Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olenka2001

Reklama na samochodzie UK

Polecane posty

Witam.Chce umiescic na swoim aucie reklame jakies firmy,ale nie wiem gdzie szukac,moze sa jakies strony internetowe?Moze ktos wie cos na ten temat?jakie sa wymagania i ile mozna zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Poznaniu agencja reklamowa, która się specjalizuje w reklamach na pojazdach różnego typu. Ja im zlecałem przygotowanie reklam tramwajowych. Powiem tak, jest to jedna z tańszych form reklamy przy dużej skuteczności. Zwłaszcza jak ktoś chce uderzyć w lokalny rynek, do konkretnej grupy klientów z danego miasta to tego typu reklama jest idealna. Agencja nazywa się Expansa ( www.expansa.pl ). Kontakt jest konkretny, nie leją wody, tylko szybko się podejmują zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiWiki
Jeżeli kogoś nadal interesuje taki wątek, ale nie znalazłem go nigdzie indziej. Mianowicie w Polsce oklejanie samochodu jest średnio opłacalne, no za dużych pieniędzy z tego nie ma, no ale zawsze to jakiś dodatkowy przychód i to taki do którego nie trzeba wysiłku, więc jak komuś nie robi jak jego samochód wygląda to jak najbardziej można spróbować http://www.alsegroup.com.pl/oferuje-reklamy-na-samochodach-w-korzystnych-cenach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. Zawsze warto zrobić reklamę na plandece, jeżeli chce się zareklamować swoją firmę i zdobyć klientów. Jeżeli szukacie tak jak autor firmy, która zajmuje się robieniem takich reklam to polecam wam firmę www.parys-wroclaw.pl Robią profesjonalne reklamy na samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×