Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ze zle, czy ze dobrze

Segregacja smieci- ANGLIA.

Polecane posty

Gość ze zle, czy ze dobrze

Witam. Mam zasadnicze pyt. otoz do mojego mieszkania naleza 2 kubly do smieci. Jeden jest z zielona pokrywa drugi z niebieska. Do tego z zielona, wrzucam zazwyczaj wszystko w czarnych workach, a do tego z niebieskim- butelki, plastiki, papiery. Wczoraj wrzucilam tam jeszcze parasolke. Dzis jezdzila smieciara i nie wzieli mi tego kubla z niebieskim przez ta parasolke.. wystawala z kosza. I teraz pyt, czy mieli mi nie zabrac??? Nie widze sensu pakowania wielkiej parasolki do czarnego worka ( nie zmiesci sie) i wlozenie jej do zielonego kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Ze smieciarzami nie ma co zadzierac, wiem ze zdarzaja sie przypadki kiedy zostawiaja kosze,ale co do tej parasolki to u nas zwykle robia tak ze jak cos nie pasuje do kosza to klada obok i zostawiaja a reszta laduje w smieciarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Ale council zwykle wysyla informacje co mozna a czego nie mozna wkladac do danego kubla wiec jesli parasolka sklada sie z materialow ktore tam nie powiiny sie znalezc to mysle ze maja prawo odmowic wywozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak nie zabierają czegoś to zostawiają ulotkę co można dawać do recyklingu,a czego nie można. Czeka cię spacer wieczorem. Weź parasolkę i zostaw za rogiem, albo do publicznego śmietnika włóż. Wiem że to chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja u nas obudowałem sobie śmietnik (firma olto) i też normalnie segreguję, nie mam z tym żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firmę olto i także mogę powiedzieć, że współpraca z nimi się opłaca. śmietnik wygląda teraz estetyczniej i łatwiej segregować śmieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiń parasolkę w czarny worek i wrzuć do zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×