Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do facetow czy zwiazalibyscie sie z atrakcyjna 30letnia samotna matka

Polecane posty

Gość gość

ktora ma prace i dziecko 4 letnie i jest atrakcyjna 30 latka potem powiem o co chodzi teraz tylko zdradze ze o mojego brata nie wiem co mu doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Puściła się a teraz szuka jelenia 🖐️ Niech brat weźmie sobie jakąś nieródkę, a nie kobietę z balastem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to brat nie wie? ty musisz zdecydować za niego z pomocą obcych ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę...co za tekst .." niech brat weźmie nieródkę"...można jeszcze użyć określenia "jałówkę"...co za ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest samowystarczalna, niezależna, wykształcona, to czemu nie. Gorzej, jak baba bluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blusz nie bluszcz po co facetowi cudzy bachor? No zastanow sie. Jak sie nie zakochal i bierze to na rozum to niech ucieka gdzie pieprz rosnie:-) Jak sie zakochal to na nic Twoje rady i tak glupote zrobi:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niech brat weźmie sobie jakąś nieródkę" x Nieródkę? O.O Z jakiej wsi przydreptalas do cywilizowanego swiata? ;) X Takie myslenie, ze nie wypada zwiazywac sie z kobieta z dzieckiem wywodzi sie tylko z malych miasteczek i wsi. W duzych miastach kazdego guzik obchodzi kto z kim sie spotyka, czy ten ktos ma dziecko czy nie... Oczywiscie mowie o rodowitych mieszczuchach a nie np.słoikach ( Pozdrawiam Wawę;) ). Nie widze powodu dlaczego samotna kobieta z dzieckiem nie mialaby prawa do szczescia u boku normalnego mezczyzny. Roznie sie w zyciu uklada i nikt tak naprawde nie wie co nas czeka. Moja znajoma zostala wdowa w wieku 24 lat. Jej 25 letni wtedy maz zginal nieszczesliwie w domu. Zostala sama z rocznym dzieckem. Po kilku latach samotnosci znalazla sobie nowego partnera i powoli dochodzi do siebie. Jej facet zaakceptowal jej dziecko i traktuje jak swoje. Radze kafeteryjnym zakompleksionym osobom jednak wyjsc troche do ludzi ze swojego zascianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po cholerę mają wychodzić ? Przecież Kafe wypełnia im całe życie i na dodatek jest wykładnią moralności . Tak ,tak jęczybuły niech będzie że dla mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega właśnie przygarną troszkę młodszą matkę z 4 letnim synkiem, moim zdaniem średnio atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to ma codziennie bzykanko - a ty ciągle na ręcznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek z tego taki, że trzeba pokazać facetowi że będzie seks, to zwiąże się z tobą, tylko po aby nie jechać na ręcznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich sprawa, pytanie czy ojciec dziecka miesza sie czy nie i jaki kontakt brat zlapie z jej dzieckiem. Trudno powiedziec, ale zycie roznie sie uklada i ona moze byc miloscia jego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wniosek z tego taki, że trzeba pokazać facetowi że będzie seks, to zwiąże się z tobą, tylko po aby nie jechać na ręcznym xxxxxxxxxxxx no patrzcie! dziecko wreszcie zrozumiało, jak ten świat funkcjonuje! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrzcie! dziecko wreszcie zrozumiało, jak ten świat funkcjonuje! brawo! xxxxxxxxxxxxxxxx wyślij proszę jeszcze jakąś nagrodę, bo same brawa to za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, tylko seks, jeleniem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
07.12.13 [zgłoś do usunięcia] Azjatycka Pani "Z jakiej wsi przydreptalas do cywilizowanego swiata?" Bądź tak dobra i nie pisz o cywilizacji, skoro związałaś się z ciapunem i zamieszkałaś w jego filipińskiej norze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden taki poważny
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bądź tak dobra i nie pisz o cywilizacji, skoro związałaś się z ciapunem i zamieszkałaś w jego filipińskiej norze" x To jak juz dowiesz sie gdzie na mapie leza Filipiny i przy okazji poduczysz sie o demografii, to wtedy zapraszam do mojej "nory". Wyjedziesz po raz pierwszy ze swoich czterech blokowych scian w Polsce, zobaczysz troche swiata, moze i jezyka angielskiego sie nauczysz ;) Bardzo duzo tutaj zachodnich bialych mezczyzn, za ktorymi tak przepadasz (Amerykanie, Kanadyjczycy, Brytyjczycy i Australijczycy), wiec i moze cos poderwiesz jako przystojny, bialy mezczyzna z "doktoratem" (od razu mowie, nie mam nic przeciwko gejom). Mam sasiada z Ameryki, moze sie zapytam czy by nie chcial cie uszczesliwic? Da ci jakas jalmuzne ja Ajfona 5s i bedzie fajnie ;) Ale jest jeden problem. Bedziesz mial konkurencje w postac*****knych, opalonych i zgrabnych Filipinek. Musisz sie naprawde postarac, zeby zwrocic ich uwage, bo oni raczej preferuja ten "ciemniejszy" zenski towar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
No tak, oczywiście idiotka Azjatycka myśli, że skoro jestem Polką, nie gustuję w smoluchach i głośno o tym mówię/piszę, to na pewno jestem facetem :D Wiem, że niektóre Polki na obczyźnie puszczały się zbyt intensywnie z wszelakim ciapactwem, ale to nie powód, żeby być aż tak podejrzliwą 🖐️ Gwarantuję ci że jestem kobietą, no ale myśl sobie co chcesz, skoro związałaś się z Filipińczykiem i zamieszkałaś w jego rodzinnym kraju, to wyobraźnie musisz mieć przeogromną żeby nie zwariować siedząc w zatęchłej norze ze stadem karaluchów :D Ale mimo wszystko muszę przyznać, że mile mnie zaskoczyłaś nie osiedlając się z tym śmieciem w Europie (a już nie daj Boże w Polsce! A kysz!). Inne kobiety powinny brać z ciebie przykład i wyjeżdżać ze swoimi Negrami i Beżowymi do Afryki tudzież Azji 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia filipiny leżą na Pacyfiku a wiekszosc filipinczykow to bardzo pobozni katolicy.oni Sa jeszcze bardziej wierzacy od polakow.wydaje mi sie,ze,nie do konca wiesz kto I w jakim kraju wyznaje religie.dla ciebie pewnie kazdy ciemniejszy to Islamista :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrakcyjnosc nie ma tu zadnego znaczenia dla kazdego co innego jest atrakcyjne jak jest madra odpowiedzialna dobra Kobieta to OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha - tepe k******iska. :D jasne - niech facet bierze balast w postaci cudzych dzieciakow, bo to takie "nowoczesne" i "tolerancyjne" szybko okaze sie ze dzieciak NIGDY nie bedzie go traktowal jak ojca, a przy pierwszej sprzeczce bedzie mial zjednoczony front wrogow, ktorzy wykorzystaja kazda sposobnosc by mu zaszkodzic. NIE BADZ FRAJEM - NIE BIERZ BABY Z BALASTEM. TO SIE NIE UDA. SPRAWDZONE I POTWIERDZONE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Dzieciaci niech biorą innych dzieciatych, a nie się oglądają za wolnymi ludźmi bez bagażu w postaci dziecka/bękarta :O Sama bym się nie zgodziła na taki związek, nie będę niańczyć i przymilać się do cudzych bachorów, które i tak będą jęczeć że im tatusia zabieram :O Niech smarkacze s**************-a-j-ą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No tak, oczywiście idiotka Azjatycka myśli, że skoro jestem Polką, nie gustuję w smoluchach i głośno o tym mówię/piszę, to na pewno jestem facetem" x Ja nie mysle, ze jestes facetem. Ja WIEM, ze jestes imitacja mezczyzny. W dodatku takiego, ktory lubi od czasu do czasu udawac kobiete. Jak ten z filmu "Psychol" Hitchoka, ktory przebieral sie za swoja niezyjaca matke... ;) No coz, nie wnikam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że niektóre Polki na obczyźnie puszczały się zbyt intensywnie z wszelakim ciapactwem, ale to nie powód, żeby być aż tak podejrzliwą" x A co ma "puszczanie sie na obczyznie" z byciem podejrzliwa? Jakos nie widze zwiazku pomiedzy tymi dwiema "zlotymi myslami bezrobotnego Polaka" :) xx xx "Gwarantuję ci że jestem kobietą, no ale myśl sobie co chcesz, skoro związałaś się z Filipińczykiem i zamieszkałaś w jego rodzinnym kraju, to wyobraźnie musisz mieć przeogromną żeby nie zwariować siedząc w zatęchłej norze ze stadem karaluchów" x To, ze zakladasz damskie ciuszki i tutaj sie podpisujesz jako kobieta, nie znaczy, ze nia jestes. Nie pochlebiaj sobie ;) Juz c****salam, zebys przyjechal do naszej zatechlej nory. Jestem pewna, ze oprocz blokowisk w Polsce nic innego nie widziales, wiec zapraszam, zebys sobie troche pozwiedzal. Oczywiscie najpierw po zapoznaniu sie z demografia oraz polozeniem Filipin na mapie. ;) xx xx "Ale mimo wszystko muszę przyznać, że mile mnie zaskoczyłaś nie osiedlając się z tym śmieciem w Europie (a już nie daj Boże w Polsce! A kysz!)" x Nie podlizuj sie ;) Nie dam ci "forow" :D A do Polski jezdzimy raz do roku na urlop. Na Filipinach znacznie lepiej zarabiamy, wiec nie byloby sensu wracac do Polski. Poza tym ja lubie cieplo i teraz w grudniu mam 35 na zewnatrz podczas gdy ty siedzisz przy kaloryferze i dygoczesz z zimna ;) Polscy mezczyzni najczesciej sprowadzaja sobie Filipinki do Polski, ale ty i tak pewnie nie wiesz nawet jak ci Filipinczycy wygladaja, wiec raczej nie ma sensu ci o tym pisac ;) xx xx "Inne kobiety powinny brać z ciebie przykład i wyjeżdżać ze swoimi Negrami i Beżowymi do Afryki tudzież Azji" x Tak jak juz pisalam, ja wyjechalam na Filipiny do Afryki. Calkiem fajnie nam tu w tej Afryce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Terenia filipiny leżą na Pacyfiku a wiekszosc filipinczykow to bardzo pobozni katolicy.oni Sa jeszcze bardziej wierzacy od polakow.wydaje mi sie,ze,nie do konca wiesz kto I w jakim kraju wyznaje religie.dla ciebie pewnie kazdy ciemniejszy to Islamista" x Ciiiicho :) Dajmy jemu szanse, to moze sie poduczy troche geografii i demografii i moze sam nam tutaj cos opowie o Filipinach? Bardzo jestem ciakawa co ma do powiedzenia bezrobotny Polak z "doktoratem" (specjalnie w cudzyslowiu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że bym się związał z kobietą z dzieckiem a bo dlaczego nie ? W czym kobieta z dzieckiem jest gorsza od tej ktora nie ma dziecka??? Bo nie rozumiem. I co to za podział na 1 lub 2 sort? Czy kobieta bez dziecka nie jest używana? Czasami nie zdajemy sobie sprawy ilu facetów kobiety miały przed nami. A nikt do końca prawdy nie powie. Poza tym w łóżku nie zauważyłam żadnej różnicy pomiędzy kobietą, która nie miała dzieci a z tą co miała. Moja znajoma zawsze potępiała te dzieciate kobiety DOPÓKI sama nie została samotną matka z dwójką dzieci. Mój kumpel też innym odradzał takie związki i się po cichu z innych nabijał, póki sam nie został samotnym ojcem.KAŻDY Z NAS może w przyszłości zostać samotnym ojcem czy samotną matką. Nie uważam więc, że kobiety z dziećmi czy z dzieckiem są gorsze, bo nie są. I mówię to do wszystkich kobiet i mężczyzn. Nie dajcie sobie wmówić nieprawdy. Są też ludzie, którzy nie doceniają tego co mają. Dzieci to skarb od życia. Gorzej mają Ci, co nie mogą mieć dzieci niż Ci co je mają! Pozostaje im albo adopcja albo związek z osobą, która ma dzieci. I wtedy tacy ludzie dopiero doceniają!! Liczy się charakter danej osoby a nie jej bagaż. Jesli jest zaradna, dobra, pracuje i jej zależy to czemu nie dać jej szansy? Wiadomo, że trzeba uważać z każdym człowiekiem z którym się poznajemy? Bo i osoby z dziećmi jak i te bez dzieci mogą nam wykręcić jakiś numer. Ale nie mamy nic do stracenia. Trzeba po prostu się poznać. Są też osoby na wózku inwalidzkim, bez ręki, bez nogi, niewidome, głuchonieme itd. One też nie zasługują na szczęście? Mają się zabić czy powoli kopać Dla siebie grób? Osoby dojrzałe emocjonalnie zrozumieją, że szczęście należy się temu kto na nie zasługuje. Często kobiety z dziećmi czy są ładne czy brzydkie muszą się aż nadto starać by na kogoś zasłużyć i to jest chore. Weźmy pod uwagę też fakt, że w przyszłości większość chce mieć dzieci i że w życiu możemy zaprzepaścić szansę na fajny związek. Duży odsetek matek z dziećmi jest ogarnięta i umie ugotować i zadbać o faceta. Wiem, bo sam bylem w różnych związkach. Obecnie jestem z partnerką już 8 lat. Jej Syn Z poprzedniego zwiazku ma 10 lat a nasza wspólna corka 6 lat. Dzieci nawzajem się szanują. Wszędzie razem jeździmy. Podobało mi się to, ze zalozylem rodzinę i ze kocham syna i córkę jednakowo. Nagradzamy jednakowo, każemy jednakowo. Często słyszę od syna, ze jest mi wdzięczny za uszczęśliwienie jego mamy i że mogę zastąpić mu ojca, którego nigdy nie miał, bo gdy partnerka moja zaszla w ciaze to tamten ulotnil sie wyjeżdżając za granice na wieść o ciąży. A tak bardzo mowil, ze chce dziecka. podsumowując: Klotnie są w każdych związkach, z każdym dzieckiem bez wyjątku. Kiedy dzieci ukończą pelnoletnosc czy szkole to ukladaja sobie życie po swojemu a my mamy swoje życie. Nikt nas też do niczego nie zmusza. Jesli nie chcemy być z taka kobieta to nie róbmy jej nadziei i nie bawmy się nią. Taka kobieta potrzebuje odpowiedzialnego faceta, a nie sex faceta na kilka dni. Sex jest w każdym związku ale to też odpowiedzialność. Musisz wiedzieć co i gdzie wsadzasz, bo na świecie jest mnóstwo szmat i tych z dziećmi i bez. Życzę wszystkim miłego dnia i przemyśleń na przyszłość. Pozdrawiam te samotne i te bez dzieci i życzę szczęścia i poznania fantastycznego partnera i udanego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, cudzy bachor mi niepotrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj narzeczony mowi, ze jesli by sie zakochal, a ona w nim, a dziecko nie byloby torem lub on nianka, gdy ona sie zabawia. to luz. dziecko dla niego nie jest przeszkoda, pod warunkiem, ze chcialaby miec z nim dziecko rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO co komu dzis kobieta z bachorem:D tulko przeszkadza on, ani poseksic dobrze takiej nie mozna bo ona MUSI ciagle przy dziecku byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×