistej sprawy :D a mysl se co chcesz glabie obesrany BUEHEHEHAAAHAHAHA moge siedziec na benefitach albo u mamusi :D narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze te teksty pochwalne o uk pisze jedna osoba:) ten sam styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie to ten sam :D wczoraj pisal ze jakies piwo pije sprawdzilam i nawet w uk nie sprzedaja takiego:D co za kłamca jutro pewnie napisze ze znalazł hiper penthouse za 750f :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisalem o zadnym piwie tepaku pingolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja - ta od 725f czynszu i od piwa crabbies i yellowhammer - nie pisalam tu nic o żadnym czynszu za 600. takiego czynszu nie miałam od - policzę - 6 czy 7 lat. ja tu tylko o innych paru piwach pisałam, m. in. o punk IPA i o prodigal sun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kuchnia w tym pokoiku bo nie widze? LODOWKA PRALKA? Zarcie urzadzacie na łozkach? :D LOL :D Pokojem za 600f czyli 3000zł sie chwali:D za taka kwote to w Pl mozna domek wynajac szczurze http://otodom.pl/oferta/dom-skrajny-szeregowy-na-muchoborze-85-m2-ID2Wc1b.html#635d75d659 85m2 gdzie za 600f wynajmiesz taki metraz w UK kundlu w standardzie jak w linku co podałem? miernoty po wsbzdetach hłehłehłeheeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do piwa to pije tylko polskie, wiec jakim cudem moglem pisac o angielskim buehehehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjechał polski dziad do UK, chce płacić groszami i oczekuje luksusów. Skoro tak źle to po coś przyjechał? Zapraszał cie ktoś, na siłe sprowadził? Nie sądze... Przyjechał kolejny hapacz co za miske ryżu zgodzi sie pracować, bo jego własna ojczyzna mu g... do życia dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłęm niedawno w UK i prymityw straszny, nawet internetu w małych miastach nie ma ,w polsce jest aero3 nawet na wsi ale angole niedorozwinieci umysłowo mysla ze ich dwa kurki sa najlepsze :D :D :D a polaczki sie tym jarają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego ze w pl wynajmiesz cały domek za 3 tys zł jak zaden polski pracodawca nie da ci nawet tyle zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze na fotkach nie widac to nie znaczy tepaku ze czegos nie ma, ale zapomnialem ze angielskiego nie znasz smieciu wiec opisu przeczytac nie umiesz :D zreszta to przyklady, na upartego pralke mozna kupic za jakies moze 200f. Idiota. Ciekawe jaki procent ludzi w PLU moze sobie pozwolic na wynajem za 2500zl a gdzie zarcie, oplaty itd :D a tutaj kazdy nawet z minimalna a jak mieszkasz z kims to wiadomo, mozna wynajac cos o wiele lepszego. I jeszcze w vhu/j kaski zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja firmy kundlu emigracyjny i zarabiaja pieciocyfrowe sumy. Takie bobki po wsbzdecie jak ty dostaja i tak wystarczajaco duzo. nie ponosicie ryzyka za firme i gufno was obchodzi po wyjsciu z pracy. Kup dom 180m2 z dzialka 2000m2 w uka za 200tys funtow błełehłeeeeeee powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byles w UK na google maps dlatego gowno wiesz. :D zegnam debilu. Pocieszaj sie ze zyjesz lepiej w PLU buehehehaaahahaha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ch/uj mi duzy dom? :D jak i tak wiekszosc czasu spedzam poza domem. Tutaj w UK jest co robic, co chwila jakies imprezy sportowe czy muzyczne a w PLU bieda az piszczy w porownaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to duzy dom mendo aby dzieciak miał miejsce. Ty kudnlu dziecka nie mas zwiec mozesz jedynie marszczyc freda w pokoiku w uka przy laptopie z p****lem bułeheeeee:D i gapic sie w sciane hyhyhy....nolajfy za pensy krolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×