Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smiecie z emigracji, kto wam powiedział, że risotto jest lepsze od salcesonu?

Polecane posty

Gość gość

Przebrzydle osrusy, za komuny polska bieda uważała, że wszystko co zachodnie to lepsze.Widać z jakich patologii pochodzicie, skoro zachwalacie gofniane risotto, a gardzicie wiejskim, polskim, pysznym salcesonem. Yebane antypolskie skurfysyny, kto wam wmówił, że polskie znaczy gorsze? Pewnie jesteście potomkami UBekow i takie właśnie wzorce wyniesliscie z domu. Wasi starzy byli pastuchami Moskali i wpoili takie wzorce swoim bekartom cżyli wam. O to wlasnie chodzilo Stalinowi, by wytrzebic w Polakach dume narodowa. Niestety nic z jego planow. Wy przebrzydle osrusy. Dobrze ze Polska się was śmiecie pozbyła. Kocham Cie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszczed kaszanke mamy pyszna wiejską a z grilla to full wypas z zminym piwkiem. W uk nie widzialem zadnych normalnych wedlin w sklepach tylko same naszprycowane chemią i E-cośtam :D, uk=syf wiecej syfu dodają do jedzenia niz w PL drugi pakistan burmistrz londynu to pakol i wprowadzi prawo szariatu BUEHEHHEEEEEEEEEE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej z tymi pakolami problemow niz z polaczkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Risotto, ciekawe co to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelu, wiecej z ciapatymi problemow, syfią plują gwałcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lubi co innego durniu kiedy to wreszcie pojmiesz. jedz sobie salceson ale nie pisz że risotto dla biedaków jest bo jest to dużo droższa potrawa niz twoj salceson :P oczywiscie PRAWDZIWE RISOTTO. tak, można je przyrządzić na wiele sposobów, z różnymi dodatkami, oczywiście - ale pewne skłądniki to podstawa, tak jak w twoim wspomnianym bigosie podstawą jest kapusta :P dotarło do pustego łba? haha chyba nie. i nigdy nie dotrze TROLLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, lepiej się już nie udzielaj, bo przez takich jak ty mają Polaków za chamów i buraków. Ja nie jestem na emigracji, mieszkam w Polsce i tu pracuję, ale też wiele rzeczy mi się nie podoba. Poza tym do głowy by mi nie przyszło, aby wmawiać komuś, aby lubił to czy tamto... osobiście salcesonu nie lubię, ale kaszankę z grilla owszem i wędliny polskie też (nie wszystkie). Ale lubię też risotto, spaghetti, pizzę i wiele innych rzeczy, niekoniecznie typowo polskich. Fakt, że wędliny zagranicą (UK, Niemcy, NL) nie są smaczne, bo byłam, próbowałam, mam znajomych i rodzinę mieszkających tam już kilka lat. Za to wiem, że idąc do sklepu w Niemczech, powiedzmy 100 euro w portfelu, kupi się więcej niż mając 100 zł w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smieciu, to przez takich jak wy co na sile upodabnia się do tubylców, prze takich, ktorzy chcą być bardziej brytyjscy niż Brytyjczycy, nikt Polaków nie szanuje. Yebana antypolska kurfo. Robicie brud za granicą od wieków. Poczawszy od czasów Wielkiej Emigracji, wyjeżdżające pastuchy robiły bydło za granicą. Zawsze po jakimś czasie tubylcy mieli was dosyć. Tak bylo we Francji, USA, Wloszech. Tak samo jest obecnie, przebrzydłe sierściuchy. Wejdź na jakiekolwiek fora brytyjskie i poczytaj co o was sądzą. Mają was skurfysyny wszędzie dosyć. Yebane pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matole, Włosi też jedzą salceson. A nazwa salceson włoski mówi ci coś? albo brunszwicki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wypłaty świnio. Czy torozumiesz y****a szmato, że PL jest trzykrotnie biedniejsza niz UK czy Niemcy Zachodnie. Dziwne, żeby w PL było tak samo. Wiadome jest, że na Zachodzie żyje się lżej, ale tylko pod względem nabywania telewizorów i tanich wycieczek do Egiptu. Jeśli już chodzi o nabycie nieruchomości, wykształcenia, jesli chodzi o ceny usług itp, jest tak samo trudno jak w PL. Poza tym ile razy mam ci świnio powtarzać, że nie przeliczaj wydatków w stosunku 1:1, ponieważ w PL minimalna wynosi 1500 jednostek a UKA 900. Co za kurfa idiotka. Ja zarabiam 3,5 tys jednostek w PL. Ilu z was osrusy zarabia tyle jednostek w uka, śmiecie? No kurfa ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te jednostki to sobie możesz schować wiesz gdzie. Nawet bezdomny w UK zarabia wiecej niż ty i to cię boli prostaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dooopę potłuc te twoje rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salceson pyszny z musztarda stołowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dooopę potłuc te twoje rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUEEHHHEEEEHH widze ze ten przyglup nigdy nie skonczy pisac tych swoich litanii :D no ale ja juz ich nie czytam i wam tez radze nie czytac :D od miesiecy ciagle te same gowna wypisuje cwel pedalski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ten polski obszczymur ze salcesonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwel siedzi w notingam i lize doopy angolom :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszanka się skończyła więc teraz zęby w ścianę obszczymurze polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
risotto to włoskie gó/wno, polska kuchnia najlepsza w UE, schabowy z mizeria bigos żur kaszanka mniam mhmmmm :classic_cool:🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liz dopę angolom pedale i wkurfiaj blak puding smięciu z emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole "Angoli" niz takich nedznych, chamskich, pedalskich cweli jak ty, je/bany smieciu. Nie dorastasz im do piet. Zreszta nie dorastasz pakolom, ciapakom, czarnym czy komu tam sobie wymyslisz. Dobrze ze gnijesz w PLu i juz nie przynosisz wstydu Polsce za granica. :) pedale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedał to twoje drugie imię smieciu. Ja nigdy nie pilem tatry po dachach smieciu z jukeju, byłem tam brygadzista i wydawałem polecenia takim jak ty alkonie. Liz dopę angolom smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież schabowy to wynalazek niemiecki :D polska to może woda z ugotowanej kapusty jest. Nawet kiszone ogórki czy pierogi nie są polskie, młocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schabowy pochodzi od sznycla wiedeńskiego, a więc jest to potrawa pochodząca z Austrii. Różni sie znacząco, ponieważ schabowy jest z wieprzowiny, a sznycel z cielęciny. Pierogi są wynalazkiem słowiańskim, nie wiadomo do końca skąd pochodzą. Kojarzone natomiast są nierozlacznie z Polską. Co za kurfa przyglup. Ty cweluchu nie mogłeś urodzić się w PL. Nie wierzę że w tym kraju żyly takie antypolskie skurfysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygadzista w brygadzie zmywajacej kible i doopy starszym Anglikom. :D juz opisywales swoje obowiazki pedale :D no ale ty to robisz w kazdym prawie poscie cwelu. Gdybys smieciu zobaczyl ten "dach" to inaczej bys spiewal :D zryj kaszanke w PLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie MA czegoś takiego jak "Polska kuchnia". Ani pierogi, ani barszcz ani schabowy nie są polskie. To są wszystko potrawy z innych krajów które przyjęły się w PL. Nawet ziemniaki sprowadziła do nas królowa Bona z Włoch. Ale to nie ważne. Jedz co chcesz - nie ma najmniejszych powodów do tego, żeby wyśmiewać się z innych z powodu jedzenia. Każdy je to co chce i na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watek zalozyl jakis zakompleksony osiol, ktoremu zabraklo jaj zeby wyjechac, wiec wylewa swoje kompleksy i zawisc na forum. Do tego wypowiadaja sie "geniusze" od polskiej kuchni, ktorzy chyba pisza z Moswy, skoro wala ze jakoby nie ma polskiej kuchni. Otoz, wszedzie na swiecie kuchnie wzajemnie sie przenikaja: czasem jest to bardziej zaskakujące niz nam sie wydaje. Np. daniem ,narodowym kuchni japońskiej jest panko, ktore pochodzi z Portugalii. Anglicy robia pie, ktore jest wzorowane na francuskim tourte, Wlosi makaron przywiezli z Chin, itd., itp. , wiec 'znawco' kuchni od siedmiu bolesci kompromitujesz sie i obrazasz narod, ktorego jezykiem sie poslugujesz. Jesli jestes stad, a nie jakims wynajetym trollem, to sp..... jak zle ci w Polsce, a jesli jestes wynajetym trollem, ktory ma zohydzać Polske, to wiedz, ze ci sie to nie uda, bo Polacy sa inteligentni i po prostu cie wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez takich jak wy co na sile upodabnia się do tubylców, prze takich, ktorzy chcą być bardziej brytyjscy niż Brytyjczycy, nikt Polaków nie szanuje. Yebana antypolska kurfo. Robicie brud za granicą od wieków. Poczawszy od czasów Wielkiej Emigracji, wyjeżdżające pastuchy robiły bydło za granicą. Zawsze po jakimś czasie tubylcy mieli was dosyć. Tak bylo we Francji, USA, Wloszech. Tak samo jest obecnie, przebrzydłe sierściuchy. Wejdź na jakiekolwiek fora brytyjskie i poczytaj co o was sądzą. Mają was skurfysyny wszędzie dosyć. Yebane pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×