Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewerina

sprzątaczka po studiach ma szansę na leprza prace?

Polecane posty

Gość ewerina

skończyłam studia, stosunki międzynarodowe, 0 doświadczenia, angielski dobry, komunikatywny,mieszkam juz rok w londynie ( sprzątam ) , czy ja mam szansę na normalną pracę np w recepcji, itp??? jak jest z wami kobitki??? od czego zaczynałyście?? jak przebiega wasza kariera?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhdkjfhkhf
A szukasz tej lepszej pracy?? Bo sama to do Ciebie nie przyjdzie. Ja tez sprzatam ale mam tylko mature i nie mialam angielskiego w szkole i dopiero tu sie nauczylam, potrafie sie porozumiec nawet niezle ale za malo na lepsza prace dla mnie np w recepcji. Ale nie mam zamiaru sprzatac cale zycie, moim plusem jest dobra znajomosc pakietu MS i ogolnie osluga komputera. DZIEWCZYNO SZUKAJ INNEJ PRACY!!!!!! SAMA CIE NIE ZNAJDZIE PAMIETAJ O TYM, SZCZESCIU TRZEBA CZASAMI TROCHE DOPOMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posze
ewerina, a na tych twoich studiach ortografii nie trzeba bylo znac??? Pisze sie 'lepsza'. Rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zacznij szukac innej pracy. Juz kiedys pisalam,ze polacy maja jakos malo wiary w siebie i przez to robia za granicami to co robia.Jest wiele innych nacji ktore przyjezdzajac tutaj i niemowiac nic po angielsku znajduja sobie dobra prace.Bo sie szanuja bo wierza ze moga.Ja zaczelam od pracy w kawiarni mowiac ledwo ledwno bo nie mialam jezyka ang w szkole.Szybko przenioslam sie do sklepu na oxford street z ciuszkami.I tak co jakis czas podnosilam swoje kwalifikacje, sprzedawca supervisor, asystent menadzera, deputy menager itd teraz zajmuje sie vizual merchandising-iem :) Wiec jesli chcesz to mozesz! Powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr
do prosze,,,,, ortografia jest namniej istotna na studiach..:) heh oj chciałas się pomądrzyc co..:) by the way to jest topik o pracy za granicą a nie o literkach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeylaStarr
do cr: to jest polski portal wiec pisz po polsku a nie by the way....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktcznie nie wierzymy w swoje sily... szukaj dziewczyno, szukaj... ja np. od razu wiedzialam, ze nie chce sprzatac (robilam na na studiach, teraz pora na cos lepszego...). balam sie tez troche, ze jak juz zaczne, to tak zostanie. nastawilam sie od razu na szukanie pracy w zawodzie, albo chociaz cos pokrewnego (choc przyznaje, mialam ten komfort, ze moja druga polowa mnie troche utrzymywala). i znalazlam, pracuje w miare zgodnie z moim wyksztalceniem, a przede wszystkim robie to co lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr
skoro czepiasz się angielskich słówek to powiedz mi leylastarr to polskie imie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaaa
gdybym ja miałą studia i dobrze znałą angielski i do tego mieszkała w Londynie Nigdy bym nie sprzatała to nie to ze ta praca upokarza czy coś takiego, ale możesz naprawde znależc wiele ciekawszą prace, pomyśl o latach studiów, nauki,czy nie zal ci ze z takim wykształceniem machasz miotłą? Ja tez trohcę tu sprzątałam w Anglii i nigdy bym nie chciała wrócić do tej przacy ,( teraz akurat nie pracuję bo mam dziecko )nie cierpiętego zajęcia , no ale po mojej zawodówce cóż ja mogłasm innego robić :):) życze powodzenia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kakaa
czasami nie mozna wybrzydzac i bierze co sie ma... Dlatego wlasnie w Polsce jest tak duzo bezrobotnych, bo kazdy od razyu prezesem chce zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×