Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kocham Europe

Srednie zarobki w Polsce wyrazone w euro to 6 euro, a srednia na Unie to 23 euro

Polecane posty

Gość gość kocham Europe

dane Eurostatu w Polsce to 6 euro, w porywach 6,50 najelpeij jest w Luksemburgu - tam srednia stawka to 43,8 euro Dania - 38,7 euro w UK 17 euro (15 GBP) co I tak jest malo ale to przyzwoita kwota... masz bingol swoj polski "raj" - usunieto poprzedni temat, BO BYL niewygodny, bo prawda boli - ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten tez będzie usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha , debilka porownuje pensje bez kosztow zycia :D wole biedniej ale u SIEBIE niż frajerki ciągle na walizkach wdychająca światowe smrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale masz bol d**y :D ty nawet walizki nie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Europe, mieszkam w Hadze a podroze to najbardziej Wlochy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo tak, Wlochy sa pelne urokliwych miejsc. kiedys jakos ni chcialam za bardzo tam pojechac, jedynie mnie Rzym I Piza ineresowlay jako tako. ale dalam sie przekonac na wypad z dwoma kolezankami ... w 7 dni mialysmy objazdowke : lot do Wenecji, potem Ravenna (ach ten zamek!) Bologna, Florencja I Pisa. bylo meczce, ale jakze cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaa1
Ja tez uwielbiam Włochy a zwlaszcza jurnych uchodzców co codziennie przyplywaja z afryki na pontonach, jeden mnie molestowal a nawet zg/wałcił wieczorem na plazy, musze powiedziec ze podobalo mi sie bo miał grubego pytonga. Wlasnie dlatego jezdze co roku na zagraniczne wycieczki bo lubie takie rozrywki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiaaa1 dziś intelingecja to Ty nie grzeszysz ... Zosio-bingolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol to przegryw
matka znowu dała na piwo bingol i chlasz w pokoju przed monitorem, co za przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Najlepiej się pochować w domu i ze wsi sie nie ruszać bo takie wsioki są ,nic nigdy nie widzieli tylko cebule i ziemię za pazurami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś Ty ludzi ze wsi nie obrazaj, ja ze wsi pochodze, ale sporo w swiecie widzialam, nie tlyko cebule :p I znam swietnie angielski (naprawde SWIETNIE) oraz dosc dobrze niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie przyjmuje uchodzcow swinio. U nas jest porzadek i bedzie. Won do Włoch uprawiac lewackie multikulti. Moze jakis beżowy cie ubogaci i urodzi ci sie czekoladowy bachor ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A ile zarabiasz bingol ?? 6 euro? a moze "az" 9? haahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czekoladowe dzieci sa fajne, tylko tepi jak ty ludzie tego nigdy nie pojma. tak, dzieci - bachorem byles Ty. nadal jestes, sadzac po Twojej mentalnosci. Ja mam dziecko nie bachora, dziecko mam biale a w zasadzie rozowe, z mezem Irlandczykiem. no napisz, ile zarabiasz, madralo :0 milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozowe dziecko :D beka na cały dzien zapewniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz z brytolem bo zaden Polak cie nie chcial, pewnie desperat, musisz byc brzydka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie smiej, jak nie zczailes o co chodzi :P tak jestem bardoz brzydka, ludzie uciekaja z krzykiem :) no to napisz jeszcze, ile zarabiasz na godzine ??? 20 zl/ 30? haha bo ja 12,85 euro (tzw living wage tutaj to ok 11,80 euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jest - w moich filmikach o moim zyciu w USA sa polskie napisy trzeba uruchomic na dole w prawym rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wrzucaj filmikow itak nie oberztymy ich, tlyko napisz ile zarabiasz I ustosunkuj sie do tych "super2 srednich doschodow w Polsce. to , ze "masz" znajomych ktorzy "dobrze2 zarabiaja, nie zmiania faktu, ze w Polsce ogolnie zarobki sa slabe a na tle calej Europy - zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... on nie odpisze, to oczywiste, albo sklamie albo wyzwie ludzi od swin jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha debil bingol nie odpisze to ja napisze za niego, on zarabia na godzine 50 eurocentow I mysli ze wygral na loterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bingol: za rok, dwa będziemy mieli dużo wyższe zarobki w PL niż na zachodzie. A może nawet już w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu bingol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz w tym roku pensje w Polsce podskoczą z 6 euro do ponad 30? czyli podskoczą o 500% ?? człowieku, idź się leczyć, i to szybkooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaaaa swinia nie uwazala na historii i nie wie ze Polska miala komunizm. I dziwi sie dlaczego pensje w ue sa wyzsze. Zapomniala tez ze koszty zycia maja trzy razy wieksze. Nieudolna kreatura bez znajomosci makroekonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3x wyzsze hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwienstwie do ciebie, dzieciaku, ja pamietam komunizma bo mam bliżej do 40stki niż do 30stki, a Ty to chyba 25 lat max max - nie obrażając bardzo młodych ludzi.. I jestem kulturalnym czlowiekiem bo nie wyzywam innych od swin, brudasow, poje/bow i tak dalej. Milej soboty polegajacej na piciu najtanszego piwa i trollowaniu na kafe, bo co Ty mozesz innego miec z zycia... a no tak, jeszcze zeżresz kaszankę i kiełbachę z grilla i będzie wyimaginowane ryby łowił :D Ja kończę śniadanie, dopiję kawę i zbieramy się rodzinnie i ze znajomymi na protest przeciwko Trumpowi. Widzisz - w Polsce Trump spotkał się z owacjami, witano go prawie jak króla (wstyd!!!). Tutaj w Szkocji, mial bardzo oficjalne powitanie na lotnisku, i tyle, a nasza premier Nicola Sturgeon nie spotka się z nim, bo ona ma jaja, nie to co Duda i Kaczorek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już za rok, dwa polskie pensje będą wyższe niż na zachodzie. To jest wiadomość z pewnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w simsach przyglupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:01 podaj źródło. proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×