Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adah

Sobotnia szkola polska we wschodnim Londynie?

Polecane posty

czy jest moze ktos to posyla dzieci do sobotniej szkolki polskiej we wschodnim Londynie? Jakie macie wrazenia? dzieci chetnie chodza? dzieki z gory za jakiekolwiek info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaac
Moja siora chodzi na leyton, dla mnie to strata czasu i pieniedzy. Dzieci nie ucza sie za wiele, co chwile trzeba dawac dodatkowa kase na pierdoly...ja bym tego swemu dziecku nie zrobila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz! Jeszcze ktos? Moze ktos, kto nie mysli ze to strata czasu, sie wypowie? i niekoniecznie na temat szkolek we wsch Lnd, gdziekolwiek. Chcialabym tylko znac wasze opinie. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakropka
Moi bracia wlasnie zaczeli taka szkole - Cromwell Primary School - w soboty i tylko 3 godz. Szkola znajduje sie wprawdzie bardziej na polnocy Londynu, niz na wschodzie, bo pomiedzy Stamford Hill a Seven Sisters, ale dojezdaja z Clapton, a to juz wschod. Nie wiem, z jakiej dokladnie czesci Londynu Ty jestes, ale moze to cos pomoze... Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info - my mielibysmy najblizej wlasnie do Leyton lub Ilford. chodzi mi najbardziej o komentarze i wrazenia, na ile take szkolki sa przydatne i na ile wzbogacaja dzieciom wiedze. Czy wszystkie dzieci rozmawiaja plynnie po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka chodzi do takiej szkoły na Ilford.Zajęcia odbywają się Ursuline High School. Pod względem edukacyjnym nie mam tej szkole nic do zarzucenia. Dzięci są zadowolone z lekcji i chętnie przyswajają wiedzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani26 - dzieki! A czy twoja corka przed zaczeciem zajec wladala doskonale jez polskim? Bo niestety moja slabo i dlatego mysle o poslaniu jej ale nie wiem czy bedzie to pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka poszła do polskiej szkoły w wieku 7lat. Pisała i czytała po polsku, ponieważ ja z obawy,że zacznie mieszać języki, zaczęłam uczyć ją języka polskiego z chwilą kiedy zaczęła Primary School. Wiem,że dzieci które mają problem z językiem polskim robią naprawdę duże postępy. Sama mam koleżankę, która posłała 11-latka w tamtym roku, bez umięjętności pisania i czytania po polsku, i teraz naprawdę widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×