Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

filizanka

Pytanie do mieszkajacych w Niemczech

Polecane posty

Hej czy wiecie moze czy jest taka mozliwosc zeby na podstawie numeru telefonu sprawdzic adres zamieszkania, albo chociaz miasto z ktorego ktos dzwonil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki... PROOOSZEEEE nawet jesli nie wiecie to moze cos mi podpowiecie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w0981
Jak mam Ci pomoc jak nie wiem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze jakies adresiki mi podacie gdzie moge ewentualnie popytac... nie wiem :( tyle ludzi na forum... a moze podam poczatek nr telefonu i ktos sie bedzie orientowal w terenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowiec
ale jak ma zastrzeżony , to nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowiec
http://www.dasoertliche.de/DB4Web/es/oetb2ort/oetb_1.htm?kw=&ci=&Detailsuche=%3CIMG+onmouseover%3DBildwechselDetail%28Highlight2%29+title%3D%22Zur+Detailsuche+umschalten%22+onmouseout%3DBildwechselDetail%28Normal2%29+height%3D15+alt%3D%22Zur+Detailsuche+umschalten%22+src%3D%22%2Fimg%2Foetb2ort%2F000arrowbtnDetail.gif%22+width%3D110+border%3D0+name%3DDetailsucheBild%3E&Umgebungssuche=%3CIMG+onmouseover%3DBildwechselUmgebung%28Highlight3%29+title%3D%22Zur+Umgebungssuche+umschalten%22+onmouseout%3DBildwechselUmgebung%28Normal3%29+height%3D16+alt%3D%22Zur+Umgebungssuche+umschalten%22+src%3D%22http%3A%2F%2Fwww.dasoertliche.de%2Fimg%2Foetb2ort%2F000arrowbtnUmgebung2.gif%22+width%3D140+border%3D0+name%3DUmgebungssucheBild%3E&AKTION=START_SUCHE&SEITE=SUCHE_V&s=3&rg=1&taoid=&si=06071016392436406071016392498003&SKN=0&SEITE=FEHLER_SUCHMASKE&AKTION=START_SUCHE hehe a tu możesz podać kierunkowy , to choć region znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 :* :* :* jeszcze nie wyprobowalam, ale dzieki serdeczne za dobre checi. Jeszcze raz BAAARDZO DZIEKUJE 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagerdienstleistung - a moze mi przetlumaczycie to slowko??? bo nie bardzo moge znalezc w slowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×